Dragi prijatelji pozdrav, novi sam i radim prvi grow. Mislim da sam dovoljno stekao znanja čitajući razne teme sa portala a isto tako sam siguran da ću dosta srljati pa će mi svakako pomoć dobro doći. Ovako stvari stoje biljke sam posao i za prvo vrijeme bile su na terasi a danas sam i prebacio u sibi i napravio nešto kao boks sve ćete viđeti u nastavku. Uzmite kokice gledajte i čitajte šta sam sve radio do današnjeg dana kada otvaram svoj prvi dnevnik. Prvi dio života biljki nisam vodio računa o tačnim evidencijama ali biću odgovorniji obećavam. Ovako stvari stoje: Sjeme: iz ulične vutre neke dobre lampe (potpuno spontano uzeta zato i spotan grow) Zemlja: kupljen neki supstrat nisam siguran dodacu u update koji 12.05 stavljeno 8 sjemenki da prolijaju u maramicu i to je skoro potpuno uspješno i presađene u čašice 15.05 izašlo 6 biljčica nakon par dana i to je ostavljeno na terasi na sunce, zalivano sa česmovačom svaki drugi dan naredni period Tu je pet, šesta je konstantno u zaostatku ali izlazi ubrzo, u glavnom tako su bile na terasi na suncu nekih 6 sati i relativno slab rast ali Bože moj tako je trenutna mogućnost bila. 25.05 dan 10 presađene u saksije od 2,5 litara razvojene fino i presađene u mjesavinu ovog supstrata i malo perlita ofrlje, zatim vraćene na terasu i već sjutra se lijepo primile, onda to izgleda ovako Dragi prijatelji pozdrav, novi sam i radim prvi grow. Mislim da sam dovoljno stekao znanja čitajući razne teme sa portala a isto tako sam siguran da ću dosta srljati pa će mi svakako pomoć dobro doći. Ovako stvari stoje biljke sam posao i za prvo vrijeme bile su na terasi a danas sam i prebacio u sibi i napravio nešto kao boks sve ćete viđeti u nastavku. Uzmite kokice gledajte i čitajte šta sam sve radio do današnjeg dana kada otvaram svoj prvi dnevnik. Prvi dio života biljki nisam vodio računa o tačnim evidencijama ali biću odgovorniji obećavam. Ovako stvari stoje: Sjeme: iz ulične vutre neke dobre lampe (potpuno spontano uzeta zato i spotan grow)