
Galerija nije uvezena
evo kako naslov kaze opet je z7 u igri to je zasad najbolje sto smo probali a zlihe se smanjile tako da je 7-ica opet pod lampom :ridinghorse: ovaj dnevnik necu previse smarat o vodi i semama i ostalim stvarima sve je opisano u prethodnim nema potrebe ponavljat koga interesuje neka klikne na neki od prijasnjih dnevnika slike po obicaju tjedno a mozda i cesce ako me iznenade pa se stvori zelja za fotkanjem :D Oprema je ista https://vutra.org/topic/9944-600w-hydro-drip-sistem/ jedina promjena je Mh 400 za vegu koja je trenutno u tijeku na 18/6 i kasnije je u planu isprobat tekucinu koja blokira ph na 6.0 na 7-10 dana al o tome malo vise kad dodje na red vece su 15 dana a manje dvije 8 i 6 i za koji dan ce biti prebacene na cvijetanje zbog kao i obicno ogranicenja sa vremenom :signs046: svima u moju novo staru zanimaciju nadam se da cu ovaj put barem mrvicu bolje odraditi tu 7-icu