
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima. Citam ovaj forum vec duze vreme i odlucio sam da pocnem svoj prvi grow radicu outdoor! menke su Fem. Sativa/Indica-mix c od greenhouse fuc****** seed-a 1x Lemon Skunk 1x White Rhino 1x Super Silver Haze 1x Hawaiian Snow 1x Big Bang- nije isklijala retard Zemlja: florabella univerzalna Stavljene na klijanje 4.3 presadjene u case za jogurt-moja kravica :) 7.3 sve izbile 10.3 u PC-Boxu pod dve CLF Sijalice od 45w 6400k. planiram da ih piknem na sajt za jedno 15 dana. Od prihrane Hesi TNT i Hesi Bloom.
hvala svima,ako izguram ove dve sative bice to dobar dim :icon_smile: za limun i rhino se ne brinem..
stvarno nemam uslove za indoor,sta je tu je,znam da sam pogresio pri odabiru menki.. steta nisam na primorju :sun2: zapadna Srbija..prc razmisljam kasnije da kloniram Lemon Skunk,npr. u 5 mesecu.. dal bi to uspelo?
hvala tarzane ;) kako je ovo zanimljivo,svaki dan mogu nesto da naucim! definitivno cu klonirati Lemon,mnogo dobar dim :smoke18:
Presadjene u vece posude i zalivene sa Hesi root complex-om sleva na desno: white rhino,hawaiian snow,super silver haze,lemon skunk cekamo toplije dane pa outdoor :sun2:
pozdrav vutroljupci! evo mali update :) jos su u boxu,rano je za outdoor Lemon Skuk Hawaiian Snow White Rhino Super Silver Haze i jedna grupna
tako sam i razmisljao da ih piknem na sajt za dve nedelje.. bice nesto od njih :leafblunt:
necu topirati,mislim da nema potrebe kada se radi outdoor..mada sve je moguce,sta dobijam tim topiranjem? Sve sto raste htelo bi da raste ;)
vise bih se posvetio kloniranju Limuna u 5 mesecu! sta mislite da ih kloniram direktno u zemlju i ostavim ih na sajtu ili u Kamenu vunu-rockwool pa u box i da li bi mogao da koristim Slavol umesto Clonex gela?
evo mene opet sa vama,presadio sam biljoze 9.4 obisao sam ih danas i primetio sam da malo lisce zuti! nije nista strasno ali se bojim da se ne pogorsa stanje.. stvarno ne znam sta je u pitanju? Lemon Skunk Super Silver Haze Hawaiian Snow White Rhino
vidi se malo na novim listovima,mozda gresim nemam pojma? :watchplant:
nabavio sam neke menke iz Spanije u pitanju je dinafem seeds 5 kom. feminized stavljene danas na klijanje.Da ne otvaram drugi dnevnik bice sve zajedno :D Critical Jack Original Amnesia Shark Attack Cheese Bubba Kush
Critical Jack, Cheese, Bubba Kush isklijale,ostale nisu uspele :icon_mad: videcemo sta ce biti sa ove tri Spanske curice.. evo mali update starih dama od greenhous-a Lemon skunk http://s26.postimg.org/dqyd42jk9/220420141018.jpg White Rhino http://s26.postimg.org/ncrxkdaq1/220420141019.jpg Hawaiian Snow http://s26.postimg.org/v6sj5riix/220420141020.jpg Super Silver Haze http://s26.postimg.org/n2p0erlhl/220420141021.jpg
hvala ljudi,treba se obezbediti za sledecu godinu :leafblunt: onda uzmem sanjam, kako sam ja rasta da umesto saksije imam cela basta :D
Zadnje 2 nedelje bile su katastrofalne po pitanju vremena,kisa,hladno sve se to malo odrazilo na biljoze.. Lemon Skunk i Super Siver Haze pokazali su se kao otporniji strain-ovi. dok su White Rhino i Hawaiian Snow malo osetljiviji. Biljoze sam nahranio danas sa Hesi TNT 50ml i 100ml Slavola na 10L vode. Lemon Skunk http://s26.postimg.org/gprj9i1e1/080520141027.jpg Super Siver Haze http://s26.postimg.org/oxtguhtah/080520141029.jpg White Rhino http://s26.postimg.org/qbl3pssjt/080520141028.jpg Hawaiian Snow http://s26.postimg.org/yjn1askg9/080520141030.jpg evo i Critical Jack, Cheese, Bubba Kush ne znam koja je koja nisu menke bile oznacene :icon_confused:
hawaiian snow sigurno nece uspeti, 12 nedelja cveta :icon_mad: SSH od 10 do 11 nadam se od haze-a da ce biti koji hedic :leafblunt:
da li je moguce da Lemon Skunk ovako rano pokaze pistile? Critical Jack, Cheese, Bubba Kush za sad dobro napreduju. za koji dan idu na sajt :sun2: image sharing sites
na limunu :) juce isao da obidjem sajt..vidim Lemon Skunk pustio pistile,nemam dobru kameru da slikam jbg..
