
Galerija nije uvezena
Evo vec duze vrijeme pratim forum pa sam se i ja odlucio da se okusam u uzgajanju. Znaci nakon sto su proklijale 3 sjemenke sam posadio u 3 case od 3dl. Jedna sjemenka je posađena 25.7,a druge dvije 7.8.,znam da je malo kasno za outdoor ali ako nista bar cu imati vise iskustva za sljedecu godinu.Problem mi je samo u tome sto sam ih kasno presadio u vece saksije proslo je 2 tjdna svakoj biljci da je bila u tim casama malim ali evo sta je tu je one su nastavile razvoj i sad su sve 3 u saksijama od 10-ak litara,prekjucer sam prvi put pomijesao 3%-tni h2o2 sa vodom i zalio ih time a za 2 tjedna ih pocinjem gnojiti..slika trenutno nemam osim ove 4 uskoro cu ih sve poslikati s digitalcem ovo je s mobitela: evo ovo su sve 3 biljke kad su bile stare par dana: http://img198.imageshack.us/i/img0116nxz.jpg/ http://img405.imageshack.us/i/img0117fy.jpg/ http://img245.imageshack.us/i/img0115zs.jpg/ a ovo je jedna biljka uslikana prije tjedan dana mozda malo vise(to je ona najstarija i najveca :) ): http://img834.imageshack.us/img834/101/img0122ax.jpg Eto ne ocekujem nista previse bit cu sretan ako uspijem ovo privesti kraju..:sun2: ima hvala Bogu :D Evo primjetio sam da se oko stabljike ove najvece poceo skupljati THC,ali jos se nisu pojavile pistile ali ja pretpostavljam da bi mogla biti zensko :),slike ubrzo stizu...
Ako gledas sliku 2 tegle,i nema :) jer je vec dosta toga i popuseno
Hvala puno VenloNL,sretan sam kada vidim da ljudi cijene trud koji je ulozen da bi se imalo svoje.
Hvala SiD i 4herbs na pohvalama :) ma stavim ja inace u jednu frulu oko 0.5 grama i to mi je dovoljno za dobar high..ali ono je bila iznimka za smoke report. To sam i ja bas razmisljao neki dan da cu morati malo smanjiti duvanje s ekipom prebrzo se trosi iz tegle :D pozz
Evo vratio sam se s konacnim smoke reportovima,slikama,gramazom,i slideshowom pa bi mogli lagano privesti kraj ovom dnevniku :) Sad su trenutno headovi na curingu vec dobra 2-3 tjedna(ne znam vise :D )..a gramaza je oko 100 grama +/- suhoga kazem nije tocna jer sam izvagao samo jedan head i pomocu njega sam izracunao koliko ima sveukupno.Kvantitetom sam prilicno zadovoljan s obzirom da mi je ovo prvi grow :icon_lol: ali kvaliteta je vrh evo jedna slika kako to izgleda kad je u teglama,doduse ovo je vec smanjeno za dobrih 20-ak grama koje smo vec popusili ekipa i ja. http://img839.imageshack.us/i/img0202kv.jpg/ evo smoke report sad: Izgled: Relativno svijetlo zelene, makar suhe boje. S smeđim dlakicama na kojima se izrazito dobro vide veliki kristali. Na dodir ljepljiva i tvrda, nakon diranja na prstima ostaje ljepljivost. Miris: Jak senzirivan miris koji kao da struji i grebe od moje nosnice nešto izvanredno. Toliko jak miris da ka čovjek može osjetiti i kroz nekoliko vrećica... Okus: Pomalo hrapav prva dva-tri dima, makar prvi dim je bio malo veći, te sam od njega kašljao cijelu minutu, sve dok se nisam napio (to mi je bilo samo prvi put kad sam prvi dim uzeo). Daljnim konzumiranjem dim polako kao da se osjeća slatkastim i postaje sve blazi,evo sada duvam s frendovima svi kazu da je dim izuzetno lagan i da ne grebe bas za grlo... Efekt: Božanstven...Već nakon 3 dima nisam mogao ljepo držati oći otvorene da bi nakon 4 dima bio nasmješen. U početku sam samo osjećao kao da su mu osjetila boli isključena i da sam se teže osječao. Da bih nakon nekog vremena imao akustićne odnosno zvućne halucinacie i osjetilo zvuka mi je bilo mnogo pojačano. Kad sam probao ustati osječao sam kao poremećaj gravitacije da je sva gravitaciska slia pleše gore i dolje i tako slično sam i ja hodao.Svaka glupost mi je bila smijesna,priteglo me za pod..neznam kako to objasniti ali kao da je gravitacija bila dvaput jaca,cak su mi i kapci padalji dolje stalno,oci zakrvavljene. Kasnije na krevetu nisam mogao mirovati micao sam nogama kao lud, da bih nakon nekoliko trenutaka samo umro od smjeha i nastavio se smijeti sljedećih 10 minuta. Cili sam bio uklopljen u okolinu, laganim koracima u ritmu muzike, koja nije ni svirala, ja sam lagano balansirao po kući, i po mandarinama (radi osjećaja suhoće nekako kao glad sam sve mandarine pojeo hhh), da bi naposljetku mirno zaspao i probudio se nakon 2 sata u naj boljem izdanu. Cjeli high osjećaj, bez spavanja je trajao oko 2 i pol sata od oko 2-3 grama ciste vutre... Ukupni dojam: Ja mislim da več znate koji je dojam (5+) Prvu pljugu ove vutre sam zapalio sam..ali kasnije u drustvu prijatelja mi je bilo puno bolje..pokrene zajebanciju razgovor itd... Vutra je dobra za brijanje po danu,vecerne izlaske itd..uglavnom ja sam zadovoljan. :D Moram napomenuti da vecina ljudi koji su probali ovu moju vutru su rekli da nikada nisu bolji pusili,a isto vrijedi i za mene :lock: Vec sam narucio 5 fem. big bang i 5 fem. el nino sjemenki za sljedeci outdoor do godine Preporucio bih vam da pogledate i slideshow..ahh tako je lijep i drazesan,javlja mi sjecanja na moju prvu biljku :D http://img191.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img0115zs.jpg ovaj post sam pisao 3h mozda i vise neznam,ali nije problem pisati naduvan :sick: Eto s ovime zavrsavam ovaj svoj dnevnik i mozete ga prebaciti u dovrsene dnevnike uzgoja :))
hvala svima na pohvalama i repovima :) headovi se jos suse :)
ovu subotu sam je pobrao... :) Sve je dobro proslo trimmovao sam je i sad je susim.Evo par slikica sa berbe i sa trimmovanja.Gramazu jos ne znam,ali javim vam kada se osusi,nije nesto extra puno,ali dovoljno za moje potrebe :) Kad se osusio okacit cu jos par slikica,javiti gramazu,smoke report i napraviti slideshow slika od pocetka kronoloskim slijedom(naravne nece tu biti sve slike iz dnevnika) zadnji dan zivota biljke: http://img143.imageshack.us/i/img0195lq.jpg/ kad sam joj skinuo vecinu listova: http://img207.imageshack.us/i/img0196up.jpg/ samo glavni vrh: http://img834.imageshack.us/i/img0197uq.jpg/ svi headovi pobrani: http://img707.imageshack.us/i/img0198yn.jpg/ otrimmani: http://img87.imageshack.us/i/img0199i.jpg/
