
Galerija nije uvezena
eto da se i ja pohvalim sa svojim biljkama :) sjeme sam nabavio iz paketa i to samo iz onih koji su mi bili dobri ugl. skupljao sam oko 4 mjeseca sjeme.. sjeme sam stavio na klijanje u 3. mjesecu i od tad skupljam slike i nikako da napravim dnevnik a eto sad mislim da je doslo vrijeme za to.. pa krenimo redom ;) p.s imao sam ih 11 u pocetku ali kasnije je bilo komplikacija sa nekima i umrle su 29.03 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (izgledale su prekrasno) 17.04 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (vidi se da lijepo napreduju) 25.04 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ovdje takoder) 08.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ovdje ih je pogodio mraz i to 2 noci za redom ali oporavile su se) 26.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video HostingImageShack® - Online Photo and Video Hosting 29.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting na kraju su mi je ostalo samo 5 cura :D zanima me vase misljenje i kad da ocekujem berbu. nove slike cu staviti uskoro