
Galerija nije uvezena
Zemlja: TerraMagma Lampe: 2X cfl 23w Box: 20x50 Tegla: 4-5l Temp: nemam pojma zdrobio sam termometar :( http://img245.imageshack.us/i/pa160027.jpg/ http://img245.imageshack.us/i/pa210022.jpg/ http://img691.imageshack.us/i/pa210024.jpg/ http://img62.imageshack.us/i/pa280002.jpg/ evo na pocetku sam imao velikih problema, klijanje je proslo OK, i kad kad je narasla od prilike 7 cm pocelo se susit donje lisce. drama dobio hrpu savjeta; previse vode, zemlja u u kifli, itd itd. napravio full flush- kifla, sve po starom dodao jos jednu lampu-kifla i vent koji drito puse po njoj- kifla totalno prestao zalijevat i svako malo lagano okopavao zemlju da se izsusuje. i evo kao sto je kolega Haze predlozio, problem u previse vode. nakon izsusivanja pocelo se ukazivat novo lisce, kupio terramagmu i vecu teglu fino ju presadio i danas otvorim box i mojoj sreci nema kraja! moja mala djevojcica je ziva! http://img504.imageshack.us/i/pb010016e.jpg/ http://img510.imageshack.us/i/pa310001i.jpg/ http://img510.imageshack.us/i/pa310006.jpg/ http://img262.imageshack.us/i/pb010012k.jpg/ http://img213.imageshack.us/i/pb010018.jpg/ hvala svim koji su dali komentare! :respect:
sad bi te pocastio s pljugom sto si dao rep :D, hvala nadam se da ces i ti uzivat. da joj netreba tako dugo, roknuo bi ju jos jedamput ali 6 mj je fakat puno...
evo da konacno zatvorim ovo... slike su na RSu i ima ih dosta, vrijedi pogledat, oni koji prate moj rad prepoznat ce me :D http://rapidshare.com/files/386738827/Hawai_Snow_part1.rar http://rapidshare.com/files/386741646/Hawai_Snow_part2.rar ajmo odmah na smoke report :) Svjetlosni uvjeti (mh/hps/sunce): 250w HPS + 70w HPS zemlja/hidro: Z vrsta/mix zemlje: Terra magma + stiropor koristena gnojiva: hesi visina biljke: da nije kropana bila bi oko 2 m tjedana vegetacije: 12- bilo je problema na pocetku, trebalo je bit 8 Tjedana cvjetanja: 12 prinos suhog cvijeta: 300 vrijeme curinga/susenja: 14 dana Ispiranje u danima: Komentari na rast biljke: veoma brzo raste, cak raste gusce nego sto GHS kaze, stalni problemi i neka jeb_ada ================================================== FIZICKI PREGLED ================================================== ____Vizualna privlacnost heada (1-9) Komentar: nakon sto se head posusi, postane bijel ____Vidljivost kristala(1-9) Komentar:vrhovi koji su bili najblize lampi, imaju masovno velike kristale Upisi otprilike u % koje boje su trhomi: Prozirni:30 Zamuceni:40 Zlatni:30 Tamni: Boja "dlacica" u %: Bijele: 50 Zlatne: Smedje: 50 Crvene: Narancaste: Boja headova u %: Smedja: Zelena: 30 Zlatna: Plava: Siva: Bijela:70 Crvena: Hrdjava: Narancasta: Ljubicasta: Crna: ____Gustoca heada 1-9 Komentar: sativa, jbg ____ Ocjena mirisa (1-9) Komentar: nije slatki, nije po zemlji, nije po vocu, nesto tezi miris ____ Kolicina sjemena u headu 8. (skala 1-9) Komentar: Sensimilijaaaaaaaa 0 sjemenja! ================================================== SMOKE REPORT ================================================== Ispunite ovo tijekom pusenja/konzumacije! Molimo da za test koristite cisti instrument kako bi rezultati bili sto tocniji. Navedite metodu konzumacije: rizlu imas, a licnu kartu nemas! Vodena lula (bong, hoka, itd): Vaporizator (model i marka): Lula (Velicina-materijal): Joint (tip rizli): Hrana (kolaci, slatkisi itd): Ocjena okusa (1-10)____ Komentar: finije je pusit kaj je vise mokro ____Suhoca heada (1-9 idealno je 5, 1 je jako suho) ____Ostrina dima (1-9) ____Gustoca dima na izdisaju(1-9) ____ Doza Broj hitova potrebnih da se postigne zeljeni efekt. ____ Vrijeme potrebno do pocetka djelovanja u minutama ____ Sativa utjecaj 0-9 (cist, energetski, tripozan high) ____ Indika utjecaj 0-9(sedativan, letargican, smirujuc efekt) ____ Potencija 0-9 ____ Trajanje u satima ____ Razvijanje tolerancije 1-9 (1-sporo 9-brzo) Primjena Sa 1-10 oznacite najgore i najbolje vrijeme dana za konzumaciju ove sorte. Jutro - Dan - Vecer - relax Noc - sleep Genetika vrijedna ocuvanja? Da Ne Ocjenite primjetne efekte 1-9 Negativni Pozitivni Efekt Efekt ____ ____ Apetit ____ ____ Olaksanje napetosti ____ ____ Olaksanje paranoje ____ ____ Seksualni poriv __[]__ ____ Spavanje ____ ____ Olaksanje bolova ____ ____ Sposobnost mirovanja ____ ____ Misaoni procesi ____ ____ Govorni procesi ____ ____ Masta/Kreativnost ____ ____ Humor ____ ____ Vizualna percepcija ____ ____ Slusna percepcija ____ ____ Okus hrane/pica ____ Sveukupna ocjena 1-10
ma digle su se one odmah nakon flusha u 30 min... javit cu danas u 22h kako napreduju, a ovo sta sam ujutro slikao mi se cini kao i prije...nikakve razlike
neznam Čole neznam....odjebo sam peroxid. evo friske slike od jutra! ide sve ok, bez brige si http://img32.imageshack.us/img32/859/100104075900.jpg http://img213.imageshack.us/img213/9601/100104075832.jpg http://img685.imageshack.us/img685/5677/100104075842.jpg http://img44.imageshack.us/img44/8046/100104075851.jpg mozda je 15 kapi bilo previse...bilo je manje od pola male zlicice za kavu... nije bed, zajebi kemiju and grow on!
sranje... proslo je malo vise od 1h! biljka je kao povenuta... nadam se da vidite razliku koja biljka je zalivena sa h202 a koja nije... neznam dal je mozda previse 15 kapi i fakat neznam kolko je to u ml al mislim da cu odustat od kemije biljke su mi i prije cisto ok rasle bez govana tak da odustajem od ovog http://img682.imageshack.us/img682/5570/100103224604.jpg http://img121.imageshack.us/img121/2/100103224625.jpg http://img300.imageshack.us/img300/5236/100103224648.jpg http://img39.imageshack.us/img39/1970/100103225815.jpg http://img163.imageshack.us/img163/2191/100103230031.jpg http://img22.imageshack.us/img22/6204/100103230051.jpg http://img31.imageshack.us/img31/7859/100103230101.jpg http://img31.imageshack.us/img31/7821/100103224553.jpg video: http://img39.imageshack.us/img39/5413/video30210.mp4 malo sam ih isflush-ao i nadam se da ce bit ok, nije da se prvise zabrinjavam, otporna je ona.
sry kume moje jos nisu na cvjetanju :D jos uvjek na 18 h stavit cu ih u utorak na 12h bez brige bit cete obavjesteni, volim imat redovit dnevnik
procitao sam to prije 3 mj...zato sam i mislio stavit taj mulj unutra PH vode 7.2 PH voda + limun 6.8 ( inace stavljam 6.5 al nemam vise limuna) PH voda+limun + h2o2 6.78...znaci isti k... stavio sam 15 kapi na 1l s time da sam prije toga zalio sa 2 litre vode ph 6.5 ( biljka pije 3 l vode u 3 dana) ostaje samo cekat!
evo zalijao bi sa ovima pa da provjerim dal je to to? http://img339.imageshack.us/img339/2519/100103203410.jpg hydrogen perox sol 3% naso sam to kao za dezinficiranje rana...:D kolko da toga stavim na 2 l? i nemam neki mjerac jer moze mala zlicica za kavu?
ma kakvih 20% previse je to. to ti je neki plexy koji je otporan na temp i kao da je staklenkast...neznam kak da ti to opisem. i fakat je proziran, nije onak bijel kao sto plexy zna bit jednina stvar je sto moras prasinu iznutra obrisat svako malo tipa 2 tjedan. jer normalno da ventovi vuku zrak pa ti ostane malo po stjenci to je jos malo modificirano i stavjen je drugi pleh i zatvorena je rupa od spajanje plexyja odradjena su 2 growa. i svaki je isao preko 200g.
