Posadio sam ovu semenkicu koja mi je dosla kao providnost Bozja, jer su narucene semenke zaglavile na carini. Zapravo ona je sada biljcica i jos malo veca Box je mali oko pola kubnog metra, a svetla dovoljno preko 200W cfl, zemlja je supstral, temperatura je 27/28c, vlaga 40%. Uskoro cu je presaditi u vecu posudu. Malo nespretno al sam ipak poceo:).