:rasta: Pozdrav ekipa :rasta: Breeder: sweet seeds Strain: +speed auto i 2 razlicite vrste ulicarki Vrsta uzgoja: Zemlja (terra magma i potgroundH) Evo ipak san se odlucija vodit dnevnik samo iz dva razloga, nema nista na forumu o ovom strainu (+speed auto) koji je navodno gotov u samo 50 dana ( 7 weeks) i drugi razlog je da vidimo ima li smisla ista sadit krajem 8. miseca. Pa da recem nesto o spidašima. Stavljene na klijanje 17.8. jedna bacila klicu odmah sutradan 18.8. al sam je pustio da naraste jos malo u maramici i stavio u zemlju 19.8. Druga je bila malo sporija i nju sam stavija 20.8. u zemlju. Evo slike Ovo je spidaš #1 star 2 dana Ovo je spidaš #2 star jedan dan Nema se tu sta puno rec, molit boga da ih neka zivina ne napadne dok su male jer nisan u mogucnosti ih prvih dana drzat kuc iii nek rastu. Nevirujen da cu ih gnjoit gnjoivon za vegetaciju jer je dobra zemlja, inace automarici su u potgroundu, a za cvitanje imam plantellu cvit. Eeeee sad imamo tu i dvi ulicarke u Terra Magmi iz nekog finog meda koje su neki od vas vec i vidali po galeriji, pa predstavimo ih. Prva i ona starija Random #1, inace topirana jednom dok je bila mladunce a kasnije samo LST natezanje. Vise ni to jer sam slomija sve 4 glavne grane natezajuci je.. Stara je 89 dana i krenila je evo lagano kotit dlake po sebi al jos nije to to pa ne racunam jos cvitanje, ovo ce se brati kraj 10. miseca meni se cini i moglo bi biti egzoticnih boja ako bude hladno. Hranjena ne Floralineom u vegetaciji a za cvitanje je ceka plantella cvit. Evo slikica Sta mislite bili tribalo radit kakav lolipoo/defolijaciju? I imamo tu jos jednu imenom Random #2 nikakav trening nie dobila i skeoz sam zadovoljan izgledom i cini mi se da ce biti meda. Stara je 74 dana i u cvitanju je vec 17 dana. Ona je dobijala isto floraline u vegetaciji i dosad je vec dobila 2/3 puta plantellu cvit. Evo slike Toliko od mene do sljedeceg updatea. ::listomahanje::Zdravi bili veseli::listomahanje:: :vutra: