
Galerija nije uvezena
Nazalost jack vise nemoze bit mentor,pa mi receno da otvorim dnevnik,nadam se da radim kako treba jer mi je prvi put zemlja je plagron glorious green 100% terra growmix sjemenke fruit spirit RQS posude su 11 l growbox 1.2x1.2x2m svijetlo sylvania grolux hps 600 w sa digitalnom prigusnicom 600w ventilator vk 100 uvjeti su kada je upaljeno svijetlo 22-23 C vlaga 40% a kada je sve ugaseno je 16-17C vlaga 60 % evo slike dok je jos bila u vegi cisto da informiram a ovo je trenutna situcija mozda prije 3 dana,s tim da sam skino vodopije na dnu i zakrzljale grane
neznam tako je bilo otpocetka,i ja sam se brinuo za tem. al izgleda da joj nije previse smetalo
e ovako ljudi danas sam ih sliko dal sam ih dobro osiso zanima me jos ova sredini je manja od ove najvece za 20 cm,a ova najveca je na pocetku imala genetcku nepravilnost i na kraju sve presisala,a ja budala je htio bacit jel problem sto je lampa udaljena od najvece 50 cm za tunajmanju,mislim je fali svjetla najmanjoj ovo je ostatk druzine i da prekjuce sam ih sve vadio kad sam ih sisao i ostavio box otvoren na jedno sat vremena i jucer sam primjetio jednu paukovu nit,jel to moze bit opasno?
uz pomoc mentora sam znao sta radim :))
nisam mislio bas na nit :),mislio sam na pauka,i da sta kazes za svjetlo jel problem sto ova manja udaljenija od lampe vise od ovih ostalih?
lose sam izgledo sliko na drugoj itrecoj slici bi se trebalo vidjet na drugoj je slikana mala prva i velika ispred odma,a na trecoj slici se ova najveca ni ne vidi u sredini je ova najmanja i ispred nje velika ali valjda nije nista vjerovatno sam ja zabrijao.
haha ok,tek sam naucio citirat pa sam se zanio:))
super savjet to cu i napravit,kako se toga nisam sjetio,hvala ljepa!!
ljudi polomio sam jedan vrh dok sam zaljevo :( sta da radim jel problem da sad cepam tu cijelu granu posto sam je doslovno prepolovio
jbg kasno,odrezo sam granu,ako se osusi oce pucat onaj vrh bar malo,posto je 3 tjedna do kraja
haha power nemoj me plasit :)
danas sam skino dosta zutih lisca i malo ih pregledo evo na jednoj slici me zanima dal da skidam ove male vrhove na dnu ili da ih ostavim ovo je ostatak,i da zapalio sam onaj vrscic i puca uglavnom,rasuo sam se,ali mislim da bi trebalo puno jace udarat ovako za 15 dana sam ih mislio skinut,kako znam kad je gotovo mislio sam kupit ovu mrezicu sta kazete?http://www.hempatia.si/mreza-za-susenje-bilja
fala,a sta kazes kad znam da su sto posto gotove posto tamo pise 8 weeks of flowering 1. ce bit 8 tjedana,kakvi trebaju bit uvjeti to di se susi jel se mogu zajebat pa navuc neke gljivice,zato sam to planiro uzet a sljedeci grow cu sigurno lupit poslje ovog nek se pusi bar sad kad znam nesto oko growanja
to sam vidio jos negdje da se ljudi zale da nije kao sto pise da duze treba i da kako cu ja znat kad je gotovo mislim sta ja znam ovo mi je prvi grow, haha dobro je da imam vas okacim slike pa ce se nac neko da kaze dal je gotovo
ljudi evo da se javim,proslo je dosta vremena,ovi zadnji dani prolaze ko godine,nesto se pojavilo na ovoj neznam sta je to dali neko zna ge/7rrpqc7pf/] evo ljudi i ostatak druzine jel to uopce blizu gotovog jer sam trebo sskidat po mome 1.ali pustit cu tjedan duze vise mislim da ionako necu moc ove predzadnje 2 sam zahebo nesto ne vide se ljepo
