1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica) ? sjeme, dutch passion
2.Koliko su stare vaše biljke ? opis dolje
3.Koliko su visoke vaše biljke ? mozda 50 cm, da ju izravnam bila bi sigurno 150-180 cm
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaše biljke ? oko 14l
5.Kakva je vaša zemlja (Sa čime ste ju mješali , jel zagnojena, )ne sjecam se, baceno pakiranje, stavljeno pun k... stiropora
6.Kako često zaljevate i kakvu vodu koristite ? svaka 2 dana 2l
7.Kakav je ph vaše vode (bar približno ako imate lakmus ph tester) ? 6.8
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:P:K (odnosno dušika,fosfora i kalija) ?veg 5-5-5 flower 4-7-8
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,običnu) ?HPS 250 + 2x 23cfl
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ? a ima 30 cm, cool tube
11.Koliki je vaš prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?60x60x160
12.Kolika je temperatura i vlaga u vašem prostoru za uzgoj ?23-30 vlagu neznam
13.Koliki je ph zemlje ? ne sjecam se
23.6 je proklijao
svjetlo cijelo vrijeme u fazi vegetacije 24/0
17.8 presadjen u novu teglu.
Polako sam radio LST
plan je bio 2/2 mj 2 rast/2 cvjetanje
u ta 2 mjeseca naparvio sam cijeli krug LST-a
mislim da je cek proslo i malo vise jer mi se rasuo stari box i cekao sam novi a i taman me godisnji sjebo.
u fazi vegetacije svaka 10 dana dodavana prihrana 5-5-5, puni cep.
biljka kad je bila stara oko 1 mj pocela je rast ko na tripovima. na dan je glavni vrh rastao 5-7 cm!
14.9 stavljeno na 12/12
24.9 stavljena pod mrezu
skavi drugi dan zalijevam sa 2l vode i 4-7-8 green gardenom
od pocetka cvatnje svaki drugi tjedan full flush
ostavljam ju jos 3 tjedna i nakon toga nadam se harvest.
biljka brutalno slatko mirise