Hvala 4herbs prijatelju! :) Evo odluceno je harvest ce pasti u ovu subotu,napravit cu jos jedan flash ako stignem prije harvesta. Stavit cu za kraj kad sve bude gotovo jedan smoke report i slideshow najbitnijih slika kronoloskim redom poslozenih
danas flashao sa 30l vode i jos mi je voda izlazila u zutoj boji,morat cu jos jednom napraviti flash.. evo slike obicne: http://img834.imageshack.us/i/img0194w.jpg/ a evo i uređene: http://img214.imageshack.us/i/pimplica.jpg/
evo danas sam zagnojio s punom dozom plantella cvijet i to je ujedno zadnje gnojenje,za tjedan dana cu napraviti flash i onda jos jedam put zaliti vodom pomijesanom s medom i pustiti je par dana i onda harvest :D To s medom sam negdje procitao da je dobro jer ce biljka imati slatkast okus dok se pusi.. Visoka je 70cm(bez saksije) i 50-ak % pistila su potamnila,headovi su puni kristalica,lijepo se zamastila evo 2 slicice,nazalost nisam slikao izbliza jer nemam dobar digitalac http://img196.imageshack.us/i/img0192da.jpg/ http://img547.imageshack.us/i/img0193a.jpg/
hvala ljudi na pohvalama,odine hvala na repu :) Filipsone nemam dobar digitalac slike su s mobitela pa kad bih slikao head izbliza bilo bi mutno,sad kad nabavim digitalac nabacit cu par umjetnickih slika :D Naravno na kraju gramaza,slike i sto je najvaznije smoke report
30-ak % pistila potamnilo,listovi se zakristalili,headovi su otvrdnuli i dobili jak miris slikica: http://img826.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img826/7607/img0190ll.jpg&via=mupload
onaj maali headic sto sam probao sam posusio u mikrovalnoj tako da od okusa i mirisa nije bas nesto bio s napomenom da je malo davalo po limunu i miris i okus :) Rad definitivno prije svega opustajuci,puca i u glavu i u noge,tako da ne mogu definirati je li high ili stoned vise..pravi smoke report ide kada je poberem cijelu. sad je u 5. tjednu cvjetanja a ubrat cu je najvjerojatnije pri kraju 8. tjedna. Inace poceo sam pripremati zemljiste za outdoor dogodine u proljece,narucit cu 5 fem. greenhouse el nino sa aliena,jer najbolja je zemlja ako se zagnoji na jesen i onda opet na proljece :D A i na cekanju je pc grow box kojeg sam napravio da se malo iskusam i u indooru :) pozz do sljedeceg javljanja
Znam :) Vec sam prije rekao sam sebi da je ovo jedini headic koji cu cupati prije berbe
evo skinuo mali headic za degustirat,nije dozrio al bit ce dobar,posusit cu ga prirodnim putem..7-10 dana susenja evo slike headica http://img412.imageshack.us/img412/2391/img0189it.jpg nestrpljivo cekam jos ova 3-4 tjedna za harvest :DD
hahaha,necu ne brini,otkinit cu headic i cak cu ga lijepo pravilno posusiti,a ne u pecnicu,mikrovalnu itd...
Momci hvala na savjetima.Listovi su se zakristalili imam osjecaj da ako bi je sad posjekao da bi isto bila vrhunska.Ali pocekat cu jos 3,4,5 tjedana jer znam da ce se dvostruko isplatiti najvjerojatnije cu vec sada otkinuti mali headic i degustirati ga :)
4. tjedan cvjetanja..zadja 2 dana amo kiša pljustila :(...s obzirom na vrijeme i kad sve sagledam,skinut cu je najvjerojatnije za mjesec dana..to ce biti kraj 8. tjedna cvjetanja,sto mislite jel to pre rano?? slike: http://img801.imageshack.us/i/img0183zk.jpg/ http://img831.imageshack.us/i/img0184rm.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/img0185ts.jpg/ http://img214.imageshack.us/i/img0186f.jpg/ http://img812.imageshack.us/i/img0187gn.jpg/ misljenja,kritike,komentari dobrodosli? :)
danas usle u 4. tjedan cvjetanja(slike su malo starije,od prije 3-4 dana): http://img180.imageshack.us/img180/2449/img0167ff.jpg http://img155.imageshack.us/img155/1851/img0163t.jpg http://img215.imageshack.us/img215/3884/img0165ex.jpg
Dobro onda nema mjesta panici :) uff VenloNL..jel ovo tvoja biljka na slici?Koliko ih je tu na slici i koliko su visoke.Izgledaju mi divovske(bar na slici)
mali update: cvjetovi se fino razvijaju,ali sad se zutilo na listovima prosirilo na cijeloj donjoj strani biljke,listovi zute i suse se..danas sam ih zalio sa 2/3 doze plantelle cvet pa nadam se da ce pomoci u vezi zutog lisca..evo par slika tih listova,i ima ih na cijeloj donjoj strani biljke,jel to normalno?I kako cu se rijesiti tog zutila? zutilo: od jucer list: http://img715.imageshack.us/img715/4931/img0154bq.jpg taj isti list slikan danas: http://img713.imageshack.us/img713/3870/img0156kt.jpg evo neki drugi list: http://img96.imageshack.us/img96/1167/img0157th.jpg a evo i malo slika cijele biljke i headova,dobro napreduju :) http://img38.imageshack.us/img38/7258/img0158ca.jpg http://img833.imageshack.us/img833/9550/img0159c.jpg http://img72.imageshack.us/img72/9995/img0160ia.jpg http://img375.imageshack.us/img375/5526/img0161yp.jpg http://img441.imageshack.us/img441/6772/img0162ps.jpg
danas zalivena sa voda + h2o2 15ml na 2 litre vode i primjetio sam da su skoro svi donji listovi pozutjeli,naravno iscupao sam ih,nije sad tu bilo nesto puno listova i nisu svi bili veliki kao ovaj ali evo npr jedan najveci od tih donjih i on je mozda u najgorem stanju,napominjem ovo se samo događa s onim najdonjim listovima evo slike: http://img37.imageshack.us/img37/6653/img0154fq.jpg
Jucer kad sam isao u provjeru biljcica primjetio sam da je ona manja pokazala spol napokon-MUDONJA Išcupana je i zakopana,ostala jos jedna velika u 15. danu cvjetanja koju mazim i pazim :)
zivim u Dalmaciji (CRO),da ne zivim u Dalmaciji vec bih otpisao grow,ali ovako su sanse dosta velike,nema bas mrazova vrijeme je pretezito suncano nema magle itd...drzite mi palceve :D
znam i ja pustio bih je da je 8 mjesec al 14.9 je a ona je tek pocela tako da bas ne mogu biti opusten :/
evo da uljepsam malo temu,par slikica slikanih danas taman ih sunce pocelo obasjavat :) http://img375.imageshack.us/i/img0150x.jpg/ http://img189.imageshack.us/i/img0151yi.jpg/ http://img831.imageshack.us/i/img0152c.jpg/ http://img411.imageshack.us/i/img0153qc.jpg/ IMAM JEDNO PITANJE... Sto mislite koliko jos minimalno do berbe treba biti u zemlji da bi bila pušljiva uopce? :D
ja ionako nisam nista mislio posebno dirati kod ove druge(manje) biljke,ne ocekujem uopce ni prinos od nje,pa ljudi ona jos nije ni spol pokazala,a od ove vece evo trenutno ima 60-ak centimetara i u punom je cvatu e tu ocekujem ali ne neku kolicinu koliko da mi grow uspije i da imam za pusiti svoju travu :)
Ali sad kad bih ja isao puniti tu zemlju onda bih prekrio pola biljke sa zemljom,ili mozda mislis da izvadim biljku iz zemlje pa onda napunim pitar pa je vratim?