auuu pa ja sam dirao to i gledao i onda po drugim biljozama pa sta cu sad kako je to uopce doslo idem to sad odrezat pa se vracam sa fotkama ta 2 cijela vrha da cepnem mislim du kud je plijesan ili? jel mogu duvat tamo di nije plijesan ili sve bacam
fala toga juce nije bilo koji je uzrok toga
age/4fc1xjnsb/] evo sta sam uradio ako dal da ja to sutra skidam il ce mi ulovit sve tako pa se mogu hebat
iskreno se nadam,jer sam se usro kad ste mi rekli mozda su i ostale zarazene wtffff,ja jos sretan laganica mislim sve je to super kad ono ...,ako mi plijesan ulovi i ostale sto je vrlo vjerovatno posto sam ih dirao nakon ovih jel ih mogu bacit,mislim jel velik rizik da ih pustim u boxu ili da ih skidam
zadn je danas sta sam vidio bila je 66 %,tj u toj prostoriji je nekad bio bunar cini mi se i dosta vlage je nekad bilo tu al to jee renovirano i stavljena izolacija i to mozda je to razlog tih plijesni,power jel velik rizik da ih ostavim?
sutra ja to cepam dole nema druge jel da trazim drugu prostoriju za susenje ??
jel se plijesan lovi za biljoze kad su odrezane?jer imam normalnu prostoriju al tek za koji dan i da neki prirodan nacin spustanja vlage jer ih jos nisam odrezo provjerio sam sve detaljno i nema traga plijesani za sada
pozdrav ekipa , dal neko ima ideju kako bi mogao spustiti tu vlagu citao sam po netu svi ti aparati su skupi jako al naletio sam na to da mogu staviti kuhinjsku sol u zdjelice i da ona vuce vlagu i stvrdne se jel zna ko sta o tome i dali mi moze sol nasteti ako stoji u boxu pored biljoza ili mi je bolje da kupim nasao sam i u konzumu onaj kao kucni aparatic jefitno je dosta 150 kn pa me zanima jel mozda bolje da to kupim pa da probam sa time ? ujutro sam ih pregladao sve ok su sve im izgledaju zdrave al kako god to danas trebam rijesiti nadam se da ce neko odgovoriti ubrzo jer sam lagano u banani i ako neko ima nekakvu drugu ideju bio bih zahvalan...
hvala na odgovorima kupio odvlazivac ima svoju kutiju samo sam istreso taj sastojak u kutiju i stavio u box sada je bila vlaga 87 pa cemo vidit do veceras dal ce se sta spustit....pozz
hahaha bog me malo pogledo ovaj put,svidaju se i njemu :smoke18: nista pustit cu ih jos malo nek se kisele u onom boxu pa imam namjeru cepat ih u nedelju
ljudi ja sam odlucio jos mrvicu pustit,spustio sam vlagu 47 do 60 %,tako da mislim da sam se snaso donekle,a to sam postigo dda su mi ventovi non stop ukljuceni i ono za vlagu u marketima,provjetravam sobu svako malo evo jel ovo vama izgleda gotovo,il jos malo
hahaha istina :),imas li sta pametno da kazes ?haha
evo ljudi da vas obavijestim,ima 2 dana kako sam srezo biljoze,bilo je jedno 6 sati trimanja,mozda i vise jer sam si zapalio svoju pljugu haha nasao sam drugu prostoriju u potkrovlju tu ne bi trebalo bit vlage,sta smo rekli ovako guram 10-12 dana
da zaboravio sam ovo da pitam,jel problem sto se malo diraju,posto fala bogu nema bas mjesta za sve
pozdrav ljudi ovako ja sam ocistio sve grane i zadovoljan sam sad zanima me u sta da ih stavim i cuvam jer pola bi ostavio sa strane,zasad sam ih stavio u kutiju od proteina i probusio na vrhu 2 rupe slike cu okacit sutra prekosutra jer nemam digitalni
jel nece to tako doci presuho jer i ovako su vrhovi full suhi onako full se lako mrvi? ja sam razmisljao dal je dobro vakumirat ih? jer ne vjerujem da cu to potrosit skoro hahahah :)
POZDRAV LJUDI eto mene na kraju prvog growa,sve u svemu zadovoljan sam,mislim moglo je i bolje,ako uzmem u obzir da na pocetku nisam znao sta je ph ekstra sam zadovoljan haha,i jos me na kraju napadne plijesan jer mi je vlaga bila skoro 90 haha.Ovaj forum i ljudi na njemu su mi bile od velike pomoci jer bi mi sigurno sve propalo kad se pojavila plijesan,zato HVALA LIJEPA svima posebno jacku ipak mije on bio mentor :) ovako sve zajedno sam ubro oko 415 gr,bilo bi mozda 450 da nisam moro rezat vrhove radi plijesni,jeli ok da drzim to sve u kutiji od proteina? smoke report-fruit spirit rqs ovako nije me nesto ekstra odusevilo jer dosta zakucava znaci odvaljuje i nema taj neki vocni okus mislim bar ga ja ne osjetim, na pocetku sam gledao ono 60 % sativa 40 indica mislio sam da ce me vise kao dizat,da mogu normalan medu svijet ali brate ja kad ovo zapalim ne mrdam nigdje zanima me di sam falio sa tim vocnim okusom,ako neko zna slobodno neka kaze,to bi bilo to otprilike vec zapocinjem novi dnevnik pa ako sam nesto falio sad nadam se da necu u drugome
ko to voli ko to voli da u rizlu manje soli hahaha :) Pozdrav ekipa znaci ovako danas otvorio teglu da vidim sta govori to kjuranje znaci prvo sta sam osjetio je to da mi je cjela jebena kuca zasmrdila po vrhovima , a drugo sta sam osjetio je da zelim zapalit pljugu ahhaahah, al necu nista dirat jos par tjedana dok ne zavrsi kjuranje zao mi pusit dok nema okusa tog , pa cu poslusat moje forumase i zavrsit proces do kraja , ako sam se mogo strpit sve ove mjesece mogu jos par tjedana. Uglavnom fala puno svima i javim vam se za koji tjedan kada probam dal je vocna il nije :) Pozdrav
Ma nema veze nije bitno bitno da imam kog pitat za aavjet kad treba jbs ime :)
Pozdrav forumasi evo javljam se nakon dugo vremena nisam stigao prije posjetiti forum radi privatnih obaveza , uglavnom da vam se javim u vezi smoke reporta nista od vocnog okusa , mislim da sam zeznuo kod susenja jer na stranici od Royal Queena pise za Fruit da se susi sa listovima gore radi okusa a ja sam prvo sve istrimao pa sam onda tek stavio na susenje pa mislim da sam tu falio malo al inace je super lupa fino i ima jako ljep miris :)
Pozdrav ekipa evo da vam se javim otvorio sam drugu teglu fruita onu sta sam bio zavakumiro sta sam pustio za poslje pa me zanima ovako malo su dosli hedovi presuhi a tarzan je prije bio napisao da mogu ubaciti koru narance ili jabuke na kratko u teglu koliko bi to bilo na kratko dan, dva , tri dali je neko to radio prije ? hvala
Ok svida mi se to sa narancom, zanima me koliko dugo treba tako pustit i dali je moguce da se prebavlaze ili da u najgorem slucaju potaknem pljesanj ?
Pozdrav stavio preko noci u staklenu teglu koru od narance a na cep sam sa unutrasnje strane zaljepio jednu krisku narance uglavnom ujutro je bilo taman onako kako treba dobilo je malo vlage i vise se hedovi ne mrve po tegli ko i prije uglavnom jos jednom hvala forumasi :) pis