
Galerija nije uvezena
šta im je??evo i slikica
http://img121.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc03137v.jpg
:icon_arrow:Harvesthawaiiansnow :sun2::sun2:
:icon_arrow:Harvesthawaiiansnow :sun2::sun2:
Pa brate želim ti da ti taj dan dodje sto prije od sveg srca jer i sam sam bio u takvoj situaciji....a o količini se ne raspravlja, teško je to reči,ovisi o puno stvari,svijetlu,načinu uzgoja,vrsti biljke,uvjetima....pozzz
Pa brate želim ti da ti taj dan dodje sto prije od sveg srca jer i sam sam bio u takvoj situaciji....a o količini se ne raspravlja, teško je to reči,ovisi o puno stvari,svijetlu,načinu uzgoja,vrsti biljke,uvjetima....pozzz
:icon_arrow:95 dan 12/12 microHS Eo da i ja obnovim dnevnik malo novim slikama nakon dužeg vremena,jer nisam bio u mogučnosti slikati zbog odsutnosti digitalca. Banga nažalost više nečemo vidjeti preminuo je i spaljen.Od BB-a sam dobio 25 grama...malo ,znam ,al znam i razlog tome. bio je zbijen u kut ormara a znamo da raste grmasto tako da hedovi nisuu bas dobivali svijetla jer sam havajca razvukao preko cijelog ormara i nije mi žao jer ce hawaiiana biti podosta,a to prosudite sami prema slikama...sutra HS ide pod nož. Popušio sam probni hed HS-a i mogu vam reči da nisam u životu nista bolesnije zapalio,. A što se tiče haze-a ostat ce još koji tjedan......daj da ne pišem vise pošto baš i nisam jak na riječima eo slika... Hawaiian snow ..a eo i jedna za haze-a sa burnom.. Super silver haze :pat:
:icon_arrow:95 dan 12/12 microHS Eo da i ja obnovim dnevnik malo novim slikama nakon dužeg vremena,jer nisam bio u mogučnosti slikati zbog odsutnosti digitalca. Banga nažalost više nečemo vidjeti preminuo je i spaljen.Od BB-a sam dobio 25 grama...malo ,znam ,al znam i razlog tome. bio je zbijen u kut ormara a znamo da raste grmasto tako da hedovi nisuu bas dobivali svijetla jer sam havajca razvukao preko cijelog ormara i nije mi žao jer ce hawaiiana biti podosta,a to prosudite sami prema slikama...sutra HS ide pod nož. Popušio sam probni hed HS-a i mogu vam reči da nisam u životu nista bolesnije zapalio,. A što se tiče haze-a ostat ce još koji tjedan......daj da ne pišem vise pošto baš i nisam jak na riječima eo slika... Hawaiian snow ..a eo i jedna za haze-a sa burnom.. Super silver haze :pat:
71 dan 12/12 Big bang je u fazi dark perioda od jutros do sutra navečer kad ce biti harvest,znaci 36 sati mraka....eo kako izgleda van boxa.....
temperatura bi trebala biti oko 20-22C a vlaga oko 45-50 prva tri dana kada bi trebao izvuci veci dio vode iz biljke,a nakon toga bi trebalo smanjiti temp. za par stupnjeva i podici vlagu na nekih 55-60 tako da se sporije susi u narednih desetak dana.Ugl. vlaga nesmije ici ispod 45 te prelaziti 60. Ako bude preniska prebrzo se osusi te dobijemo los okus a ako bude previsoka moze doči do pljesni te ostati bez kompletnog prinosa. Fora je u tome da se mora polagano susiti...pozz ludo
DRYBOX mjesto gdje će se odvijati prvi od posljednja dva koraka koji me cekaju dry&curing :icon_arrow: Ova dva venta su prikljucena na adapter od 6 V jedan je od 120mm onaj koji izvlaci vlagu,a ovaj koji cirkulira je od 80mm. Ako bude bilo potrebe da pojacam ventilaciju tj. da smanjim vlagu prikljucit cu ih na 12 V !!! :lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock: pozrav svim članovima
haze na kupanju...
hahaha upravo tako....
