Dobar dan cjenjeni Forumasi.Dosao je trenutak za jedan ovo jesenski dnevnik.Kao sto naslov kaze pocinjem sa Led rasvjetom Cob Optic54w led grow light a u cvjetanju prebacujem na stari dobri Hps 250w.Odabir zemlje je kao i uvjek Potground H klassman,Pot 18l, perlit.Prihrana bilju hesi start pack.Ostala oprema Box 60,60,160.Ventilatora 3 ispuh,upuh i mjesanje mjerac temp i vlage mreza za scrog.Sjeme je stavljeno na klijanje 09.10 a proklijala je sljedeci dan i prebacena u mali pot gdje je nikla 11.10 i krece avantura.Svaki savjet bi uvjek dobro doso eto toliko za prvi post ljep poz do javljanja forumasi evo koja slika
Dobro vecer vutroljupci.Sljedi zavrsni post.Runtz Muffin je jedna izričito jaka biljka izdrzljiva na sve a boga mi nije za početnike sto se tice konzumiranja.Bila je na susenje pet dana dva dana stanicle i danas zavrsni trim i tegliranje.Rad je momentalno vrlo jak euforican i s vremenom zakucavajuci dominacija Indike.Okus nemogu bas definirat dobro ali Vuce slatkasto.Miris je intenzivan jak i stvarno na slatkis neki.Kolicina zadovoljavajuća sa flafovima 142g suhog.Sta jos reci 114 dana zivota i eto 68 dana vege preporucujem ju svima.Hvala vam svima koji ste popratili voli vas Pikadile.Dnevnik moze u zavrsene.
Dobro vecer narode Harwest day. Eto 114 dana zivota i "Kolinje"! Duze je cvjetala nista neobično kod mene heh.O cijelokupnom dnevniku sto reci vrlo jednostavan strain za uzgojiti preporucujem svima ljubiteljima kauc lokera.Mokro sam stavio na vagu odprilike 735g.Stavljena na susenje teglice se ciste i sto reci hvala vam svima na podršci bilo mi je drago opet sa vama. Bit Ce jos dnevnika ljep poz od Pikadileta evo koja slika bit Ce jos zavrsni post i smoke riporte
Olaaa zadnji update prije Harwesta: Update 15 sto reci sve pod kontrolom malo se oduzilo trihomi se mljece tvrda ko kamen jako lijepa biljka nema sta.Zadnje zaljevanje je bilo prosli update znaci svakih 7 dana 4,5l vode i to je to eto iscrpljuje ju Max eto u cetvrtak Harwest temp noc dan 19/44,24/54.Neznam sto vise reci probo sam mali hed osusen ubojica je indica dominate ljep poz evo koja slika inace 64 dan cvata
Dobar dan forumasi slijedi update 14: Pumpa li se pumpa tvrda ko Piso u erekciji.Trihomi su pola pola prozirni i mljecni.U 66 rezimu 12/12 cvate 56.dana po papirima 55 do 60 dana treba eto zadnji put zaljevana sa 4,5l vode i nadam se da je predzadnji update prije harwesta temp i vlaga noc dan su 18/47,24/38.Evo koja slika ljep poz do javljanja
Dobro vecer narode slijedi update 13:Situacija je vrlo dobra. Presto sam joj hranu davati jer jos tjedan i sitno do kraja. Sljede dva uzastopna runoffa sa 4l.Stavio sam dvije posude sa po 1kg rize i spala je vlaga 10 stupnjeva.Jako dobar strain mozes ga picit gnojivom koliko hoces eto u 56 danu rezima 12/12.A cvate 46.Temp i vlaga noc dan su 21/43,25/34.Evo slika koja poz do javljanja. P.s Ipak sam veceras jos nahranio sa plavim hesiem 10ml na 1l.Sljedi gledanje pod mikroskop.
Dobar dan forumasi slijedi update 12:Situacija je bolja u 49 danu rezima 12/12.Hranio sam ju svako zaljevanje po 15mil na 1l prvo sam zuti hesi pa zeleni pa evo nastavio sa plavim pije 3l vode svaki drugi dan cucla cucla.Temp noc dan su 21/59,26/50.Evo koja slika ljep poz do javljanja
Izvanredni update 11: Dobro vecer narode nadam se da ste siti poslje blagdana i sad vec prezasiceni.Bio sam udaljen nekih pet dana od biljke ona je u 41 danu rezima 12/12 a pistilu je pokazala u 7 danu rezima. Znaci na pola puta je ali jako mi je zuta sto mi se cini prerano i mislim da premalo hrane dajem trazim vase savjete.Evo slike temp i vlaga noc dan su 20/60,26/53.Nije zaljevana zbog odsutnosti 5 dana
Dobar dan narode Sretan Blagoslovljen Bozic svima koji slave.Sljedi update 10 : Eto blagdani 37 dan rezima 12/12 . Cura se fino pumpa filter je kupljen pa je sad lakše sto se tice mirisa.Prozdrljiva je podnosi puno gnojiva ali voda i dalje na 3l svaka 3 dana sto reci temp i vlaga noc dan su 21/57,26/50.Toliko od mene uzivajte svima Srece i zdravlja zelim.
