Pozdrav ekipa! prvi puta objavljujem išta na netu tako da nemojte zamjeriti na neznanju! ovo mi je treći grow pa se nadam onoj treća sreća! prvi mi je bio outdoor 3 domaje ,uspjeh 1-5 (4) drugi,indoor 5 domaja,uspjeh 1-5 (0) kažu na greškama se uči,al mi se neda uprskati ovaj grow pa evo me... Dakle! Growbox:100x95x190 satavljen od osb ploča,obložen stiroporom 3 cm Folija:nije loša :) neznam koja,koristi se za izolaciju krova ili tako nesto... Rasvjeta:sylvania 250w,cooltube Ventilacija:1x PCvent 120mm 3000 okr/m-228m3/h upuh 2x PCvent 120mm 3000 okr/m-228m3/h ispuh 1x unuarnji za mješanje zraka:Winflex – Clip Fan (15cm) 1x aksijalni za CT-185 m3/h Pošto me u životu 3 puta opalila struja,shvatio sam da mi je zapravo postala saveznik i odlucio sam se malo za igranje oko nje same pa sam tako sve optimizirao. 2 digitalna termostata za COOL i HEAT koji nedaju da temp prijeđe 27 i padne ispod 21(posto mi je box u dijelu gdje se ne grije),svaki vent se pali i gasi zasebno,te pomocu potenciometra regulira po potrebi. Oprema za uzgoj:kalići su od nekih 18-20l gnojivo-hesi-start paket zemlja-guanokalong complete soil mix i naravno;2x Power skunk max auto,1x WW auto 1.3 iz zemlje krenula čarolija :) P.S jedan skunk šteka,nije se uspio izvuci iz sjemenke pa je "kirurškim"putem odstranjena.nesto baš i nenapreduje(kasni 3 dana za drugima) al se nepredaje,dajem mu šansu jos koji dan.