
Galerija nije uvezena
BoK ekipa!!! evo da i ja predstavim svoje ljepojke koje su trenutno na sušenju :) počelo je sve s ovim forumom, tj s vašim neodbijajučim materijalom od kojih se okice samo suze :) , a počelo je tako da sam sjemenke neke super domaćice bacio u čašu s vodom ali iz totalne zaje******* i nešto mi nije dalo mira i odem fino na net i upišem u google marihuana i opazim vutra.org :) ..i od tad ne da nisam sišao s vutre nego uopće nepostoji ni jedna druga stranica za mene :) jer ipak puno ste vi toga tu napisali i arhivirali uzgoje :) (tako da se ima kaj za čitat) Znači o indoru a i o outdoru nisam imao nikakva iskustva..ili bolje rečeno nisam pojma imao ni o jednom ni drugom..ali pošto nemam ni vremena ni mjesta za outdoor odlučih se ja za indoor. i tako bacih ja te četiri male sjemenkice u čašu s vodom i eto za dva dana mali bijeli repići :) (ustvari lažem imao sam iskustva s dvije biljkice koje sam prošle godine stavio na balkon...(nisam znao za ovu stranicu)...imale samo tri sata sunca...ali jbga pas ih pojeo kad su imale tri tjedna..ali nije vrijedno spomena) ...i stavio ja tako u mikro važeve i na prozor sa jako malo direktnog sunca...eee sad dolazi OTKRIĆE vutre.org :) ....i počnem ja čitat....i čitat...i mudonja glupa...ma idem ja kupit par štednih, bit će jeftinije hehe :crash: kad drugi dan mislim si....pa nemaju ni 5000 Lm, odoh ja kupit par fluorescentnih cijevi i nosače naravno (fluo i štedne kupljene u TEŽ-u)....izbušio cijeli ormar jer sam kupio cijevi najveće od metra i pol :D a box mi je 87d X 53d X 200(250)v (mogu mjestit ako bude ikad potrebno)...ventilaciju mi je činilo par ventilatora kompovih.....(majke mi nikad u životu više ta smeća - neka xilence red wing)...vlaga i temp katastrofa...tj temp velika a vlage ni na vidiku..naravno to sam saznao nakon par dana jer nisam imao za mjerit ni temp ni vlag.....biljkice su u međuvremenu premještene u pitare ne jako velike...ali problem je bio u tome da neznam zbog čega ali ja sam stavio na dno male kamenčiće