Pozdrav ekipa odlucio se za novi dnevnik posto prvi nije uspio nadam se da cemo se dobro slagat i razmjenjivat informacije potebne za dobar grow . Evo malo detelja : BOX: - HOMEbox Home Lab L (100x100x200cm) - rasvjetni komplet Plug&Play M/L (Sylvania HPS dual spectrum žarulja s Pro Gear prigušnicom od 400W, s utikačem i Almeco Son-T reflektorom s kabelom) - ventilacijski komplet Plug&Play L (Ventilator Vents TT 125 2 brzine (220/280m3/h) s EUP kabelom, CAN filter 300, 1m AluFlex cijevi 125mm). SJEME:2X DOMACICA LAMPA: 400W 55000LM DUAL SPECTRUM +REFLEKTOR GNOJENJE: HESI STARTER KIT ZEMLJA: FLORAFIN +COCO TRENING:LST -HST VENTILACIJA: Ventilator Vents TT 125 2 brzine (220/280m3/h) OSTALA OPREMA : DIGITALNI TAJMER , DIGITALNI HIDROMETAR Eto to bi bilo to od opreme ako neko vidi da mi nesto fali slobodno vičite ZNACI OVAKO: Sjeme stavljeno na klijanje 3.11 2016 u plasticnu posudu sa malo vate i vode (ne previse vode ) na mracno mjesto 5.11.2016 su bacile klicu i isti dan posađene u posude od 2l kad su malo izrasle(9.11.2016) sam ih prebacio u 20l posude i sad su unutra Trenutni rezim svijetla 18/6 temperatura u boxu varira 27/30c dan 22/25noc vlaga je 40-65% po danu po noci 35% . Eto to ke za sad evo i par slikica malo cu jos bolje poslikat box je izvana i iz nutra . Svi ste dobro dosli sa komentarima i savjetima sto vise to bolje .Zivjeli vutraši
:D
Hazari : Marko je i dalje tu:) samo sam odlucio promjenit jer je to bio zajeb u pocetku :thumb: Ahill: Samo polako kompa sve cemo mi to isprobat i nije bilo par dana nego 2 tj.:D hahahaha :) TPABAP: Hvala buraz drago mi je da ti se sviđa . :D I samo jos da iskoristim ovu priliku da vas sve pozovem na premjeru mog novog dnevnika danas u 20h samo na VUTRA ORG. :D:banana123: svi ste pozvani i dobro dosli , prethodne najave dolaska nisu potrebneo_O hahahahah zivjeli vi meni drugovi i drugarice, prijetelji i prijateljice:D:respect::vutra:
Pozz odma da se ispricam za post za postom , al eto moram vas obavjestiti da ovaj dnevnik moze u zavrsene :)harvest je odrađen kao sto sam vec bio reko ima dosta foxtailinga i hedovi su poprilicno pufasti i prozirni nemama vagu da vam kazem kolko ima ,a i iskreno ni ne zanima me , glavno da sam ja nju zavrsio i da imam svoje vlastite hedove. :DPa eto htio bi se ovim putem iskreno zahvalit svima koji su pratili ovaj dnevnik pomagali ,davali korisne savjete i pokusali pomoc na bilo koj nacin :respect:. Puno postovanje forumu od mene :respect::vutra:I naravno nebi to bilo to uz koju sliku pozz ekipa :thumb::spliff:Vidimo se uskoro u novim pobjedama sa novim dnevnikom:D :banana_rasta:
Pozz ekipa moze jedna mala zamolba za admine ili moderatore ako mi mozete pomoc da promjenim ime na forumu iz Marko09212528 u Joe123 ja bi vam bio jako zahvalan ako je moguce ako ne zanemarite ovaj post . unapred hvala :respect::vutra:
Bas sam sam se jucer malo igro sa ph metrom i vodom koristim jabucni ocat domaci ok je:D na 2 l vode koja je bila 8.5 stavim oko 8ml octa i za nekoliko minuta je na 6.5 i tak stoji pa je valjda to to :respect: Imam jedno pitanje ako mozda neko zna ili je koristio ovu Guanokalong Complete zemlju pa da mi saamo kaze valja to kaj ili da idem dalje :) Unaprijed hvala na odgovoru :thumb::D živjeli vi meni:rasta::respect:
Budem ju skino kroz koj dan:thumb: imas pravo u potpunosti nista se ne desava vec danima ,cini mi se da se samo suši, a danas sam je zalio pa kad se zemlja skroz posuši 2 dana u mrak pa kaj bude bit ce :D:vutra: E i da zaboravih napisat da je naj veca greska bila u vodi to sam skuzio prije par dana kad sam uzo ph metar ja cijelo vrijeme zaljevam sa 8.7 -9.1ph .