Dobar dan forumasi slijedi update 9 : Sve u svemu zadovoljan vrlo.Eto u 31 danu rezima 12/12.Pije 3 l vode svaka 3 dana zadnja dva zaljevanja je dobila klopu 10ml na 1 l vode zelenog hesia.Zadnje zaljevanje sam cak regulirao pH na 5,5 pa da vidim rezultat.Temp i vlaga noc dan su 21/57,26/50.eto to je to koja slika budite mi zdravi pametni poz
Dobro vecer narode slijedi update 8: Biljka je u 21 danu rezima 12/12.Pije svaki treći dan 3l vode zadnje zaljevanje 10mil zeleni Hesi dobro je primila tu dozu klope pomalo cu pojacavat sa hranom.Temp i vlaga noc dan 19/59,24/49.To je to nemam sto reci da napravio sam lolipop i rastego glavne vrhove koliko sam mogo toliko od pikca evo koja slika. P.s dodo sam joj jos 1l zemlje.
Dobro vecer Svako dobro forumasi slijedi update 7:Bome mogu reci da mi je ovo jedna od boljih biljaka sto sam uzgajo.Ipak to je premium sjeme od Barneys jako veliku ulogu sjeme ima to je zicer.Biljka je u 14 danu rezima 12/12.Pistile je pokazala u prosli petak 26.11.Zaljevam ju svaki treći dan sa 2l vode. Proslo zaljevanje dobila simbolično 2 kapi super Vita.Polako ja to sa gnojivom nezelim forsirati slike ce vam sve reci. Biljka puca od zdravlja.Temp noc dan su 20/60,26/53 od prilike se tako krece .Eto nema se sta reci Ljep pozdrav do javljanja
Dobar dan ekipa slijedi update 6 : Eto 44 dana zivota 6 dan rezima 12/12.Sad tek počinje zanimljivi dio growa.Imam sreću sto mi je genetika sjemena vrh pa sve ide ok.Odlucio sam se na postavljanje mreže pa sta bude.Razvuko sam grane nahranio ju sa 5ml TNT i 3 zeleni hesi na 2l vode inače pocinjem sa zaljevanjem svaki 3 dana posto je sad HPS rasvjeta koja dize temp inace je noc i dan 20,53/26,60.od prilike eto koja slika svaki savjet uvjek pikadile prihvaća ostanite mi dobri zdravi do javljanja
Dobar dan slijedi update 5 : Hvala vam na savjetima od zadnjeg posta biljka je buknula. Dobro je dosla klopa mozda malo jaca doza ali rezultat zadnjeg zaljevanja je bio runoff. Tako da mislim da nije strasno.U meduvremenu sam ju jos topiro na dvije grane dobro je podnijela to eto 37 Dan zivota jucer dobila 1l vode dosta joj je to.Temp i vlaga noc dan su 21,55/25,60.Zadnji post na rezimu rasvjete 18/6.Evo koja slika pozdrav do javljanja
Dobro vecer slijedi update 4 : Situacija je sljedeća. Prvi put sam ju danas nahranio jer vece je Usla u 31 dan zivota i smatram da je izvukla dosta iz zemlje.Slike Ce jedan dio biti od ponedjeljka a neke od veceras pa sam veceras primijetio zucenje vrhova novih listova na vrhu. Nahranio sam ju pa ćemo vidjet sto je svaki savjet bi dobro doso.Inace po meni mal je internodni razmak naspram HPS rasvjete.Popila je 3l vode a dao sam joj 10ml Hessi TNT.Temp i vlaga noc dan su 19/58,24/53.Toliko od mene sljede slike
Dobar dan slijedi update 3: Usla je u 24 dan zivota oporavak od presađivanja je dobro proso.Topiro sam ju prekjučer i slike su od tada.Odlucijo sam da joj necu lst raditi samo jos jednom topirat.Zanima me kako zaljevate pod tom led rasvjetom meni od presađivanja je zemlja mokra ljepi se po prstima i evo jos joj nisam vodu dao.Temp i vlaga noc dan su 21/51,24/59 vise manje to je to do javljanja evo koja slikica ljep poz.
Dobro vece vutroljupci slijedi update 2 : Situacija je zadovoljavajuća jako dobro je krenula.Veceras sam ju presadio slike Ce vam sve reci eto 16 dan zivota svega tri puta zalivena.Finalni pot sam obilato prije presađivanja zalio odstojalom vodom cirha 20min to mi je navika i tako radim.Temp i vlaga noc dan su 21/59,23/55..toliko od mene do javljanja ljep pozdrav.
Jos jednom hvala vam svima na zeljama također i vama svima zelim.Evo update1:Malecka se sunca na 18/6 rezimu svjetla cob jako dobro radi. Savjet za udaljenost bi dobro doso.Dao sam joj simbolicno vode prvi put jer zemlja je mokra dosta.Temp i vlaga noc dan su od prilike 21/56,24/50.Eto 8 dan zivota ok je picimo dalje evo koja slika nisu od danas al ok