sigurno je vreme,za koji dan treba ce nam barka
imam malo problema. Biljoze su bile nekoliko dana u vodi i za sad se povukla, dal je ovo ok? nisam ih gnojio od 8-og maja! Lemon Skunk http://s26.postimg.org/j2c2urguh/280520141055.jpg White Rhino http://s26.postimg.org/gma9gwyrt/280520141054.jpg Super Silver Haze http://s26.postimg.org/w91iuacjt/280520141053.jpg Hawaiian Snow http://s26.postimg.org/p786ltybt/280520141052.jpg
sledi im Hesi TNT 50ml malo da zivnu :sun2: posle sta majka priroda uradi..
sunca ima,za to ne brinem nego me poplava malo zeznula.. videcu da topiram ako bude sta vredelo?
imaju oko 8.h sunca,videcu da raskrcim jos malo oko njih stvarno je tesko ocistiti ovu prasumu,trebace mi ceo dan ali prvo zna se :rasta1:
da se ne bih isekao motikom po nogama :D
koliko toliko uspeo sam da ocistim sajt, sad sigurno ima dovoljno jutarnjeg sunca :sun2: presadio sam Critical Jack, Cheese i Bubba Kush steta ne znam koja je koja :watchplant: http://s26.postimg.org/7ew9otcsp/310520141060.jpg http://s26.postimg.org/tfh7j6kuh/310520141061.jpg http://s26.postimg.org/9ywhwnpqh/310520141062.jpg
cuti pojeli me komarci u pm.. a tek sto sam se izario! posle sam i navario :rasta1: bice nesto od ovoga :leafblunt:
pozz vutroljubci moji :wave: evo malo slika od mojih biljoza. Polako se vracaju u zivot posle poplava! topirao sam ove vece,kasnije cu Critical Jack, Cheese i Bubba Kush sve su za sad ok lisce vise nije zuto osim Hawaiian Snow-a razocarao sam se u ovaj strain.. evo pa prosudite sami,ipak sam ja pocetnik :watchplant: Lemon Skunk http://s26.postimg.org/qc2qy4e89/070620141072.jpg White Rhino http://s26.postimg.org/hibuh0r9l/070620141073.jpg Super Siver Haze http://s26.postimg.org/6796snkeh/070620141074.jpg Hawaiian Snow http://s26.postimg.org/obc7dai2x/070620141075.jpg Critical Jack, Cheese, Bubba Kush http://s26.postimg.org/nabyo613d/070620141076.jpg http://s26.postimg.org/psxnoumtl/070620141077.jpg http://s26.postimg.org/ryryjcqa1/070620141079.jpg
kod mene je ph 8 sigurno je zbog vode.. potrudicu se da kupim ph korektor! steta da propadne ovakav dim :spliff:
merio sam ph sa lakmus papirom i gledam po boji 8.. inace voda je iz gradskog vodovoda,nekvalitetna,puna hlora i kamenca ali jbg. drugu nemam,jedino da kupujem flasiranu ;)
probacu sa 1ml na 1l pa cu izmeriti ph,lako je dotati jos.. hvala na savetima :thumb:
nemam u blizini nikakav izvor,to bi bilo dobro ali jbg..
Evo mali update od mene.. nazalost Hawaiian Snow se osusio,ostale nisu lose :D Critical Jack, Cheese i Bubba Kush ne znam koja je koja :watchplant: White Rhino Lemon Skunk Super Silver Haze
pozdrav dobri ljudi,stvarno bih voleo vise vremena da provodim na ovom forumu ali posao i obaveze ne dozvoljavaju.. sto bi se reklo nemam ti kad :D ali eto nadje se vremena... Biljioze sam danas zalio i prehranio sa hesi bloom-om nisu lose guraju solidno mada SSH,LS I WR mogu biti bolje,nekako su mrsave i tanke,ostale sve ok.. Cheese, Bubba Kush, Critical Jack, Super Silver Haze, Lemon Skunk i White Rhino to vam je redosled :rasta1:
Nedostaju ovde neki postovi? nadam se da nisam nikog uvredio ili tako nesto.. sta mislite hocu li imati 500.gr od ovih 6 biljoza?
hahaha cuj coveka mozda...brine me ovaj Haze,bice dobro ako stigne koliko vidim imas i ti?
pitam cisto onako da znam gde cu da ustekam to granje :D vise mi je bitniji kvalitet naravno nego kolicina. vreme je stvarno uzas,nadam se toplijim danima i jeseni zbog budji!
i vise nego zadovoljan,ipak mi je ovo prvi grow. Kako sam se nadala dobro sam se udala :D Ima li neko resenje za te gusenice i budj?
evo kako zeka moze da upropasti zimnicu. Od 6 biljoza ostao samo Critical jack Critical jack cetvrta nedelja cvetanja
namazacu je katranom :lol: zastitio sam mrezicom ovu jednu sto je ostala,koja steta za biljoze u cvatu :icon_mad: cuvacu jack-a kao malo vode na dlanu
jos malo pa Harvest :bale
koliko god bude bicu zadovoljan.Osusio sam jedan hedic cisto da probam,neverovatno balansiran carebral high i couchlock mnogo dobar dim :rasta1:
pao je harvest :D vreme je stvarno uzasno,budj moze sve da unisti,ovako sam siguran trimovanje i manikiranje sam zavrsio danas i ostavio hedove na susenje,stvarno ima posla :prof10:
pozdrav dobri ljudi,zimnica je suva i stavljena u staklene tekle na curing. 220.gr suvog veoma zadovoljan,sta bi tek bilo da su uspele ostale :D eto uspeo sam nekako da izguram ovu jednu mukicu do kraja bez ijednog budjavog heda. Evo par reci o Jack-u ;) Critical Jack is only one capable of flowering in 70 days, producing up to 21% THC. This time, we have crossed our Critical+ with the most productive sativa in our catalogue of mother plants. The results are obviously convincing: 60 days of flowering are enough for a harvest of plants that have a really rapid growth. Their aspect is shabby like the sativa, with ample knots and very large light green leaves that hang limply. It does have a fairly strong effect, well-balanced. The modification increases its psychoactive side. It has an intense fruity flavour, but in some samples this varied to a lemony taste of wood. Very productive, even more than Critical+ An authentic flower producing machine, flowers which are very regular in size and homogeneously placed on the branches –an heirloom received from its Critical+ side -. There is a clear increase in strength and a noticeable resistance against damp and fungus. If the weather is too wet or climate conditions unfavourable, outdoor plants can be harvested at the end of September. The result is guaranteed to surprise you. For Critical+ lovers, this is the girl you want. Strong effect, but balanced. Superb producer. Resists humidity and mould. Production: 1000 - 1450 gr>/li>