Ok drago mi je to cut hvala burki na odgovoru :thumb:
Jel mogu ja otvotit novi dnevnik dok ovaj nije zavrsio? Pa onda da pratimo ove nove zajedno :D:respect::vutra:
Da bilo je problema nesto sa temp. ali vise me vlaga zezala, nikak nisam mogo uskladit temp. i vlagu ili je jedno visoko drugo nisko ili obrnuto pa sam uzo novi ovlazivac i sad je ok al pre kasno jbg. i nesto me ventilacija zezala izvlaci previse vlage pa sam skuzio da ako malo zatvorim izlaz na boxu ne izbacuje tolko jer joj je smanjen protok.:D:puuuh:::respect: Gledo sam pod danjim svijetlom ovo na fotkam je crveno jer sam sliko sa svijetlom na mobu pa je ispalo:D inace pod ovim normalnim svijetlom su svi vise maje prozirni nađe se tu i tamo koj mlijecni al jako slabo :vutra::respect::rasta: i hvala jos jednom decki na brizi valjda ce bit nesto od toga ak ne uvjek je tu rezerva hahhaha:respect:
Ahahahhaha sve ok ja jesam malo lud al bas tolko :D:rasta::cool23:
Pozdrav ekipa evo nakon nekog vremena da se javim :) skino sam samo jedan dio biljke za sad , nisam nesto extra zadovoljan dosta su suplji hedovi i ne puca bas naj bolje jbg. moja greska nisam imo mikroskop :( al sta je tu je ostatak biljke sam ostavio da jos raste valjda ce bit bolje sad imam mikroskop pa cemo provjeravat povremeno napredak:thumb: . No dobro idemo dalje u nove pobjede :)u box-u dve nove biljke jedna je stara 1mj. druga nekih 10-tak dana obe su regularke tako da kad ova zavrsi idu na 12/12h trenutno 16/8 h :respect::vutra:i naravno za kraj par slikica zivjeli pozz:wave:
Hahaahahha ma pobjeglo mi je slovo :thumb::D Hvala decki na odgovorima skidam sutra preksutra kad se zemlja osuši pa stavim slike . do tipkanja
Pozdrav ekipa :D evo ja slozio svijetlo na mobu pa da stavim par lijepih slika i ako mi moze neko rec od prilike za kolko da skidam nemam miktoskop . Trenutno je 73 dan cvijetanja ,naj veci problem je to daa ima pun pun k.... fox tailova zbog stresa al sta je tu je jbg. bice bolje drugi put hahah:D:vutra::respect:
Pozdrav ekipa :D evo ja slozio svijetlo na mobu pa da stavim par lijepih slika i ako mi moze neko rec od prilike za kolko da skidam nemam miktoskop . Trenutno je 73 dan cvijetanja ,naj veci problem je to daa ima pun pun k.... fox tailova zbog stresa al sta je tu je jbg. bice bolje drugi put hahah:D:vutra::respect:
Pozdrav ekipa :D evo ja slozio svijetlo na mobu pa da stavim par lijepih slika i ako mi moze neko rec od prilike za kolko da skidam nemam miktoskop . Trenutno je 73 dan cvijetanja ,naj veci problem je to daa ima pun pun k.... fox tailova zbog stresa al sta je tu je jbg. bice bolje drugi put hahah:D:vutra::respect:
Davdecki upravu ste malo sam se zanio bio sam trazio naj bolje svijetlo po stanu posto mi je krepo flash na mobu pa sam ulovio svastavpa i ocito sebe , hvala na upozorenju imate dobro oko hahahahaha budem pripazio :thumb::D:respect: hahahahahah ovo ispo telke je sve hand maid 2x magnat elipse (auto zvucnici 200w svaki) sviraju preko auto pojacala 1000w magnat + sony auto radio ,a sve skupa ide preko kucnog kina jer koristim njegovo napajanje i da secer na kraju je Boston sabwofer 30cm 800w. :D:rasta:
Pozdrav vutraši evo malih novosti nista pretjeranao se ne desava biljcica se i dalje razvija malo sporo al to tak valjda mora bit tenutno smo u 65 danu cvijetanja , vise manje svi fen listovi su otpali vlaga 40% temp 28 dan 22 noc zadnje sam je zalio sa pola doze fosfora i bloom hesi . eto tolko za sad od mene hvala na komentarima i pohvalama pozz:respect::puuuh:::thumb::vutra: Edit Ja sam ovu sliku gdje se ti vidis editiro a ti vidi sta ces sa ostalima HG
Pozdrav ekipa evo da se malo javim sa nekim novostima :D biljcica je trenutacno 60dan cvijetanja i ukupno 85 dana od izbijanja iz zemlje .Prije 7 dana napravljen je flash jer sam malo pretjero sa gnojenjem i super dobro je to prihvatila oporavila se listovi ne zute i ne suše se vise suše al ne tom brzinom :skot:: Hedovi se i dalje pune i maste i jako sam zadovoljan sa velicinom i debljinom lagano su se poceli savijat pod tezinom sto bi za mene znacilo da se lagano priblizavamo kraju :D:banana123:plan mi je istavit ke jos nekih 10dan onda 3-4dana mraka i onda cap :cool23: eto hvala vam svima ovo nebi bilo moguce bez vas i ovog foruma prepunog korisnih informacija :D zivjeli prijatelji i samo jako:razvaljen:: :vutra::respect:
Evo jedna lijepa slika :puuuh:::vutra:
Pozdrav ekipa evo proslo jos tj. dana od zadnjih slikica pa evo malo novih + imam 3 nova stanara u boxu sad su 10 -ti dan od kad su nikle iz zemlje i odlicno rastu (zemlja plantela balkonia) prije 2 dana sam prebacio na 12 /12da pokazu spol nadam se da nece to puno utjecat na daljnji razvoj ove biljke koja je trenutno u boxu njoj je trenutno 50-ti dan cvijetanja a do sad je bila na rezimu svijetla 20/4, naravno ako sam napravio gresku sigurno ce je neko od znalaca prepoznat zato smo ovdje da si pomazemo . Eto ljudi to bi bilo sve za sad ,hvala svima koji pratite ,pomazete i savjetujete vrlo ljubazno i korektno od vas :D:thumb: i pozdrav do sljedeceg tipkanja:D:D:rasta::respect::vutra::wave:
Ok hvala na savjetu:respect::vutra:
da ju flasnem onda ako nije pre kasno trenitno je u 48 danu cvatnje.:(
uh sad mi je lakse vec sam se prepo tako daleko smo dogurali i sad da se nekaj desi poludio bi hahahha. hvala na odgovoru zivio.:D:respect:
Pozdrav ljudi imam problem nisam siguran dal je problem ali bi mogao bit pa bi rađe taj sud prepustio strucnijima od sebe . znaci ovako problem je u tome da mi se suše listovi na vrhovima prvo požute pa pocnu otpadat evo i par slika pa ako mi mozr neko pomoc unprjed hvala. Zivjeli :D:respect::vutra:
Pozdrav ekipa evo malo novosti , ostavio sam jednu biljku kao sto rekoh ova druga je silom prilikom morala ic nisam bas naj sretniji tom odlukom al sta je tu je , ali moram priznat da je bila to greška mogla je bit puno bolja . No pređimo mi na ono bitno sta je bilo bilo je idemo dalje . Znaci ovako biljka je trenutno u 45 danu cvijetanja hranim je redovito( hesi kit ) i raste ko blesava problema nema previse malo su listovi na vrhovima suhi , ne svi samo par al ne brinem sve ide polako sa ovom mi se ne zuri .Svijetlo i dalje pici 20h vlaga nekih 25-30% eto tolko od mene za sad i citamo se uskoro :D:respect::vutra::wave: i naravno par slika:thumb:
Pozdrav ekipa . osusio sam par vrhova na silu da vidim dal sam se zaje. i mogu rec da nisam nije nesto naj jaci dim ali udara muški okus predivan malo jos vuce na svjezu travu al bude to otislo s vremenom . zamoto sam 2 topa zaspo u 22h i digo se sljedeci dan u 12h popodne hheheheh .:thumb::puuuh:::D:respect:
Nisam cijelu biljku odrezo ostavio sam 2 naj veca topa , a trihome nisam gledo nemam mikroskop . Al kad zapalim bude mi moja glava sve rekla :D:puuuh:::thumb::respect: pa javim kako i sta hehehhe. hvala na odgovoru :rasta:
Pozdrav ljudi evo jbg. malo je kriza placa kasni nova je blizu a ja suh :( to tako nebu islo pa sam danas jednu biljkicu stavio na sušenje jbg. 40dan cvijeta nije da se skroz napumpala al vjerujem da ce bit dobro :razvaljen:: a drugu cu ostavit do kraja ma da je neznam kakva kriza :D evo i par slikica . Eto pa me zanima vasa misljenja jel vec neko od vas tu skido ranije nego kaj je trebalao i oce bit kaj od toga?o_O:D:respect:
Pozdrav vutraši :thumb::D Evo malo novosti nista specijalno proslo je 7dana od zadnjih slika hedovi se polako pune i bujaju. Rezim dalje isti 20/4 hrana (hesi kitful doza)svako drugo zaljevanje (zaljevanje svakih 2 dana 2.5l ) vlaga 27/35% idealno kolko mi se cini. Temp. 25noc, 27-28dan i tako to polako napreduje inace je sad vec 32. dan cvijeta jedna a druga 26.dana . I to bi bilo sve hvala svima koji pratite i ocjenjujete sam tako dalje dapace sto vise to bolje :razvaljen:::respect::vutra: i evo jos par slikica:D
Tak sam si nes i mislio hvala na savjetu ,a ovo prvo pitanje je bilo dali su sjemenke od automatika isto automatici al naso sam na netu da jesu tako da imam odgovor . :thumb::puuuh:::respect:
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje gledo sam po forumi i nemrem nac nigdje odgovor:( .Znaci ovako dobio sam par menki na poklon od frenda, a on ih je dobio ih je iz automata koj se ojajio pa me zanima dali je to isto kaj imam sad jer su ovo slucajni automatici i dal bi bilo dobro da svih 10 menki odma zasadim pa da radim selekciju i kolko bi bilo ok imat biljaka za ovu jacinu svijetla (400w) ? Eto hvala vam svima koji pratite i pomazete sa savjetima pozz.:puuuh:::respect::vutra:
Pozdrav pozdrav dragi mi ljudi :D:puuuh:: Evo kolko vidite nemogu ja bez vas moram se nekom pohvalit tu i tamo to je jace od mene ,a posto nemam kom jer ovo je top secret project da se beko ne izlaje kak bi se reklo ,no dobro pređimo mi na bitne stvari ovako autosi su sad otprilike za jednu znam 100% da je 20 dana badiranja, a ova druga slabija je (slabija mislim po tome da jos nije procvijetala do kraja ) ona je nekih 12-13dana al nisam ziher:joint2::drull: sve ostalo je super ne zuti ne vene samo se puni puni i puni :gled::skot:: rezim svijetla i dalje isti 20 -4 gnojivo svako drugo zaljevanje(hesi kit ful doza sve) samo me brine to zaljevanje malo zaljevam ih svakih 2 dana sa 2,5l i vec sljedeci dan je onak skoro suha a bojim se da je ne prelijem pa necu preko 2,5l ne znam nisam pametan kaj vi mislite volio bi cut koj vas komentar. Eto to bi bilo sve hvala svima koji prate ovaj dnevnik i svima koji su ga ocjenili do sad sa pozitivnim uzivajte dalje u carima uzgoja i prirode pozz:puuuh:: a skoro zaboravih evo i par slikica :respect::vutra::smoke::joint2:
Pozdrav ekipica zadnji put kaf sam sliko biljke izostavio sam jednu jer sam mislio da je među slikama al ipak nije pa evo ovo druga biljka ona je u ranoj fazi cvjetanja isto je autos ko i ova druga samo je ova procvala tj.dana poslije ove prve . Hvala deckima i curama koji prate ove moje prve korake u svinetu carobnih biljaka i slobodno dalje komentirajte dijelite savjete puno mi pomazete :puuuh:::thumb::vutra::respect:
Hvala frend samo nek se deblja bolje da ljulja nego da žulja rekli bi stari:djede: hahaahhaahah:rasta:
Hvala kompa na savjetima da ostale su male zbog ptesađivanja previse i brijem da sam i tokom zadnjeg presađivanja malo potrgo korjen i bilo je problema sa vlagom i losom zemljom al nije bed sve je to za prvi put i vise nego dobro ja zadovoljan .Inace zemlja je plantela balkonia i super je zemlja samo sam ja malo zasro u startu sa onim govnom od florafina al sve je to za ljude na greskama se uci .:gled::vutra::let::respect: hvala svima jos jednim na podrsci i ima da sve stavim u jednu frulu :drull::smoke:.
Pozdrav vutrasi evo malo napretka u mom svijetu carobnih biljaka moje dijecicice malene . Znaci trenutno se nalazimo u 40danu mozda i vise nisam siguran puno radim pa nemam vremena vodit evidenciju jbg. nazalost al tu je to negdje 45 dan mozda no dobro budem pripazio na to , pa ovako biljoza na slici je topirana u ranom stadiju u nekom 7-8danu vegetacije i poslije samo LST lagani nista previse procvijetala je nakon samo 2tj. vege i super napreduje ,zaljevanje hesi kit gnojim sa punom dozom svako trece zaljevanje cista voda ph 6.5 vlaga u boxu je nekih 37-45% temperatura 27-29dan 18-20noc, rezim svijetla 20-4 eto to bilo sve za sad pa ako jos neko prati ovaj dnevnik hvala na podrsci i savjetima .nije ovo lako .Zivjeli drustvo :thumb::puuuh:::D:respect::vutra:
Dragi moji moze jedno pitanje dali mi moze neko rec dali ja trebam zaljevati sa gnoivom svaki put ili svaki 2-3 put a u među zaljevanjima samo voda ? :zvezda:::puuuh:::thumb:
Pozdrav dobri ljudi evo malo novosti proslo je skoto11 dana od pocetka cvjetanja trenutno su pod lst -om neznam dal je to ispravno pa bih vas molio za savjet kakav ako moze . Gnojim trenutno sa ful dozom hesi kit da sad opet ne pisem kolko i kaj :razvaljen:: svijetlo je na nekih 40cm od vrhova evo i par slikica da ne idemo na slijepo :vutra::respect: I eto jos jednom hvala svima koji prate ovaj dnevnik i komentiraju ,ispravljaju itd. :rasta::spliff:
Pozdrav ljudi evo malo novosti . Posto su biljke usle u cvijetanje oba dvije dobile su danas dozu hesi boost (10ml.-5 l) phosphor(10 ml. - 5l) i bloom(20ml) + sve ostalo iz hesi kita. Evo i malo slikica : slobodno komentirajte i zivjeli zeleni moji:puuuh:::thumb::respect: Edit Ipricavam se nisam napiso da su bile 3tj . Vege i ovo im je 3 dan cvijetanja rezim 18/6h :respect::joint2:
:thumb: hvala ti na pomoci i trdu nije ovo lako kak su neki pricali :djede: smiley9934 al uz pomoc ljudi kao ti puno je lakse :respect: :vutra:
Evo dragi moji vutrasi ja pregledo dobro drugu biljku bacila je i ona pistile :banana_rasta: tak da su oba izgleda autosi :banana_rasta::banana_rasta::thumb::puuuh:: ostavit cu ih na 18/6 rezimu do kraja :thumb:
Žemo brate :respect:falati:thumb:
Jos jedno pitanje dali ce biljka i dalje rast ako je u cvijetanju jer mi se cini nekako mala ? Hval na odgovorima unaprijed i komentarima hvala decki puno mi pomazete znam da imam dosta pitanja al drukcije neide nezrlim na svoju ruku nista radit da nekaj ne zajebem pa se oslanjam na vas dobre ljude :respect::puuuh:::thumb:
Hvala buraz na odgovoru za jednu sam siguran da je autos al za drugu nisam pa kad provjerim javim sretne ili tuzne vijesti :mario:::thumb: mislim ako nije idem na 12/12 pa kaj bude bude . Hahahha zivjeli drugari zdravo i zeleno:spliff:
Hvala ti svemire hahahhahaha. Hvala ti kompa na odgovoru onda bacam danas na 12/12 budem jos pregledo dobro drugu biljku mozda mi se posrecilo pa su oba autosa ak nisu 12/12 ak jesu onda ostavim na 18/6 ili ? :bocni:::rasta:
hvala ti na odgovoru to sam si i mislio dosta moje ekior je sad sadilo prek ljeta autose pa moguce da je jedan i kod mene zaluto :banana_rasta: i super da je barem je zensko:spliff: hvala jos jednom na ovim predivnim vjestima :banana_rasta:
Pozz ekipica malo novosti nekaj se cudno događa nisam siguran u kojem je danu 22 -23 vege rezim 18/6 i brijem da je jedna bacila pistile al nisam ziher pa cu stavit slike , pa me zanima kak je to moguce ak je rezim svijetla za vege? Inace gnojim svako drugo zaljevanje sa pol doze hesi mixa za vegetaciju svakih 4-5dana 2.5l po posudi . Eto hvala svima koji prate ovaj grow veselim se komentarima i kritikama
:clap:::respect: U nadi je spas :drull:
Samo da je zensko :joint2:
Hvala decki na ovim toplim rjecima u ova teska vremena hahahaha bice sve ok :bocni:::respect::vutra: