
Galerija nije uvezena
Dakle,da zapocnem... Ovaj sam box izradio prije godinu dana , i iz vise razloga nikada nije posluzio svrsi, te sam sada ,kada napokon zivim sam,odlucio isprobati box zbog ljubavi prema prirodi , sa ciljem da uzivam u rastu biljaka , i ako bude srece , zapalim pljugu vlastite trave...ali pod uvjetom da potrosim sto manje novaca ,buduci da mi je ovo vise zezancija nego ista drugo:) Box je improvizirana drvena kutija ,velicine 33(š) x 40 (v) i 33 (d) , na koju sam nalijepio onu mrezicu od zvucnika da izgleda kao isti:D Rasvjeta su samo dvije zarulje,al vrijedne:)po 40 watti svaka,jedna plavi druga crveni spektar... Unutra su dva venta, ali posto lose ventiliraju i ako je box zatvoren temperatura bude previsoka,box je otvoren non - stop, i meni ne smeta...:) Uploaded with ImageShack.us Posadio sam 2 x domacice iz neke unknown trave,prije tjedan dana i ovako stvari stoje,za sada sam cak i zadovoljan s obzirom na malu vatažu,nisu se previse izduzile,mozda nesto i bude:) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Eto to je to za sada,prijedlozi , misljenja , komentari dobrodosli...:)