Pozz vutrasi, dosao na red da zasadim svoje prvo voće... svi savjeti i komentari dobrodosli :) Zasadio: Linda auto Fat Blueberry, Linda auto Amnesia Lemon , Linda NYC Diesel i jedan gift auto Sugar Mango sjemenke stavljene na klijanje 23.4.2021, (jedan Limun 48h poslje) 25.6. ujutro 3/4 isklijale i stavljene u Jiffy i na sunce preko noći su pod 100w 5500k CFL lampom od foto boxa haha 26.4. jutro u Jiffy stavljen Bluberry koji je kasnio... 26.4. 22:30h sve 4 izašle i pokazuju prve listiće za koji dan ih presađujem u air potove, moram jos box sastaviti i E27 panel za halogenim zaruljama koje cu kasnije koristiti... kako sta budem napravio tako cu raditi update i pisati ostalu opremu (zemlja, gnojima, lampe...) ::listomahanje::