UPDATE: ___________________________________________________________________ 1. BILJKA: starost: ukupno: 48. dan,6. tjedan cvjetanje: 9. dan,2. tjedan danas: -prignojena prvi put s plantellom cvet pola doze -visina 52cm i mislim da vise nece bas puno rasti -slike: http://img807.imageshack.us/i/img0143k.jpg/ http://img705.imageshack.us/i/img0145b.jpg/ http://img525.imageshack.us/i/img0147gj.jpg/ http://img821.imageshack.us/i/img0148ss.jpg/ http://img822.imageshack.us/i/img0144mj.jpg/ Evo biljka lijepo cvijeta i nadam se da ce izdrzati do berbe.U nju polazem najvise nade :) 2. BILJKA: starost: ukupno: 35. dan,napunjeno 5 tjedana cvjetanje: još spol nije pokazan danas: prvi put prignojena s Plantellom List pola doze visina 22cm slike: http://img185.imageshack.us/i/img0146s.jpg/ http://img843.imageshack.us/i/img0149p.jpg/ ______________________________________________________________________ eto to je to sto se tice danasnjeg updatea,vrijeme kod mene u zadnjih 5 dana nije bas nesto same kise,ali evo danas sunce sija i najavili su da ce ovo poboljsanje vremena ostati jos najmanje 4 dana :sun2: A to je najvaznije mojim biljcicama a pogotovo ovoj koja cvjeta.. Mišljenja,komentari,savjeti su dobrodošli radujem se svakom komentaru :icon_lol:
Hvala na lijepim željama i ja se nadam da ce sve proci kako treba :) Update sa slikama sutra-prekosutra,a plastenik radim u subotu pa cu i nabaciti koju sliku plastenika u subotu-nedjelju
znaci s tom tvojom idejom biljka bi tu stajala cijelo vrijeme i kad je sunce i kad je kisa jel?Mogao bi nesto tako napraviti.Da najlon mi ne ide sve do dolje,a na vrhu sam napravio dva otvora za bolju cirkulaciju zraka jer bojim se da se ne bi temperatura u tom boxu previse digla a i zbog kisika i vlage..ajd pokusat cu malo preurediti ovaj plastenik pa stavim slike
Ma ne mislim ja nju drzati unutra dok sunse sija :) Ovo je u slucaju kiše i jakog vjetra da je ne slomi,istina nisam imao bas vremena da sve napravim kako treba mislim da cu malo prepraviti taj staklenik plastenik sto li je vec.Inace ovo je samo u slucaju jakog nevrijemena. Razumite me bojim se jake bure i kiše jer san je posadio tek pocetkom 8. mjeseca i tek je spol pokazala prije 5 dana da je ona sada 2 metra ja bih bio miran ali ovako cu biti sretan ako ona uopce zavrsi cvjetanje na vrijeme.Kad ovo malo prepravim stavit cu novu sliku.Ali uzmite u obzir da biljka uopce nije u ovome za vrijeme normalnog dana ;) Jedno pitanje...moze li moja biljka izgurati do kraja ovaj grow ako recimo ona tek pocne pravo cvjetanje u sredini 9. mjeseca?
evo slike,dakle hoce li biljcicama biti dobri uvjeti u ovom improviziranom plasteniku sto mislite?Molim vas dajte komentar,misljenje.. ps: ova dva dijela zaokruzena crnom olovkom su otvori za protok zraka,i naravno ovaj veliki otvor dolje je isto za zrak... http://yfrog.com/n4img0132qej
evo improvizirani plastenik je gotov,slike cu staviti veceras pa mi recite jel moze proc i hoce li biljka uvenuti u njemu..nadam se da ce mi sluziti za zastitu od bura i kisa sto slijede.Inace biljka je visoka 45 cm,a samo 10cm je narasla u 3 dana od kad sam je prvi put zagnojio,a to je bilo prije 3 dana.Skoro 30% svoje visine je dostigla u 3 dana,a mjesec i pol joj je trebalo da naraste do 35 cm..gnojivo djeluje!! Inace gnojena je s Plantellom list,a uskoro bi se trebali poceti formirati headovi.Slike plastenika veceras :) Samo mi recite,trebam li napraviti flash zemlje prije nego pocnem gnojiti sa plantellom cvijet?
Znaci u kojem mjesecu najbolje da posadim ovaj skunk s obzirom da zivim u Dalmaciji i uvjeti nisu bas losi?
ja ne znam da li je ovo autoflowering sorta kao sto je LR...evo pogledaj mozda ces ti znati (http://www.growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d212.html) evo ja ti misli na ovog Sensi Seeds Early Skunk Female (5 seeds)...jer bilo bi pogodnije da je autoflowering ali ako nije neznam sto ce biljka raditi 3 mjeseca u vegetaciji i da li to uopce ona moze dok ne procvjeta jer dan se skrati tek pocetkom 7. mjeseca. Jel sad vidis jel autoflowering ili ne?I olim ako netko zna nesto vise o ovom skunku neka se javi :) za susenje neznam...pokusat cu napraviti box za susenje da sto vise odgovara mracnoj i suhoj prostoriji,mislio sam kada napravim kutiju tu probusiti rupu sa svake strane da se napravi propuh u kutiji tako da cirkulira zrak (oponasanje ventilatora) i u tu kutiju staviti 2 sakupljaca vlage od Raida il neke firme koja proizvodi ova sredstva za protiv komaraca nezna izgleda mi dobra ideja a krov prikrijem nepromocivim najlonom i sve to stavim u nagib pod 10-ak stupnjeva da se voda ne skuplja na krovu boksa nego da se slijeva dolje u slucaju da pada kisa..malo cu se zabaviti s time pa cu staviti par slika od tog mog boxa kad bude gotov,inace to mi je alternativa ako se ne uspijem snaci sa nekom prostorijom..
hvala SiD,a znam kasno sam krenuo nadam se da ima jos sanse da se odradi ovaj grow,brine me sto je tak san pokazala spol to znaci da je ona mjesec i po dana u vegetaciji to je malo previse...evo imam jedno pitanje pa nek ga odgovori bilo tko..sljedece godine planiram outdoor 5 early skunka od Sensi seed i 3 domacice,pa evo posto early skunk brzo zavrsi cvjetanje zanima me kada bi ga trebalo posaditi u kojem mjesecu otprilike..domacice znam da cu na pocetku 4 mjeseca odmah nakon zadnjeg mraza ali ako skunk posadim na pocetku 4. znaci on u pravilu bi bio u vegetaciji do kraja 5. i onda poceo cvjetati i jel bi to znacilo onda da bi on bio gotov na kraju 7. mjeseca ili sto mozda ce produziti vegetaciju pa procvjetati tek na pocetku 7. kada bude imao 2 metra???To mi nije bas sve jasno pa ako mi netko moze objasniti bio bih mu zahvalan :)
Da o stakleniku i boxu za sušenje sam vec dugo razmišljao,naime posto nisam u mogucnosti susiti u zatvorenoj prostoriji napravit cu box za sušenje..otprilike kao kocka a da joj svaka ploha bude 0.75 m2 ili malo manje..uglavnom prvo cu napraviti okvir za kocku od drva..a onda cu 6 šper-ploča ili nekog malo tanjeg i lakseg drva zavidati na konstrukciju,te tanje plohe od drva ce biti plohe te kocke.I kupit cu nepromocivi veliki najlon i cijelu kocku prikriti s njim...naravno racunao sam da ce se jedna ploha moci otvarati da mogu stavljati nesto u taj box..eto sto mislis da li bi taj box bio prikladan za biljke dok je tmurno i kisovito vrijeme bez sunca i jel bi bio prikladan za sušenje budova,jer sušio bih u kutiji s rupicama koja bi stajala u tom boxu i u kutiju u koju sušim bih samo ugurao jedan "sakupljač vlage"... eto sto mislis o ideji jel ti se cini izvediva i prikladna za to sto ja zelim od nje?
