Pozdrav svim vutrašima :wave::vutra: Odlučio sam se za grow na 12/12 režimu iz razloga što mi je ww sama u boksu još barem dvadesetak dana pa da ne troši sama lumene ubacio sam tri sjemenke: 2x super silver haze fem foto 1x white widow fem foto Box je do lampe visok 90cm,širine 90cm i dubine isto oko 90cm... Rasvijeta je hps 250w i led e27 120w-oboje crveni spektar... Zemlja je florabela žuta izmješana sa perlitom... Gnojiva su plantela list,cvet i vrt... Jedan haze i udovica će ići pod hps dok drugi haze će ići pod led. Za ove dvije koje će biti pod hps-om plan je da ih lst-iram pod mrežom,znači staviti nisko mrežu i kako biljka raste tako ju spiralno usmjeravati,sporedne grane izvlačiti van kroz mrežu a glavni vrh držati ispod dok ne počne cvijetat onda ga pustiti da se izdigne... Drugi haze koji ide pod led će se lst-irati vjerovatno na uobičajen način... Prvih par dana ce biti u malim posudicama a poslije ih presađujem u posude od 17 litara na kojima sam dodatno izrešetao dno ... Jučer su proklijale sjemenke piknute u zemlju i kroz dan,dva ih očekujem da provire :D Ako se netko pita zašto underground :whato:: Ovaj ww prepun foxa nadam se da će završiti kroz dvadesetak dana jer ako ne,jedna od ovih malih će ići u outdoor :vozdra: Haze-u koji će biti pod ledom ću vjerovatno napraviti još jedan ovakav "panelić" (imam ih dva za sad) kad počne cvijetati,pa će imati 180w ali o tom potom . :vutra::respect: