
Galerija nije uvezena
nakon pozamasno dugog pregledavanja foruma, tema, podtema i postova, dosao je i taj ternutak :D PC box: 18 x 42.5 x 45 Rasvjeta: 30W Osram quick light - 1910 lm (Cool white) 18W Osram quick light - 1170 lm (Cool white) 15W Simpex - 880 lm (Warm light) 3 x sjemena unknwon porijekla zemlja je terra magma od pocetka ce sad ic na 18/6 (u chipoteke neki jeftini analogni timer :D), a kasnije na 12/12 mislim se igrat sa topiranjem i LST-om :)
kjurana, isusena, treba je jako jako malo da lipo odnese, kuca za kauc. ukupno od obe sam uspija izvuc cca 30 grama, ja zadovoljan :D dlakavo cudoviste :) P.S. moze u zatvorene :D
80 (+,- 2 dana) dana cvitanja
mother pobrana, kjurana u vodi 7 dana, osusena! :D pobrana dok su trihomići bili mliječno bijeli. smoke report :D: kvalitetom jako zadovoljan, nit mirisa nit okusa, al nosi u glavi ko avion :D biggie se deblja, ona ce na harvest kad bude vise smedjih :) ternutno joj je 3 mjeseca i 4 dana ili ti ga 92 dana :D
to su samo bile zedne :)
45-ti dan cvatnje :D mother malo skuren glavni vrh biggie
33 dan cvjetanja mother biggie - cini mi se da cu joj malo duze trajat cvjetanje
onda ude flush haha
skoro pa 30ti opacupa od zadnja 3 zalivanja, prva 2 sa pola oze, zadnje samo voda
pretpostavljan da je ovo nedostatak gnjojiva?
sad ce :)
malo vrhova :) od biggiea (manje biljke :ironic:) sam poskida 4 vrha jer nisam moga rasirit dovoljno da dolazi svjetla do njih, pa je isa neki pokusaj odrezi i zabij u zemlju pa se mozda uvati, ako se uhvate isto ce bit sa jos jednim njenim vrhom i jednim vrhom od mother i danas zalivene samo sa vodom
mother biggie obe
cca 53 dana ivasime rasirene maksimalno da svi vrhovi dobivaju maksimalno svjetla, mother zalivena sa pola doze plantele cvijet, biggie nista, kada bude zedna/gladna pitat ce :)
biggie malo klonula al ce bit ona super cim sutra dobije papicu plantele cvijet :) :watchplant::watchplant::watchplant:
2 od 2 :banana: biggie pokazala pistile :) i dalje rastu oko 2 cm na dnevnoj bazi :DDD
narasla je oko 3-3.5 cm od sinoc :DDD
24 sata nakon flusha jesu ovo pistilie? :D
od jucer do danas, nakon 24 sata i zalijevanja sa plantelom cvijet vrhovi su se rastegli u širinu i zazelenili bas lipo :D
na 12/12 rezimu od danas :D
tesko mi je skupit toliko para, jedan frend mi reka potrudit se nabavit mi je ako uspije ide sigurno, ako ne ko ce ga znat. jer jbg prigusnica, starter, ct lalalal izadje lipa svotica heh
tnx power :) lagano ce se popunjavat box, imam u planu hps 150w, 4 neonke (svaka u svoj cosak) i par cfl-ki pa to iskombinirat na nekih 350-400w :D
29,33 kn mjesecno ce bit veci racun, a necu ih sad stresirat, do kraja cu dovest u ovom pitaru, pa ce sljedeci grow bit u mnogo mnogo vecima :D
napravljen box dimenzije: 60x60x90 rasvjeta: 30W Osram quick light - 1910 lm (Cool white) 18W Osram quick light - 1170 lm (Cool white) 2 x 15W Simpex - 880 lm (Warm light) 30W Osram Duluxstar - 1940 lm (Warm white) 24W Osram Duluxstar - 1445 lm (Warm white) ukupno: 8225 lumena :D danas ce im bit zadnji dan vege, od sljedeceg spavanja idu na cvitanje zalit cu ih danas i pognjojit sa plantelom list (normalna doza), a nakon toga gnjojenje ce obavljat plantela cvijet
sta im je? :(
UP TO DATE :D mother: glavni vrh biggie: odreza san mu sve listove sa strane gdje diraju box, mislija sam da ce klonit, al eto iznenadila me :)
na boxu maknuto staklo (nije vatrostalno pa mi samo grije dodatno xD) i dodana jos jedna 15W Simpex - 880 lm (Warm light)
nakon flusha mother buknila :D, a biggie onako nesto umjereno ide macro
nisan tija flushat prije nego pitan, ide odma :D
WTF?! mother zuti i dalje manijakalno, a biggie sta rast :S
update: mother su poceli zutit donji listovi (34 dana vege danas prvi put gnojene plantelom list, malo manje od 5 mL na litar vode) i dva lista samog vrha (radi temperature ugasili se ventovi -.-") a biggie ko da nista nesmeta :D
tnQ ya all :D
update :D skupa: mother: biggie: jel im smim okidat nekoliko ovih ogromnih listova, stvaraju mi žešću ladovinu bocnim izdancima
ne triba mi, taman mi je obvako
malo modifikacije boxa (again) - stavljeno staklo, vent stavljen da upuhuje (pola po lampama pola po biljama) 28 dana vege mother biggie
ma furat cu ja nju na 12/12 dok ne popuni 2/3 mrezice (neka bude bujna :D) pa onda na 12-12 heh
mother biggie mother sporedne biggie sporedne biggie macro zajedno P.S. jel rano da im stavim 12-12?
danas napravljen LST , , , , , biggie prije
update: mother , , , , biggie , , , , , macro mother , , ,
nije da imam bas pretjerano mjesta, imam TA doma, premjestat cu box po noci do nje
yeah, ventove smanjim na najmanje okretaja i bude na nekih 18 stupnjeva heh
update 17 dana vege biggie: , , , , , mother (manje dana vege): , , mrezica za scrog: , ,
update: biggie , , mother: , dal da im poskidam ovo odumrlo lisce? jel im ono mozda vuce energiju ili nest da im smeta pri razvoju?
a kako cu to dignit bez da ima svitla :/
@opa cupa: presadjivanje virujem da je dobro odradjeno korjen joj nije ostecen ni nista, a vege od 23.11 @petarpan: nije gnjojeno nicim @glavonja: na greskama se uci heh btw po noci mi temp bude oko 13 stupnjeva u boxu, jel im to premalo?
po temi mi pari fosfor problem na jednoj i dusik na drugoj, temp u boxu na razini biljaka je 28-29 stupnjeva, na 24/0 su, zalivan obicnom vodom iz špine, zemlja je mjesavina terra magme i composane sa perlitom iii to bi bilo to ja mislim :D
napreduju okej vise manje hehe prvo koji macro :D , , i sad zasto joj zuti lisce? na biggie-u (vecoj) 2 lista su se pocela raspadat jer sam zalio po njima, al me sad ovaj ostatak buni :/ na manjoj samo prvi par listova (oblastih, od klice) je pozutilo. wtf? :( ,
bit ce jos + u buduce siguran sam :D sad su na 4 cm od lampe :D
malo san je isproliva :/, sta je to do toga? a jesu suhi su skroz
@andrija: , temp u boxu je 25 @powerseed: e jbat ga, preracuna sam se muski kad sam mislija da ce mi bit dosta ovo sta imam doma presadjene, compo sana sa perlitom i terra magma je unutra. stres od presadjivanja :( i jedan macro :)
bune me ove tockice po listovima (jel moguce da je kapljica vode koja je isparila?): jedna macro :D presadija sam ih, moran pod hitno ic kupit zemlje osta sam bez -.-" i mala modifikacija boxa, pasivni upuh a ovaj vent dere po zraku izmedju biljoza i cfl-ki :) nazalost, nakon presadjivanja je klonula i uvila sve listove put gore, islo je hitno zalivanje i ispravili su se dijelom, zemlja je mokra. listovi su na dodir suhi i tvrdi ka karton, valjda ce se izvuc :/