
Galerija nije uvezena
ajmo lagano imao sam mali sex sa klijanjem al ok na greskama se uci. seme:orange bud 8 kom, 2 skunk#1 i jedno LSD zemlja:krecu u terra magmi od 2l posle presadivanje u DCM mix za cvetajuce bilje svetlo:mh vege 2x400, cvetanje 4x400, 2xmh i 2xhps voda:kupovna u balonima od 6l i kontrola ph, saksije tj.kante 10l gnojiva:plantela list,cvet i super vit to je to plan oko 50 dana vege sa 25 dana toping naravno odm lst krece polako vrhovi idu na kloniranje i bice tu jos 10 klonova ice u 3.5 l saksije 6 dan od klijanja 11 dan
nemogu nemam 2 boxa,a ovi vrhovi sto uradim toping to kloniram da nebacim samo zbog toga.nema tu gomile poslova udem u isti box i sve resim,a klonovi koji uspe,uspe koji ne cao. nisam experimentisao sa lampama nizak mi je box.sve klasica oko 40cm od vrhova. neznam ja to da opisujem rad i to mene to soli zestoko pogotovo orange stvarno je perverzija nisam gledao trihome jbg. novi grow je u funkciji al cu ono pri kraju promocija, sve je isto bice 10 bb fem i jos 4 za poseci klonove za outdor 2 orange 1 skunk#1 i 1 LSD. pozz
lampe su bile mh i hps peoizvodac tungsram tj.jeneralelektric neznam zasto sulundar navodi da nisu za grow i po cemu je philips bolji od tungsrama ni ja ne kontam i mislis da bi bilo bolje sa philipsom neverujem!!!!!!!!!!!!! rade evo 3 grow ja ih kupio nove ,da bar svi imaju ovakvu rasvetu za grow.oet ponavljam gnoivo,gnoivo,gnoivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eto i powera si zbunio totalno.hehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @power brate objasni mu da imam extra lampe jos je i kupio reflektor od mene. @sulundar videces sledeci grow kad roknem heisi sa ovom rasvetom bice big bang ko bombona. jel ima neko neki predlog kako da radim sledeci grow da bude bolji mislim na treninge nesto novo posto sam mislio klasika LST , i toping!!!
i nisam zadovoljan po tom pitanju,vec sam naveo na dosta mesta da je gnoivo zasra.. sve,e sad sto kaze sulundar dali su ove lampe za grovanje ili ne to neznam staklo jeste to kaljeno al je staklo normalno providno i radi posao klasicno koliko vidim drugi grow vec pegla iste metode samo cu ici sa heisijem i da napomenem potrosnja struje u cvetanju sa tom snagom je bila 25e komplet sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ljudi to je to mrzelo me da slikam al i nema potrebe iseckano i izmereno bilo orange 250g i skunk#1 i jedna bioza LSD toga 130g. 380g sve u svemu "kako se nadala dobro se udala" VUTRA JE VRHUNSKA pozz svima moderatori pakujte ovaj dnevnik u vecna lovista!!!!!!!!!!!!!!!!
to je to ovo je gotovo 57 dan orange je gotov jedino sam primetio da skunk#1 je mogao jos 10 dana minimum da pegla posto nije gotov,ali nemam nameru drzati ceo grow zbog 2 biljona inace probao sam orange jos prosle nedelje ono je perverzija,rad do jaja!!!!!!!!!!!!!!!!! pozz svima koji su pratili ovo,javim se jos sa gramazom cisto ako nekog zanima pa cu odmeriti cim se isusi. [
reseno je nek guraju do ponedeljka to ce biti 63 dan na cvatu i cao,a to za mrak pa da imam 5 boxeva mogao bi vidis da guram sve u jedan i mladice i matore.rezim je 13/11 vec 4 dana nista njima nece faliti jos par dana.
e napravicu jos jedan box samo zbog tebe pa nek furaju 100 dana u cvatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!.nije to ranije neka ih jos 15 dana i cao za to vreme ce dozreti sigurno zato sto je bilo predcvetavanje i na pocetku cvetanja su vec imale pistile,a to je vec plius 14 dana dok ne izbace pistile!!!
