Pozdrav svima, ovo je moj prvi grow, posle par godina aktivnog i neaktivnog citanja foruma doneta je odluka da se krene u bitku, naruceno 5 semenki sa ILGM Granddaddy purple Autoflower. Moram napomenuti da ce ovaj dnevnik krenuti od 6. Dana vegetacije. Lutke su na 20/4 rezimu na 35% jacine svetlosti. Vlaga se krece od 40%-65% (moram naci neki balans) Od opreme imam sledece: Tent: GORILLA SHORTY : 61x75x150 Svetlo: SPIDER FARMER SF-4000 LED 450W Zemlja: FoxFarm FX14100 Coco Loco Potting Mix Potovi 12L 2.dan Humidifier+prskalice Cirkulirajuci fen sa fleksibilnim crevom i karbonskim filterom Tajmer Digitalni meraci vlage i temperature X2 ventilatora sa dve brzine PH merac Hrana Canna (za hranu bi mi trebala mala pomoc) Grejac poda . Stavljene 26.2 na klijanje isklijale i izasle napolje 4 za 48 sati sati 28.2. 2. Dan 6. DAN (Danas) Ova jedna kao da je mutirana . To bi bilo to s obzirom da sam sprzen kao spomenik dobro sam sve ovo izveo. Dnevnik otvoren za sce savete jer ipak sam pocetnik. :)