SJEME - 1x White Widow od Green house seeds 1x Critical od Royal queen seeds ZEMLJA- Substral terra magma 3x 8L TEGLE- 2x 12 L BOX- 80 * 60* 120 ručni rad ;) SVJETLO- CFL 4x 23 W warm white 1570 lumens 3x 23 W cool daylight 1450 lumens 1x 36W cool day light 2370 lumens ukupno 8 CFL 197 W 13000 lumens VENTILACIJA - 2x PC vent 1x 120mm OSTALA OPREMA - digitalni termo/ hygro metar, PH metar , analogni tajmer GNJOJIVO - Plantela cvet KLIJANJE- mokra maramica REŽIM SVJETLA- vege 18/6 35 dana cvjetanje 12/12 do kraja pozdrav vutrasi , ovo je moj prvi grow pa savjeti su i vise nego dobro dosli , kao sto i vidite u naslovu odlucio sam se za white widow i critical jer su niskog rasta i period dozrijevanja im je isti . nisu zahtjevne za uzgoj. Gnjojiti u vege fazi necu, a za cjetanje imam Plantela cvet . nadam se uspjesnom dnevniku i vasim savjetima SJEME 10,01,2015 stavljeno na klijanje u maramice natopljene vodom, vec drugi dan su proklijale 15,01,2015 5 dan u box-u 5 dan izbliza :) 26,01,2015 16 dan vege.presađene u velike vaze 16 dan izbliza CRITICAL izbliza WHITE WIDOW izbliza zaboravio sam reci da sam ubacio mokar rucnik da mi podigne vlagu, sad je na 80 % na vrata sam obljepio foliju . vec se lagano osjeti miris a pogotovo od Critical-a . koristim kišnicu za zaljevanje Ph je bio 7,8 pa sam sa octom spustio na 5,9 , temperatura je 22 °C kada je svjetlo upaljeno i 18 °C kad je ugaseno. to je to za sada od mene ako sam sta zaboravio napomenuti samo recite :) pozz do izvjestaja