Pozdrav ekipa.. Eto malo kasnim sa svime zbog obaveza..al jbg nikad nije kasno Hulkic dobro napreduje sad mu je 12. Dan vege faze.. Opremljen nisam nesto al budemo vidili kasnije.. Pustim slike sta imam i kako je trenutno.. Danas cu oblozit sve folijom i odemo dalje.. Eto koji savjet bi dobro dosao..hvala svima i lijep pozdrav
Ahhahaha.znam..boks je kaos sve uredu..znam..
Idem sada sriktat to..javim se kasnije ..pa cu vise i napisati..pozdrav
Evo uređenog kutka..dali je sada bolje ekipa?
Neka neka hvala na kritikama.
prostor je 80cm širina ,dubina 50cm,visina 2m. obicna lampa od 120w bijela i son-t 80w vent manji. ovako ..poceo sam to prvi put bez puno citanja,priprema..zajeb..nisam poceo vodit dnevnik od pocetka.. izvinite svi jbg pocetnik sam sto se tice sadnje i pripreme..
..ma nek se sprdaju..vjerovatno bi i ja .. Sve jasno jbg..drugi put ce biti sigurno bolje.. Foto je ,sjeme royal queen 18/6 ga sada drzim
Pročitao..hvala ti Za sljedeci put znam nesto vise..uglavnom utvrdili smo da sam 0..ahahah E sad sta imate za preporucit za daljni grow da bude bolje i da ne završi na groblju.
Razmio..sad mi je puno jasnije.. Ali evo borim se da izmjenim dnevnik da napravim kako treba..al ne uspjeva mi..jedino da sve od nule krenem..
Pozdrav ljudi.. Znam mnogo me nije bilo.. Odlucio sam i prestat pisat barem ovaj dnevnik..eto cisto da se pokazem sa gospođom.. Koristio sam u vege fazi iguana juice grow Za cvjetanje bio flores 49.dan zivota Treci dan na 12/12
65.dan Osmi dan cvjetanja Pozdrav svima ..necu se vise izvinjavat zbog dnevnika Jer gospođa je najbitnija stvar u svemu tome.. Sto se tice bokasa i svega toga iskreno moje misljenje je za dobar uspjeh zemlja i gnojivo. Naravno ne znam koliko bi se vas složilo sa tim. Al eto moj boks je ono baš amaterski totalno a gospođa je ... Prosudite sami
Hvala hvala.. Znam razumijem zasto svi ti detalji itd.. Ovo mi je prvi put kao sto sam i rekao.. Imo sam namjeru vodit kako treba.. Nisam se informiro iispalo je kak je ispalo Sad ga ebi.. Drugi grow cu vodit kako treba
Ja zadovoljan Koristim i dalje živinu i onu SON crvenu.. Živina 120W SON 80 HVALA trebo sam ja tu svasta radit Al jbg nisam. Aaa iskreno meni to žao napravit i nisam nikad ..da sad nesto sjebem pa bacio boks i sve kroz prozor Hvala na savjetu al mislim da na njoj neču nista tako radit.. Probat cu nesto drugo..cisto igra sa svjetlima.. Posto imam dva komada necu ih držat iznad vrha nego cu sa strane stavit lijevo i desno i malo spustit u ravnini vrha..tako da bi onda i ovi dole trebali dobit svjetla.. I ovako se svugdje puni dobro bas ide ludo
Pozdrav duvači i duvačice:razvaljen:: 72.dan 15 .dan cvjetanja Prije 6 dana sam svjetla stavio sa strane kako sam i reko..fino se pokazuje pomak..:D Ocito joj pase.. Danas papica 15 ml Plantela vitamini +alge na 2 litre vode,BIOCANNA Bio flores 8 ml na 2litre vode Pot je 25 l Mnogo papa:gled: Nikakve druge akcije osim svjetla nisam radio. Eto priloga
Hvala na informaciji.:D:D Nisam to znao.. Bas cu otic provjerit na par mjesta da vidim sta se nudi.. :thumb:
Pozdrav ekipa Javljam se zbog vanredne situacije Pao snijeg u mom kutku:D:D:D:D::umirem:::skot:::skot::
Ahhahaha.. Ee tooo too.. Dobro sii reko.. Hvala:D:D:thumb::rasta:
Pozdrav ekipa:) 81.dan života 24.cvjetanja Eto Napredujemo dobro sve ide kako treba i nema nikakvih problema..jos nam je ostalo 7 tjedana po nekom pravilu al budemo vidili.. Zaljevanje zadnjih dva puta samo voda. Za tri dan cemo opet cistu vodu i onda opet prelazimo na papicu..:mario:: Danas sam primjetio da imam novih uljeza smeđe boje:D:D Eto gospođice
Stare raspuštenice:lol::lol:haahhahaahha
Hello svima Evo nas u 87 danu zivota.cvjetamo 30 dana.ostalo nam je jos 6 tjedana .. Danas sam opet poceo sa papicom 8 ml 2 l vode gnojivo BIOCANNA Bioflores. Nema nikakvih promjena mislim sto se tice problema, osim sto se debljamo a to nije problem:D:D Uglavnom sve ide po planu
Dobro večer svima Eti cisto da uletim malo da vam kazem da sam doso u napast da malo degustiram kokice:D:) I osto sam ugodno iznenađen Znači udara vec sad i to dobro Imamo jos 4 do 5 tjedana Ma da kazu od 9 do 12 tjedana cvjetanje po pravilima RQS-a Ako bude furala jos 5 tjedana to ce biti 11 tjedan ukupno Uglavnom to je za sadato Budite mi dobri poz:rasta::D
Ooojj hoojj narode Gospođa hulkic gazi 98.dan zivota 41.dan cvjetanja Jucer pojacana doza hrane 10 ml na 2l vode BIOCANNA bio flores 2 ml 0.5 l plantela cvet vitamini + alge Zivi život bez ikakvih problema nametnika itd.. Jedino postoji ograničenje sa vremenom cvjetanja jer se 20.03 selim u kucu A nadam se da ce do tada biti gotova.. Kako god bilo taj dan ce škarice biti u akciji:D Rasmisljo sam da ju preselim al problem je taj sto nema boksa tamo..novi boks ceka da se sastavi i pripremi za sljedeci grow Ovo cudo od boksa ostaje tu Budite mi dobri poz Evo gosp.Hulkic
Hvala brate. :D:thumb: Dao sam si truda a i pruzio mnogo ljubavi::listomahanje:: Žena mi je rekla volis nju vise nego mene hahaahhaha..koliko ju pazis i mazis:D
Vecer dimljači..smiley9934 Prije pola sata sam imo sado-mazo sa gosp.Hulkić :banana_rasta:::umirem:: Popucala po šavovima skoro od uzbuđenja pa sam moro primjenit grublje mjere.ahhaahha Evo fotkica Sad je ko bubicasmiley9934:D
Jutro svima Eto nakon sto smo izvršili sado mazo:banana_rasta: Danas zaljevanje10ml bioflores na 2,5l vode Po prvi put mjerio temperaturu u boxu:):D 27,28c dan 20,21c noc Hedovi vec sada fino tvrdi Malo sam ih popipo..haha Imam jos 2 tjedna cvjetanja pa sta bude Po mom bi mogla biti za branje Sta vi mislite jel bi to moglo biti ok? Eto slikica Budite mi dobri poz
Hvala bro..strpljiv sam :thumb: Zar nije sa Bio gnojivom drugačije sto se tice flusha?mislim da se ne mora ... Ako sam dobro informiran Ako grijesim jedna korisna info vise:D:thumb:
:D:D:Dtako je. Hvala bratko:respect:
Hahaaha..bogami cu i ja redovito da slušam.. Na jedno uđe na drugo izađe, smješak pa kazem i ja tebe volim::volimj:::D::umirem:: Mogu stavit pod mikroskop al je problem taj sto 20.03 selim u kucu tako da....al bit cemo optimistični Hvala bro:respect:
Moram uhvatit kuma za to..ja osobno nemam svoj tako da je to odmah nemoguce.:D Onda necu..danas sam gnojio i to je to.. Jos 2 puta voda i da beremo:D:D:D::listomahanje::
Eto hvala na info bro.. Tako ce to i biti..jos dva zaljevanja.. Zadnje cu malo podebljat sa vodom,litru više i to je to.. Nek sve posisa i zemlja se osuši pa da cepamo.. Bit ce bit ce ::listomahanje:: :D :rasta:
Pozdrav ljudi Eto da uletim malo :D :banana_rasta: Znači natego sam ju do kraja ::umirem:::rasta: Sve sam grane podigo koliko idu Zalio sa dve litre čiste pipače I eto malo foto seanse ::volimj::
Ma nee Danas sam jos sipo 2 l ciste vode Jucer 2l gnojiva Sada do subote nista Pot je 25l popije ona to bez brige, vidim :D :respect: To je samo ovaj put brzo joj dolazi sudnji dan.haha::listomahanje::
Oo daa definitivno shvatio:respect: Ali ja sam zadovoljan Nije mozda ekstra kolicina,ali zdravlje i sve bez ikakvih poteskoca nije lose za prvi put ::umirem:::D Ide uskoro novi grow Box kompletno novi I iztezanje ,zatezanje i tako .hahahaah
Ma kakva sekiracija,ja super zadovoljan:respect: Baš tako:)
Pozdrav ljudovi:respect: 111.dan života 54/55.dan cvjetanja Nisam jos nista zaljevo od prošli put Sutra ili preksutra cu..budem vidio Ima jos 8-9 dana boravka među živima:D::umirem:: E sad je pitanje i to me brine hoceli to biti gotovo..:kafa: Evo priloga Sretni i dobri bili:))
Mozda jos dan eventualno 2 vise od ovoga..selidba brate..jbg..al bit ce ona super daleko od toga..a kolicina ,hmm. ma briga me imam svoje :D :respect: Bitno da pljuga bude good Bit ce drugi grow količine:banana_rasta:::ludak:: Uglavnom vidit cemo kroz 9 dana sta ce da bude..bit ce punih 9 tjedana cvjetanja i dan dva više..to bi trebalo biti to.
:D :Ddokle god mogu cu držat..a kad gledam malo cuda se dešavaju u tjedan dana koliko natekne..hahaha A čito sam na RQS stranici 9 do 10 max A kazu da su dosta točni sto se tiče toga da stvarno bude gotova.. Radi brate i ovaj popcorn odlično..sta ce to bit kad se osuši kako treba:banana_rasta::mario:::rasta: :D
Dobro jutro vutraši Malo da uljetim :D :D :respect: Malo smo degustirali posušili komadić Dimić je top.haha To je jedan manji iz donjeg predjela gosp.Hulkić Uglavnom cekam subotu ,škarice naoštrene:D:respect:
Hvala bro :D :rasta: :respect:
Pozdrav ekipa I tako eto došli mi do kraja,ipak nismo dočekali subotu.. Škarice su danas radile i gosp,Hulkić je danas pala :D :D :banana_rasta::rasta: Selim se preksutra tako da jbg moralo se Ja sam zadovoljan Ima 220 grama mokrog I ovo sitno nekih 15ak grama Bilo mi je drago družiti se s vama i vidimo se uskoro u novom boxu ,boljom opremom,treningom i tako....... Mnogo sam naučio hvala vam svima na savjetima Ostanite bi dobri :respect:
Kod sušenja da ostavim u mraku ili samo da ventilator ili i svjetlo i sve zajedno?
Hvala brate:respect:
Hvala hvala Pisat cu smoke report :respect: Eto ja zaista nisam imo nikakvih problema sa njom..al bas nista Samo da sam jos treniro uff.. Ali imam 2 sjembe jos tako da cemo sada opalit da popravimo prosjek.. Ali u novom prostoru Od RQS-a sam uzeo eto sve valja provjereno:banana_rasta::rasta::respect:
Hvala hvala :respect: Moze tako.. Eee dalje je u planu sklopit novi kutak za gospođe,imam jos dve menke gosp.Hulkic pa cu opet to ali sa treningom LST:):kafa::rasta:
Pozdrav svima Evo jedan reportić:D:D:thumb: Suho skoro sve ima jos nekoliko koji nisu.. Uglavnom pljuga je ugodna sada fina vockasta okusa.Miris benzina i nekog kiselog limuna:lol::rasta::respect: Dim je mnogo jak.tvrdi i masni kifići.zafurnjačim jednu 4 sata ludnica..nije kauč pljuga,sto mi i odgovara Samo gas..kreativnost i visoki i dugi high I veselica za druženje.. Znači moj dojam odličan Od 1 do 10 11 :respect::D Bit ce jos bolja kad se kjurne Budite mi dobri i nafureni vidimo se uskoro Moze u završne:respect:
Uživam :rasta: :respect: Hvala bro
Nisam vago jer mi nije iskreno to bas ni bitno za prvi grow..bitno da je pljuga kvaliteta.. Po mojoj procjeni oko 60 grama Sad vise manje