Pozdrav svima u ovom novom pokušaju... Odlučio sam se za out prvenstveno iz razloga što mi moj micro grow-box ne može priuštiti potrebnu količinu ulja koje trebam. Prije par mjeseci sam napravio 2ml ulja i to sam potrošio. Rezultati primjene su obečavajući (radi se o kožnom oboljenju, neki dermatitis... bio par puta kod doktora, vidio da nemaju pojma tek mjenaju kremice uglavnom kortikosteroide i iskreno nemam previše volje to nastaviti sa njima pa sam probao sa "našim" uljem, ulje sam razrjeđivao sa maslinovim i sa kokosovim uljem te mazao na kožu 1-3 puta dnevno po par kapljica. Testirao sam i dvije različite koncentracije tog miksa ali trebao bih još ulja da pokušam usporediti još nekoliko koncentracija i mješanja sa nekim drugim uljema kao što su ulje noćurka ili ulje sjemenki kanabisa, više o tome ću, nadam se moći reći na jesen ;-)). Od strejnova imam nekoliko vrsta, neke će ići iz sjemena a neke iz klonova. majke su posađene 19.02. trenutno na pola cvjetanja. Konovi su rezani u prvom tjednu cvjetanja i tek su sad solidno zakorjenjeni. Klonove ću ovaj vikend presaditi u veće tegle. Mislim koristiti 1,5l tegle do presađivanja van. Plan za sadnju vani je druga polovina-kraj 5. mjeseca . Nadam se da nije kasno. Gnojiva nisam planirao osim možda neke koprive i gaveza. Zemlja na sajtu je pripremljena još u 3.mjesecu, rupe su minimalno 50x50x50, zemja je usitnjena, u svaku rupu je ubačeno 6l teramagme, dvije šake perlita, imam ih 6 komada i sa 6 biljki idem van... Sljedeće javljanje predviđam kad biljke budu spremne za ići van. 1. NLO (2 klona) (tako sam nazvao ovog križanca NL mame iz projekta 0,5 dcl i tate Orange buda). Zanimljiva strain, u indoru je imao prilično prozračne/rijetke cvjetove, kasno procvjeta npr. cca 2-3 tjedna nakon kusheva i cvjeta oko 9 tjedana. Rad mi se sviđa, cjelovit je, podjednako i high i stone i lako mi je balansirati između tih krajnosti. 2. Royal Caramel (2 klona) biljku nisam nikada probao ali trenutno je na pola cvjetanja u boxu i