
Galerija nije uvezena
Pozdrav ljudi evo i ja se odlučio na početak uzgoja u indoor, nakon jednog propalog pokusaja outdoor odlucio sam da ipak zelim nesto svoje uzgojit pa idem provat indoor. Uzeo sam sjemenke nekakve domaje koja mi je bila nelosa, stavio petnaest sjemenki na klijanje (za svaki slucaj) 9.10. a proklijale su 11.10. tada sam ih stavio u neku vrlo losu zemlju i nikla je jedna 13.10. a druga dan posli. Utoj zemlji su jedva rasle pa sam odlucio nabaviti terra magmu, i presadio sam ih tek 17.10. Sada rastu donekle dobrom brzinom s obzirom kako su rasle u onoj ogavnoj zemlji iz cvjećare. Uz put kad sam bio kupiti zemlju kupio sam i gnjojivo od substrala, valjda je to dobro pise na njemu mineralno gnjojivo s dodatkom željeza.Lampa je HPS od 70w, kraj nje sam odma stavio ventilator da spusti temperaturu u boxu i vent puse pola ispod, pola u nju. temperatura u boxu je 26-29 stupnjeva kad je hps-ica ukljucena, a kad ne radi onda je temperatura od 24-28 stupnjeva ovisno u temperaturi sobe. Ovaj grow je stealth radi staraca inace bi napravio box visine 2m al i ovo ce posluziti. Pokusao sam nabaviti big tower ali nije bilo uspjeha,a ovo mi je bilo najoptimalnije. zalijevam svako dva dana sa vodom iz špine koju stavim u bocu i otvorim ćep da nesto klora izvitri, a uz to dodam 5 kapljica limuna na 2l da malo korigiram ph, iako neman ph metar mislim da ce ovo poslužiti. Vlagu neznam koliko je jer sam nabavio neki kineski mjerač vlage i temperature i onda sam tek nakon 5 dana skuzio da ono uvjek pokazuje vlagu da je 70%. Box sam oblozio alu folijom i okrenuo na mat stranu, imam 3 ventilatora, 2 od 80mm i jedan od 92mm. Jedan od 92mm ispuhuje zrak i nalazi se u vrhu jedne bočne strane, a ovi od 80mm jedan puse u lampu, a drugi upuhuje zrak, a nalazi se pri dnu suprotne plohe od gdje se nalazi vent za ispuh. Imam nekakav univerzalni punjac na kojeg sam spojio ventove, a kad je svjetlo upaljeno onda stavim na 12v a kad je ugaseno stavim na 7.5v, zbog korigiranja temperature. Uz donji vent z