evo UPDATE: -od 2 biljke koje imam ova veca je visoka 35 cm,ova druga je visine 15 cm. (bez saksije) -danas sam prvi put zagnojio vecu biljku sa plantellom LIST polovino od propisane doze (iako je pokazala prve pistile,ali nije jos sasvim u cvjetanju) -SLIKE(od prije 2 dana su,nisam danas imao fotoaparat kod sebe kad sa isao na sajt): 1. biljka http://img827.imageshack.us/i/img0124r.jpg/ http://img97.imageshack.us/i/img0130as.jpg/ 2. biljka http://img295.imageshack.us/i/img0131fb.jpg/ pozdrav do sljedeceg puta:sun2:
Ma pricekao bi ja,ali problem je sto su vec pocele izlaziti pistile..znaci biljka je vec u predcvjetanju a ja je nisam gnojio ni jednom do sada..ma danas cu staviti pola propisane doze gnojiva za vegetaciju,a kad se pocnu formirati headovi pocet cu sa gnojivom za cvjetanje.Ipak biljka ima 30-ak cm a korijen je dosta debeo i razgranat tako da cu je zaliti sa plantellom list pola doze.Uskoro cu staviti mali update sa slikama.:icon_lol:
Hoce li mi netko odgovoriti na prethodno pitanje???Dakle pitanje je mogu li ja odmah poceti gnojiti biljku sa gnojivom za cvjetanje ako je ona tek jucer pokazala prve pistile i smtra li se da je sad biljka u cvjetanju?Napomena biljka nije nikad gnojena s nikakvim gnojivom bilo za vegetaciju il cvjetanje a sad molim da se netko odazove..hvala:icon_lol:
Mali update: jedna biljka(najmanja) je unistena od strane bure i kise...ostale 2 se dobro drze Najveca biljka je nakon 5 tjedana vegetacije napokon procvijetala-ŽENKA je :D doduse izbacila je tek par bijelih dlacica ali sam siguran da je zensko,pricekat cu jos malo ako slucajno ne bude hermic A sad jedno pitanje: Sada kad je izbacila prve pistile hocu li je poceti gnojiti gnojivom za cvjetanje ili da pricekam da se headovi malo formiraju?napomena da biljka nije jos ni jednom gnojena nikakvim gnojivom.
A evo najveca je u 6. tjednu vegetacije malo sam ih kasno posadio al sta je tu je.Pa cek hoce li one uopce procvjetat posto su kasno posađene?? E heh dalmatinski kamen ;)
sva sreca biljke nije ostetila jaka bura..evo par slikica,na slikama se vide 2 biljke a trecu nisam slikao ona je najmanja :) 1. biljka http://img294.imageshack.us/i/fotografija0001p.jpg/ http://img26.imageshack.us/i/fotografija0003c.jpg/ 2. biljka http://img716.imageshack.us/i/fotografija0002u.jpg/ komentari,savjeti,kritike???
Evo ovdje kod mene cipa kiša i puše orkanska bura pa se bojim da mi ne unisti biljku.Inace su outdoor ali stoje u pitarima ove 2 su manje imaju 15-ak cm,a ova velika ima 40-ak cm.Mislite li da ce mi je iscupati ili strgati biljku?Bojim se najgorega da me sutra doceka stabljika s 5 listova Slike uskoro mislim nedjelja ili ponedjeljak naravno ako sve prođe kako treba po ovom vjetru i kiši
e da..to sam zaboravio reci,ako ovaj grow uspije sljedece godine na GrowShop idem,i naravno u 4. mjesecu sadim..inace ove sjemenke sam izvukao iz vutre koju sam pusio
hvala..imam pitanje moze li mi tko reci ako se vidi jel vise vuce moja biljka na indicu ili sativu?