Pozdrav braco, prijatelji, drugovi. Narucio sam grow box, ali nece skoro stici, a u medjuvremenu nmg miran nikako, pa sam odlucio da sklepam jedan od kartonske kutije od nekog usisivaca. Znam da nije najbolje resenje, al ajde, kontam jednu mogu izgurati u tom boxu. Semenka je na klijanju, a dok je ne stavim u zemlju bavim se malo pricvrscivanjem ove kutije i ostalim stvarima. Plan mi je drzati od starta na 12/12, eventulano nekih 7-10 dana na 18/6. Djubrivo kojim raspolazem je plantela cvet i plantela list, slavol, amiksol. Zemlja je terra osmocote. Rasveta je led 60w 6500k, I imam takodje ledicu od 60w, 3000k. Upuh je pasivan, ispuh je jedan PC vent i jedan cu montorati kasnije da simulira vetar, ako bude imao sta da ljulja.:D Dimenzije boxa ne znam, ali dosta je mala kutija, tako da cu odraditi topiranje i naravno neizostavni lst. Cujemo se kada proviri iz zemlje. Pozdrav!