Evo ovako raja Novi sam u growanju i ovo mi je prvi dnevnik. Da pocnemo s osnovama growa: TEnt 1mx1mx2m 1 GrowPRO Thermometer & Hygrometer 1 Pure LED Quantum Board Q320 V2, 320W 1 PrimaKlima AKF, 240 m3/h, ø 125mm Sjemenke su od Royal queen seeds 1x Sherbet queen auto 1x Milky way f1 1x Blue cheese ( trenutno na klijanju) 09.01.2026 dobro su ispostovala sjemenke isklijale za tacno 24h i posadjenje. Malo sam zeznuo sa lightom nisam spustio jacinu bila je na 100% i spustena nekih 40cm od njih sto im je malo stresa priredilo sto se vidi na slici. Liske su malo pozutile.na jednoj. Skontao sam kroz 2 dana da smanjim jacinu na 25%, vlaznost sam uspio ustabilit na 65% Rezim rada svjetlosti je 20/4, zaljevam kada je prijeko potrebno , kada se odprilike 5-7cm od vrha isusi zemlja. Ne hranim ih jos ali sam porucio kao sto vidite na slici. Imam growshop ovdje u blizini u sloveniji pa mi je momak dosta pomogao. Kaze za first grow moze proci ali da se vremwnom ucim. Danas je 7. Dan od sadjenja i odlicno napreduju po mom misljenju. Sledece sedmice u ovo vrijeme cu da vam dam update istih. Lijep pozz i radujem se da podijelim svoj prvi prvcati grow s vama. Na forumu sam dugo i mnogo sam ucio od vas svih. Hvala vam u svemu i radujem se zajednickoj berbi za koji mjesec. Da dodam, trenutno je LED 55cm udaljen od njih, na 50% jacine dela, temperatura je na 25,5c a humiditu 63%. PH zemlje sam doveo na 6,5 i nisam ih 26h zaljevao. ako sam sta izostavio ili pogrijesio tu sam za svaku pomoc i uputu. Pozz