negdi sam napisao da sam svoj cool tube napravio za 15-20kn... a mislim da ga moze napravit svaki kupio sam od nekog lika neki plexi koji drzi 160'C posto se bavim informatikom imao sam 2 venta od servera koji jeeebeno pusu. reflex pleh iscupan iz stare skrinje,nesto kablova, par luster klema i to je to... sve to hrelic ima!! plexy sam prelomio pomocu aparata za varenje... spojis dva kraja elektroda na wolframovu zicu i stavis na plexy, kad je mekan ko guma mos od njeg radit sta ti srce pozeli moj je cetvrtast i velik je 14x14cm, ventovi su malo veci od 12 cm brijem da fakat svako to moze slozit doma ili kod frenda... ventovi: http://img148.imageshack.us/img148/5944/venti.jpg cool tube: http://img43.imageshack.us/img43/6973/p8170425.jpg ovo je verzija 1.0 koristena kod prvog boxa. sad je malo to modificirano i bolje izgleda. slikat cu u ned pa postam
obje? neznam gdi... sam sam napravio Cool Tube i mislim ga koristit za jacu lampu ova od 250 ce ic mozda u drugi box... al cisto sumnjam imam jos jedan od 70w koji sluzi ak ce trebat za odozdo ili negdi ga smjestit. mali mi je box za 650w... 400 ce bit ok
@Egay zasto? svi listovi koji su osuncani proizvode hranu biljci... @ Čole jos je to na 18h, hocu da mi malo porastu nodovi da dobil duuuulje i vece vrhove, posto imam jos 120 cm do lampe. za sad imaju 250w, al evo cim stigne placa idem po 400
http://img35.imageshack.us/img35/6070/video10699x.mp4
case su bile premale vec 10 dana, al jbg. 2 sam presadio u 10 l, a 2 su namjenjena za prijatelje, pa nek si ih presadjivaju kako god znaju i ume :D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koji k!!!!! EDIT NE RADI!!!
http://img40.imageshack.us/img40/819/pc240001.jpg http://img109.imageshack.us/img109/5750/pc240002.jpg http://img193.imageshack.us/img193/8121/pc240003.jpg http://img130.imageshack.us/img130/7251/pc240004i.jpg http://img109.imageshack.us/img109/6030/pc240005u.jpg http://img36.imageshack.us/img36/3017/pc240006.jpg http://img707.imageshack.us/img707/5936/pc240007.jpg http://img46.imageshack.us/img46/949/pc240008.jpg http://img46.imageshack.us/img46/3195/pc240009.jpg
radim scrog jer cu sad ostaviti jos malo da vrhovi izadju van pa da ih mogu ravnomjerno rasporediti po rupama u mrezi da svaki dobiva isto svjetlo.
evo nas na 18h! stavio sam mamu pod mrezu i na 18 h bila je presiroka i pregusta u sredini i moram to malo usporit. pustit ce je par dana da nodovi izadju do razine mreze, znaci 3-4 dana i fljus na 12h tih par dana je bit 70whps + 2x23cfl-a, slabije se vidi, pri dnu slike su mozda jos jedan detalj: visoka je 20 cm :) http://img138.imageshack.us/img138/4208/pc180003.jpg http://img69.imageshack.us/img69/4343/pc200001q.jpg http://img138.imageshack.us/img138/8223/pc200002n.jpg http://img130.imageshack.us/img130/4929/pc200003d.jpg http://img191.imageshack.us/img191/9775/pc200014.jpg http://img191.imageshack.us/img191/7864/pc200016.jpg klonovi su mi se probudili tek nakon 3 tjedna od rezanja i malo mi kasne al stavic cu 2 tu gdi su sad lampe odabrat cu si one koji ce mi najbolje odgovrat 2 su se sama topirala i jedan je dobio HC LST i jednog sam ja malo topirao pa da vidim kak ce to ic http://img96.imageshack.us/img96/1192/pc200012.jpg http://img706.imageshack.us/img706/9742/pc200009o.jpg http://img405.imageshack.us/img405/6905/pc200008.jpg Enjoy...