pa kaze 8 nedelja flovera tj. 51 dan jos su se naduvale malo primetio sam jos 10,12 dana i gotovo, neke su vec gotove!!!!!!!!!! pitanje br.1 dali je neko klonirao klona jel to mogu da izvedem i koje ce snage biti mislim hoce li izgubiti postotak thc pitanje br. 2 sta bi se desilo da sad stavim rezim 14/10 posto su nova semena isklijala da nebudu u sobi na prozoru tih 10 dana nego da ih roknem u box,dali bi skodilo taj razim ovim u zavrsnoj fazi cisto da male krenu sa bar 14 sati svetla tih 10 dana!!!!!!!! ovoliko stavim limuntusa u kafenu kasikicu kad skidam ph,to na balon od 6l vode i nisam imao problema i pokazuje mi da je oko 6.posto onima koji nemaju merac ce ovo znaciti,jest da nije ph cesmuse isti svuda ja sam stavljao ovo i na kupovni balon gde je ph 7,5ph,a i na cesmusu isto toliko. inace kad udem u box miris me odvali,a kad pipnem kao lepak za miseve!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uzivajte.
kontao sam ja to al neide zato sto ih moram pomerati zbog zalivanja nemogu prici onoj skroz sto je zadnja tamo zajeba.. mi je da ti neobjasnjavam komplikovano je . nema sansa da odu vise ovako bice curik nazad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muka je i rashladiti ove jake lampe i u sred zime mali je box za to sledeci ide u jedan reflektor 400hps i 250mh i roknem 2 kom to je oko 1300w i dosta ima BB da se preduva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma koje priblizavanje na 15,20cm su treba jos da udaljim al nemogu. gore vrhovi od toplote, to su par biljona sto su pobegle sa rastom, sledeci put idu pod vaser vagom nema bezanije. definitivno je gnoivo ovde usralo stvar.spremam se da narucim heisi blom,fosfor i tnt super vit imam i furam!!!!!!!!!!! @mandor ok kazes jebe. kolicinu ni netreba mi samo hocu da uspem, a to su hedovi ko saka,valjda cu uspeti vec sam stavio na klijanje seme za sledeci big bang fem,bolje nemam za sad i 2 orange,2 skunk#1 i 1 LSD to cu ocerupati za klonove za outdor!!!!!!!!!!
@oprah to je perverzija al za outdor nemohu ja to izvesti nuje toliki prostor i mene kara visina imam je 1.6m,necu skinuti ranije al necu ni cekati mnogo ionako mi se nesvida grow 65 dana max posto ionako planiram jos jedan sa heisijem,e taj ce ici totala @admiral nije bas 10g pogledaj malo bolje kolike su to biljke negledaj te male klonove to je tu cisto za ukras,bice tu 20,30 g,ma kontam gnoivo je sjeba.. stvar da sam furnuo od starta heisi ili neko bolje gnoivo bilo bi tu hedovine do jaja,al neka nije to kraj sledeci ce biti vrh.
sta je timelap grow!!!! druze kamerica sluzi ja to pratim iz kuce sa tv-a,posto je bow pod zemljom da ne ulazim stalno i gledam temp i vlagu malo mi zahebano ulaziti tako da kamerom vidim merac i sve kako se njisu od venta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
41 dan flowera pocinje 7 nedelja valjda ce izgurati do kraja,a i ja sa njima!!!!!!!!!!!!!!!! [ [
@weedic to su klonovi izduzeni nizi su dole ,a ovo neke su pocele da se izduzuju u prvoj i drugoj nedelji cvata kao blesave nisu bile takve.i ti mali vrhici kad se zakorene i kasnije njihov cvet otkida kao majka i nije taj vrhic tako mali,ne secem ga bas dok je tako mali. @loop e veruj mi da sam sve vise uzjeban nije to sto sam hteo,i onako sam hteo da odradim ovo u fulu i da odustanem od indora.muka mi je od vestackih uslova jest da je hdovina masnija ,al priroda je zakon!!!!!!!! kad kur.. nije to to lepo je to sve da neko ovo ima plakao bi od srece al meni neznaci to sto ce one roditi, koliko moj uspeh u tome tako da sam resio da opalim jos jedan indor posle imam 15 big bang fem uzeo za rezervu nek se nade i evo ko da su znale. tacno mi dode da posecem ovo sve u kur.. i idem ispocetka sa sve hejsijem itd.ponavljam nije to sto sam hteo i onako imam skankica jos od ranije dovoljno. i ako izgura ovo 65 dana plafon i cao samo zbog orange i nace bi letelo sve momentalno.ozbiljan sam skroz.lud sam ja kad zacrtam nesto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozz
@usrname meni ti vrhovi ni netrebaju nego da se ne bace,a kad sam cistio ono donje grancice imao sam jedno 20 kom sto sam pobacao,nemogu to klonirati jer je box u cvetanju nemam gde sa klonovima to bi moglo da je april,maj imao bi 200 klonova e sad za toping vidim da ga svi hvale kazu veci urod,2 vrha,itd. to sto kazes je ok nemora novi grow biti bolji od starog i nemora samo da zaobidem bolestinu i nepadam na starim greskama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@zlo hvala na inf. @perobukvic nekvaris ti nista i treba da kazes sto mislis to mi je drago,e sad svako drukcije razmislja nekom se nesvida ovo voli iskljucivo ps dnevnike ,neko voli samo domaju ima nas svakakvih tako da opusteno!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 nedelja flovera 37 dan stanje je ovako uzivajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! orange orange @zlo jesi heisi koristio svako zalivanje po tablici ili ima odstupanja,posto sam ga ja koristio strogo po tablici.kako bi bilo ok??????????????
hvala ljudi dobro kazete sve uslove imaju al gnoivo smece,tek sam sad malo guglao i trazio pa ima gnoiva do jaja. @oprah pa radio sam treninge savijao ih skoro do pucanja ,pa onda toping i na kraju olindro one sve izdanke dole da neguse biljku,jel ima jos neki trening. al tek pocinje 6 nedelja za 3 nedelje ce valjda jos malo napredovati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisu one lose da se nelazemo za 5 punih nedelja to je simpaticno ima jos do kraja sto rekao @usrname na kraju se mrtvi broje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i kontao sam nesto na gnoivo i sad vidim koi sam majmun ,a nije do para to nije bio problem nego kontam gnoivo ko gnoivo uzece ona koliko joj treba sve je to isto ak kur.. izgleda. rekao sam sebi odradim ovo i do outdora cao ali izgleda ce pasti jos jedan skromni indor da otklonimo sve greske. @admiral ja i neidem na foru sto vise biljaka i hocu 1 al 100g,a posto imam prostora za 10 do 15 kom picim maximum sto da mi zui box polu prazan sto sam video par dnevnika tamo vec u 6,7 nedelji se nagruvaju i cao ostalo je samo dozrevanje nema rasta makar tako primetim po slikama, idemo do kraja sad pa da vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sad sam bio u boxu i gledam ih i dobro kaze blade, moze to i bolje,nesto su mi tanki cvetovi il se tripujem.sta je tajna da onako nateknu imam vati ko blata u cemu je kljuc,genetika mislim da nije. ili male tajne velikih majstora.neznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! al saznacu,neodustajem dok nedobijem vrh kao saka i veci u indoru. stalno gledam onaj dnevnik od Mr GreenSkina LSD 600w ono je LUDILO totalno,ako popizd.. stavicu 3kw ispod jedne biljke samo da dobijem takve topove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ima tu lolike sto kazes al probacu svakako,ako pocnu cvetati klonovi unistavam ih odama u outdoru mi netrebaju vise biljcice ispod 120cm minimum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
neznam davno sam koristio heisi i to po tablici strogo svako zalivanje.tad nisam ni znao sta je to samo kao tele po tablici. prvo rot u vege pa onda blom i fosfor valjda se tako i koristi on je blag ili...ima pametnije koriscenje ko ga je koristio redovno da mi nabaci inf.....!!!!! i zanima me pokusao bi automatike da peglam u outdoru,ako ga kloniram dali je klon isto automatik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!predpostavljam da jeste e sad.........................?????????????