:icon_arrow: 63 dan 12/12 posto nemam bas volje za pisanje,a i nema se sta puno pisati evo fotke za one nestrpljive..
care trenutno nemam digitalca tako da nista od slika jos koji dan..a sto se tice info.Big bang je u zavrsnoj fazi krenuo sa ispiranjem.U petak sam ga malo isprao sa 8 litara vode kako bih mu malo namjestio ph zemlje da moze bolje probaviti composanu jos nekih deset dana otprilike . haze-a sam takojdjer prosli petak isprao sa 15 litara vode te ga zadjubrio zadnji puta.Havajca sam isto isprao i zadjubrio prije 5 dana samo sto cu njega jos jednom prehraniti jer on ostaje najduze u carobnoj kutiji. Dobro je to sto si ih presadio samo ih sada nemoj djubriti 20-ak dana..dobra ti je shema sa vrecama..
ma nisam nista presolio nego je rijec o Hawain snow-u i rekao sam ti da je j....o osjetljiv na temp,a taj vrh je najblize lampi i to ga jebe,jbg...tocno se vidi kako su vrhovi HS-a koji su dalje od lampe i koji su iznad ovog venta velikog koji puse odozdo imaju ljepu tamno zelenu boju,a ovi kod kojih je slabija cirkulacija zraka su svijetliji i krajevi su im sprzeni kao sto vidis a ovim ostalim dvijema nista. pola sata poslje for upitnik jebote stvarno po cijelom havaju kandže prema gore neovisno o ovome sto su sprzeni vrhovi a ja to nisam ni primjetia pojavilo se preko noci,al sve tri dobivaju istu dozu svaki puta...nista sutra flush sa po 10-15 litara vode.samo neznam dal da ga poslje toga ponovno zagnojim ili ne i dal da flusham sve tri ili samo havajku...posto na ove dvije nema tog problema
:icon_arrow: 53 dan 12/12 Big Bang je sinoc zadnji put prihranjen i od sada samo aqua sa dodatkom peroxida i cekam dok se trichomi blago ne zamute, a po mojoj pretpostavci to bi trebalo biti jos nekih 18-19 dana, kAd bi trebao pod noz...dok ovim dvijema ce trebati koji tjedan duze. Što se tiče zamucenosti trichoma nasao sam nacin kako i to rijesiti nakon sto sam izdimija jedan hedic banga ugledah dalekozor i skontam probati skinuti onu gornju lecu na koju naslonimo oci kad gledamo...kad ono prejebeno uvecava..moze se super vidjeti!!!..da neduljim evo slika... Super silver haze Hawain snow..big bang
:icon_arrow:41 dan cvijetanja - što se tiče djubrenja preuzeo sam tropicov recept jednom tjedno djubrenje i jedno zaljevanje sa litrom vode sa dodatkom peroxida, te svaka dva tjedna ispiranje sa po 10l vode po šaksiji....da ne dužim evo slike..... Big Bang... Super silver haze...... Hawain snow...... i zajedno....iiiiii neznam jeli to takva vrsta na haze-u nešto malo trichoma????
Zahvaljujem svim vjernim i aktivnim članovima vutre.org.Da nije Vas stvarno neznam kako bih riješio probleme na koje sam nailazio tokom uzgoja. for upitnik: jbg. prika učiio sam od največih.pozzz dalmacijo.
:icon_arrow: 27 dan cvijetanja ............................ .... Big bang je visok 70cm Hawain snow 100cm s tim da je lst-iran inače bi imao oko 125cm.Nadam se da neče još puno rasti jer lampa može još 10cm gore. Super silver haze 60cm lst
ph zemlje podigao tako da sam šaksije izvukao van iz box-a,vodu naštimao na 6.5 i flushing sa po deset litara vode po šaksiji tako da sam jednim udarcem ubio dvije muhe,digao ph zemlje i isprao ju od smeča koje se nakupilo u zemlji dosadašnjim gnojenjem. I nakon toga nagnojio sa po litrom i pol gnojiva compsana po šaksiji. biljoze mi ne prestaju zahvaljivati a ja zahvaljujem osobi koja mi je dala savjet,a on več zna tko je.slike uskoro.pozzz
evo slika big banga na kojima se malo bolje vidi taj problem sa žutilom listova. planiram danas zaliti tj. prihraniti i diči ph na 7- 7.5 vode , pošto kontam da mi se ph najvjerovatnije s vremenom spustio pa da je u tome problem,samo neznam dal da to napravim samo s njom pošto se samo na njoj vidi taj problem a ostale da zalijem sa normalno 6.5ph.danas je 21 dan cvijetanja. izmjerio sam ph zemlje nakon prihranjivanja malo prije, tako što sam uzeo onu vodu koja je iscurila u posude ispod i ph je 5.5. to sam provijerio samo kod jedne biljke a najvjerovatnije je i kod ostalih tako. e sad molio bih za pomoč kako da riješim taj problem tj. da dignem ph zemlje.
neznam jeli to normalno ili ne. Na big bang-u ovi stariji,veči fan listovi ,ali samo na glavnoj stabljici, pri vrhu počnu žutiti od vrha lista i na kraju skroz požute,mislim nije to na puno listova nego samo na tri-četiri.Pročitao sam u vodiču za bolesne biljke da je to normalno u cvijetanju da se biljka usredotoči na proizvodnju budova i da izvlači šečere iz lista,pa me zanima vaše mišljenje???? formjesecar:nemoguče da ne dodiruju stranice boxa kad imam neke usrane okrugle posude tako da nemože nego ovako.
nažalost nemam bolje slike,jbg. slikam sa mobitelom,a čim dodjem do aparata bit če kvalitetnijih.BB i SSH su puni pistila i budovi se svakim danom sve više debljaju,al ovaj HS samo piči u visinu,izbacio je i on pistile ali puno manje nego ove dvije.jučer sam ih zađubrio a danas bio u ljekarni i uzeo peroxid pa ću na idučem zaljevanju dati i korijenu malo zraka,pošto sam pročitao da dobro reagiraju na to.PH sam digao sodom bikarbonom.pozz upitnik????
pošto nisam imao hrabrosti cropati uzeo sam malo konca i odvukao vrh od hs-a malo ljevo kako bi cooltube mogao spustiti a i kako se sam vrh nebi pržio,nadam se da joj to neče prouzročiti neki veliki stres pošto je več 17 dan 12/12
lega kako te volja,ako misliš da bi to izgledalo o.k. možeš slobodno..
ubacio još jedan vent,napokon.ovaj HSnow ide u visini kao lud,i velik razmak izmedju internoda za popizditi,valjda neče prerasti čarobnu kutiju danas 2 tijedna 12/12 big bang da čujem vaše mišljenje dal da cropam ovaj najveći vrh hs-a jer je svega par cm od cooltubea kako bi ga mogao spustiti niže i bliže ostalim vrhovima koji su večina niži od ovoga krakonje,i što mislite koliko če on još rasti?
candza samo da kažem da si bio u pravu biljke su se kuvale.Sinoč kad se lampa upalila ostavio balkonska vrata od sobe otvorena cijelu noć,biljke se preporodile več za par sati. bilo im je previše onih 33-34c.pooozzz
candza samo da kažem da si bio u pravu biljke su se kuvale.Sinoč kad se lampa upalila ostavio balkonska vrata od sobe otvorena cijelu noć,biljke se preporodile več za par sati. bilo im je previše onih 33-34c.pooozzz
tj.vrh biljke je svijetlo zelene boje a ostatak, ljepe zdrave tamnozelene boje
candza nisam ih pregnoijo to je sigurno,jer ih nism ni gnoijo otkad sam ih presadio a ni prezalivene nisu,temp. malo je veča almislim da nije toliko da bi trebalo biti problema i to su slike od prije dva dana.eo stavljam nove. neznam zašto se na ovom ssh desno na vrhu uvijaju listovi i imaju neke ljubičaste fleke na dva lista a na ostatku biljke lišče je o.k.
candza nisam ih pregnoijo to je sigurno,jer ih nism ni gnoijo otkad sam ih presadio a ni prezalivene nisu,temp. malo je veča almislim da nije toliko da bi trebalo biti problema i to su slike od prije dva dana.eo stavljam nove.
sve tri imaju pistle u obliku slova v.
cam ti kažeš da uzmem klonove??a gdje ču s njma kad prebacim na 12/12 je jedan problem a drugi šta kad počnu vručine pa mi temp. u potkrovlju skoči. to me jebe
jbg. nism vidio post oh he-mena
pa samo pri vrhu je izbacilo pistle
i da mislim da su mi bb i ssh več pokazali spol,heheh ženke. jel moguče da su pokazale spol ajoš nisu na 12/12??
pa gdje ču ih optet lst-irati iovako postaje gužva u boksu
nemislim uzimati klonove.nagnojio sam ih zato što su mi izgledale kao da im treba hrane,možda sam se i sjebo.
jučer sam ih nagnojio sa pola doze plantela list,sad neznam da ih puknem na 12/12,big bang mi je visok42cm,a ove dvije na kojima sam radio lst su 25 i 35cm.visina boksa ako oduzmem lampu,psudu i potreban razmak izmedju cooltube i vrhova je 1m. sad neznam da ih ostavim još ovaj tjedan,
jučer sam ih nagnojio sa pola doze plantela list,sad neznam da ih puknem na 12/12,big bang mi je visok42cm,a ove dvije na kojima sam radio lst su 25 i 35cm.visina boksa ako oduzmem lampu,psudu i potreban razmak izmedju cooltube i vrhova je 1m. sad neznam da ih ostavim još ovaj tjedan,
ovo su sinoć
zaljevam ih svaki drugi dan sa 3-4dcl,otkada sam ih presadio prije dva tjedna u posude od 13l nisu prihranjivane,a temp. razlika je prevelika,osobito sada kada je hladno.pod lampom, što ovisi gdje stavim termometar je temp.od 29 pri donjem dijelu biljke a ako visi u visini vrhova biljki 32-34,s time da je termometar i hidrometar neko analogno smeče,jbg.nemam sada para za bolje,a kada je "noć" tj. dan, jutro i malo hladno je 19-22 ovisi o vanjskoj temp. vlaga je o.k.
zaljevam ih svaki drugi dan sa 3-4dcl,otkada sam ih presadio prije dva tjedna u posude od 13l nisu prihranjivane,a temp. razlika je prevelika,osobito sada kada je hladno.pod lampom, što ovisi gdje stavim termometar je temp.od 29 pri donjem dijelu biljke a ako visi u visini vrhova biljki 32-34,s time da je termometar i hidrometar neko analogno smeče,jbg.nemam sada para za bolje,a kada je "noć" tj. dan, jutro i malo hladno je 19-22 ovisi o vanjskoj temp. vlaga je o.k.
a evo ih i kad se uključila lampa.e sad ovaj big bang mi je zadnja dva dana opasno objesio list i poprimilo je neku tamniju boju.imam feleeing da se nešto loše dešava ali neznam šta. nakon onog sranja sa ph sve tri su fuul počele dolaziti sebi neznam šta je sad sa ovom,a možda i ništa jer su mi i inače kad je ugašena lampa spuštale lišče,mislim zbog promjene temp.još su na 16/8
malo je mutno,na mobitelu u mraku mi tako ispadne.
ma sad je sve o.k. eo stavim slikice kad se upali lampa. bio sam sjebao u startu sa vodom koja nije imala odgovarajuču ph i zato je to staro lišče sjebano al novo lišče je o.k. ovo je maloprije sa ugašenom lampom, vidiš kako su obješeni i kad se upali lampa onda onda oživi malo je mutno,na mobitelu u mraku mi tako ispadne.
ma sad je sve o.k. eo stavim slikice kad se upali lampa. bio sam sjebao u startu sa vodom koja nije imala odgovarajuču ph i zato je to staro lišče sjebano al novo lišče je o.k.
tj.kad se upali svijetlo dodju sebi
neznam je li to normalno ili je termički šok u pitanju pa da pitam za savjet. biljke mi nakon što se ugasi lampa ujutro i padne temperatura za 9-10 stupnjeva izgledaju obješeno, liše se objesi i onda napopodne ponovno dignu lišče i izgledaju normalno
a gdje da nabavim peroksid i dali da ga koristim kod svakog zaljevanja ili ponekad????