na svjetanje ce ic kad klonovi malo porastu pa stavim i njih unutra. 2 idu u box sa mamom, i frendu a jedan ce ic na neki cfl grow posto jos nikad nisam odradio clf grow vrijeme da omastim brk? hmm u 3 tjedna smo spusili 110 grama... kume mastan sam do k...ca :D
ucim od najboljih :D
iss decki nemojte tak spamat topic! :D evo update-a http://img171.imageshack.us/img171/2082/pc150001.jpg http://img695.imageshack.us/img695/9669/pc150003.jpg http://img41.imageshack.us/img41/1117/pc150004z.jpg http://img121.imageshack.us/img121/8862/pc150005.jpg http://img692.imageshack.us/img692/6798/pc150006.jpg http://img98.imageshack.us/img98/9169/pc150007.jpg http://img98.imageshack.us/img98/6528/pc150008.jpg http://img98.imageshack.us/img98/4669/pc150009.jpg sva 4 klonova napreduju savrseno, izgledaju veoma gusto PS: Evo Haze bez topiranja... jel to profesorski? :)
odlucio sam se za kloniranje. uzeo sam 4 klona, Majka nakon uzimanja klonova http://img410.imageshack.us/img410/742/pb220014.jpg http://img42.imageshack.us/img42/5245/pb220016.jpg klonovi u boxu http://img266.imageshack.us/img266/8967/pb220017.jpg http://img696.imageshack.us/img696/425/pb220011.jpg http://img684.imageshack.us/img684/682/pb220012.jpg http://img21.imageshack.us/img21/2015/pb220010q.jpg Pribor http://img149.imageshack.us/img149/6147/pb220018.jpg http://img266.imageshack.us/img266/3294/pb220008.jpg http://img682.imageshack.us/img682/7403/pb220009.jpg veg box http://img266.imageshack.us/img266/6489/pb220020.jpg http://img266.imageshack.us/img266/8982/pb220021.jpg koristio sam gel, prah je za k, ispere se sa stabljike. ako sva 4 klona prezive idu na malo lst-a i zatim sva 4 na scrog a majka ide na flower u tom manjem veg boxu...ovaj puta jos veci i jos gusci! :D majka ce bit ziva u slucaju ako neki krepa da ponovo capnem il cu nju zvkenut sa ostatkom klonova
I slijepci su progledali! http://img526.imageshack.us/img526/7858/pb080002.jpg http://img263.imageshack.us/img263/826/pb080003.jpg http://img5.imageshack.us/img5/1514/pb080005t.jpg http://img137.imageshack.us/img137/2628/pb120006c.jpg http://img130.imageshack.us/img130/8162/pb120007.jpg http://img137.imageshack.us/img137/476/pb120008.jpg http://img69.imageshack.us/img69/5679/pb120009.jpg http://img69.imageshack.us/img69/4899/pb120010.jpg evo nadam se da je sad s njom sve ok. neznam adl vidite al ima fakat puno nodova, mozda cak i previse za tu sortu... svaki komentar je dobro dosao... cjenim savjete
da znam, bas sam ga i sa tom slikom usporedjivao ak malo bolje pogledas onda se vidi da su moji mladi listovi full veliki i izlaze prema gore. dok tvoji idu vodoravno, i nisu toliko tanki. fakat neznam. vidjet cemo, rekli su slijepci!
1 crveni spektar 1 plavi spektar a to sto se malo cudno uvijaju je zato jer imam prejaki ventilator koji puse po biljci pa ju je malo savio, a tim bolje! samo nek se priprame za LST @greenpower1 citao sam nes da HS ima tanje i jako velike listove al nisam mislio da to bas tak izgleda.
http://img145.imageshack.us/i/pb080005.jpg/ http://img257.imageshack.us/i/pb080007.jpg/ http://img697.imageshack.us/i/pb080008.jpg/ http://img142.imageshack.us/i/pb080010q.jpg/ http://img81.imageshack.us/i/pb080011.jpg/ malo sam ju oprzio lampom, jbg. i malo mi ima tanke listove, i kao da ima kanđe. ne prihranjujem nicim, cista voda. ph 6.8 jos uvjek na 24/0
evo update-a http://img140.imageshack.us/i/pb030002.jpg/ http://img515.imageshack.us/i/pb030004.jpg/ http://img689.imageshack.us/i/pb030006.jpg/ http://img40.imageshack.us/i/pb030007w.jpg/ lijepa i zdrava, vidi se da je pravi borac nakon sto je prozivjela ona govna. pozdrav ekipi
uff jbt cekaj da se bar malo oporavi prije topiranja. nekako ju nebi mucio mislio sam opet kruzni LST napravit, znam da ce rast u 3 pm. s tim da kad kazem kruzni nekako mi ispadne cetverokutni LST, lakse ju zaguram u box