ovo je moj prvi indor uzgoj . Citao sam vas neregistriran neko vrijeme,i mogu vam reci da sam puno naucio , i sad to sve prenosim u praksu . eto da neduljim: zemlja je potground pomjesana sa kompovist nekih 50 :50 % ( nije mi budjet dozvoljavao bolje , znam da je kompovist katastrofa al eto ... molim savjete za to ) svjetlo hps silvania 400 grow room je 110 x 100 x 200 ( mozda je treala ici 600 hps , al nadam se da ce izdurat) sjemenke fem auto skunk temperatura je oko 22 dan noc 18 ( mislim da je to ok trenutno nemam bolje uvjete) visina lampe 300mm (30cm) grow room (podrum,spojeno na dimnjak + grijalica za terari) svjetlo 18-6 (kad svjetlo neradi ukljucuje se grijalica, oboje stavljeno na tajmere) uglavnom uspjevam drzati temperaturu i vlagu pod kontrolom , znaci temp dok radi lampa je 22 stupnja , a dok radi grijalica je oko 18 ( nemogu bolje znam da je velika razlika ... ali eto zima je pa tako mora biti) bilje je staro 12 dana ,pa eto molim komentare i savjete posto je ovo prvi grow , naravno za osobnu upotrebu 3 kom :) znam da sam pogrijesio sa zemljom , i isto tako mozda sa PH , mjerio sam ga jednom , i iz pipe je 5,2, al kad odstoji popne se na 6,8... dali je to previse? opet me strah direkt iz pipe ( pa ta voda trenutno ima 5 stupnjeva) bojim se da neshokiram previse bilje , ali eto ok zasad sve raste kako bi trebalo biti , mozdak malo usporeno ... ajde dajte savjete :D i btw trebao bih mentora ... pa ko ima slobodnog vremena nek se javi . hvala :) iako sam vec sve procitao nekoliko puta ipak dobro dodje savjet od iskusnih growera