ma sve ja to znam heisi sam koristio prvi put i kupio sam sve komplet u becu i tnt,rot i blom i super vit i bilo je 50e al posle cujem da nema neki efekat sto je tako skupo niti ce vise roditi niti kvalitetnije. a to da je taj heisi kvalitet,verovatno jeste cena radi svoje.ko zna ako popizd.. mozda i uzmem to opet videcu!!!! @blade nisam krivo shvatio znam da moze i bolje dobro si rekao ko ga je.. neide na takmicenje fora je sto malo ima od koga nauciti sve teme skoro pomoc,pomagajte,problem ovaj,problem onaj
@blade nema toliko nemogu rashladiti ima 3x400 i jedna 250w mozda moze bolje ja neznam,sve sam i im dao videcu do kraja, mozda sam za.ebo gnoivo sto nisam plantelu uzeo odma al dobili su je. @oprah necu ih skinuti jis 30 dana minimun idemo do kraja!!!!!!
pa kaze 5 nedelja flowera 31 dan napreduju jos su sve pistile bele orange ne dobija svoju formu ne razlikuju se verovatno ce za 2 nedelje da crveni!!!! ove prve 2 slike su LSD
@howhighserbia zemljak to su ti vrhovi od topinga nisu bas onako kako sam hteo kasno su se zakorenili fakticki cvetanje je pocelo ,a oni su bili presadeni 2 dana pre i onda dok nekrenu u novoj zemlji.al ok bice i od nji nesto inace i oni su tek u 4 nedelja cvata.u proslom growu je isto tako bilo odfikario vrhove i mnogo su se ranije zakorenili i bili klonovi ogromni. :bananica:dada:sun2: jedva sam je nasao kao da je proizvodnja u stecaju al dobili su sinoc namirio sam ih odma inace raste livada zestoko!!!! pozz
iskreno da kazem nisam ni trazio nesto plantelu nego u toj radnji gde sam uzimao bila samo za list i ja uzeo ovo za cvetanje,al bacam se u putragu. @weeDIC kontao sam da i to moze biti slikacu kasnije fotosom ovo je telefonom meni su samo po koji dole stradali gore je ona do jaja @BigL ja majmun otvorio u nezavrsenim tamo sam nesto gledao i sinulo mi da otvorim dnevnik!!!! uzivajte 23 dan flowera 4 nedelja
ovo moi se desava sa donjim listovima mislim da im fali N ili... sa ovim ih hranim puna doza klasicno nezna da menjam to iposto nisam nasao plantelu cvet
kraj 3 nedelje flowera 19 dan Uploaded with ImageShack.us
evo ovako kraj druge nedelje flowera 14 dan.izgledaju kao da je 3 nedelja zato sto je bilo predcvetavanje i pokazale su pistile jos u vege. zderu vodu ko blesave npr.zalijem u pon ujutru sa 1l u sredu ujutru suvo ko barut. klonove sam dovukao ispod glavnog reflektora greje jako box 250w bez ct
kaze kraj prve nedelje flowera imacu mozda sex svasta sam ocekivao al ovo ne,rastu kao blesave sad su udaljene od lampe 30cm, a lampu mogu je podici jos nekih 10cm. iznenaduju me pocupao sam dole listove velike i one male izdanke gde bi trebalo da budi mali cvetici,da ne trosi snagu na to da vidim i tu tehniku zainteresovala me!!!!!!!! nikakve bolesti nista, zdrave do jaja nisam ovo jos imao ni u outdoru ovako lepe biljone!!! ovu zemlju koristim,prvo seme kad proklija nabacim u 2l saksije sa terra magmo i onda presadim u ovo 70l kosta 11e vidi se po daku da je kvalitetnija
evo malo drugi dan na floweru sve je ful rastu kao zivotinje!!! sad narednih 10 dana nama fotki da se vidi razlika. ovo u narandastoj saksiji je taj maleni skunk#1 koga sam malo rascerupo nesmem vise zao mi ga razbacao je grane jadnik. [ provokacija!!!!!
i ja sam jako razmisljao da ga ostavim,zao mi ga nikad nisam imao zdraviju biljku, bas to sa uzmem polen al nemam gde sakrivam sve ko zmija noge box je totalno van kuce,nemogu da izvedem da ga drzim negde nikako. na zalost zavrsice u snegu ko ker.i necu skinuti ranije biljone dao sam im novi limit 65 dana valjda ce im biti dosta prekosutra krece "flower" za sledeci outdor svakako ide skunk#1, orange i lsd imam po 2 semena jos, i pustim ih uvege i onda posecem sve klonove. kome treba saljem ga postom ili pismom.hehehehehehehehe!!!!!!!!!!
ionako je najmanja biljcica kao da je znala da je visak, nadoknadice klonovi taj gubitak. eto zasto je dobro uvek ,ko kako moze imati klonova malo da poguraju sistem.
ljudi sta je ovo jel neko imao ovako nesto da iz fem semena bude mudonja!!!!!!!!!!!!!!! kolko se razumem mudonja je.orange je iz istog paketa sve samo jedan jajan. ili je fabricki greskom zapalo u paketic ,biljke nisu jos na cvetanju to je predcvetavanje.
letos sam imao crevo gore ,a dole slavinu,inace malo mi je sex posto je box pod zemljom, i nemam bas mesta puno u njemu za sve prikljucke. posto mi je sve tamo i voda i gnoivo i alat itd. pa tako nalagerujem par baloncica za nedelju dana.
evo ga 50 dan vege.mislim do subote tj.jos 4 dana pa na flower opet imam predcvetavanje pokazale su pistile zdrave su bas lepo. klonovi uspeli caka je bila trebalo im je samo malo topline podigao sam ih malo vislje i koreni sibaju ko ludi!! 0d 11 uspelo 7 za sad mozda ce jos 2 za koji dan!! malo mix MH I HPS klonovi dobili svoj kutak 250w samo za njih uzivaju!!!!!!!
malo sam ih pretumbao i spremaju se polako za flower dobile su ojacanje posto sam prosli grow morao podbacivati savijale se grane
necu ih skinuti ranije mislim da ce im biti dosta 60 dana.ako bas zatreba ice koji dan vise.ovaj dnevnik me fascinira perverzija je, naveo sam to negde to mi je uzor i primer, ko nije video nek pregleda malo, ludnica sta lik uradi sa 9 biljona!!!!!!! https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/9382-l-s-d-600w-ct-grow-mr-greenskin.html?highlight=LSD+600w
e hocu blizu kilabera ne zato sto mi treba imam vutre u zimnici dovoljno pa makar bacio sve. nego bas hocu da vidim jel to moguce na ovolikom prostoru i kad pogledam onaj prvi dnevnik pukao 200e u semena i pola crklo ono resto jedva opstalo da se nisam registrovao ovde cao naucio sam ovde i boga oca i jos citam ponekad!!!!!!!!!!
pa kaze 43 dan vege zdrave su do jaja u odnosu na prosli grow u ovom stadijumu su se patile ko isus.mislim da je caka u kupovnoj vodi zbunaju se lepo kontam jos 7 dana pa na flower videcu koliko nateraju klonovi me karaju znam i zasto al sta im je tu je temperatura nocna ih boli jbg nemam posebno mesto za njih valjda ce se zakoreniti
36 dan vege teraju kao blesave sledece ned. ide puna doza plantele
nesmem previse nije CT rastavljeno je posto rade 2x400 napravim CT kad je cvetanje onda pegla 4x400i ventilacija kroz reflektor al spusticu jos malo
20 dan nabacio sam jos 2 semena skunka sad je 13 bioza u boxu 23 dan 28 dan toping pao 25og dana dao sam im pola doze plantele kloning malo slatkisa za kraj upravo slikano tacno mesec dana vege
@power u njoj su bila semena na klijanju,i jos i sad drzim merac na kutijici @weed4life navukao sam se nisam izdrzao dugo zuljao me ovaj orange ne zato sto je on nesto posebno nego sto hocu ja da ga proizvedem brutalno
pa mogu ti reci kad hocu da dovatim saksiju koja je dalje moram se nabiti ispod lampe tako begam nazad przi opasno.potrosnja struje u proslom growu je bila 22e na redovan racun sibale su 3x400 i 1x250 u cvetanju i ko me pita bitno da se plati tako da ne izgleda to puno i jos radijator uljni sto dogreva kad nerade lampe! jedva cekam tu narandzu cim prede 5 nedelja da uberem hedic i da zvonim da probam to! 18 dan
problemi su ovakvi sto sam morao premestati klice da zena nevidi, razmak je uglavnom 40,50cm ventilacija klasika kao u predhodnom dnevniku ulaz f100 dospel izduv 125 dospel
nemam poima tamo sam se zatekao!