
Galerija nije uvezena
Pocnimo: Radi se boxu koji sam sam sklepao...buduci da mi je Big Box postao malo premali, napravio sam novi koji je bio mrvicu veci ali dovoljan za moje biljcice. Uvijek mi je falilo ono malo prostora... sad ga imam. Povrsina mu je 0.21m2 Dimenzije su cca dxsxv 60x30x64. Dakle nista eksta ali dovoljno za mene :) Jednostavno volim male boxove.... Buduci da nista ne prepustam slucaju, sve je uredno...kako bi trebalo biti, kablovi su maksimalno utegnuti, spojeni ..itd. Uglavnom zelim reci da nema improvizacije i pozara koji bi mogli uslijediti krivim spajanjem :) Buduci da ce ovaj dnevnik zavrsiti medju drugima, koji ce biti kao primjer ljudima koji se bave i koji zele poceti sa autoflowering sortama, potrudit cu se maksimalno sve opisati a ako nesto ne spomenem , bit ce naknadno dopisano. Krenimo redom: Boks - nasparm Big Towera, mislim da je samo duzi... 60X30X64cm. Radjen od drveta , sa sipkama koje imaju navoj na sebi. Presvucen u cijelosti sa srebrenom folijom. Slika govori tisucu rijeci. Na slici gore se cak vidi slatki mali dio iznad vetilatora, tak da mi hladni zrak koji ulazi ide na biljke...da mi strujanje zraka ne ide odmah gore na izlazni vent. Isprobao sam sa dimom od cigara i funkcionira uspjesno. Znaci zrak ulazi i ide ravno na biljke i kroz biljke naravno i tek se onda uzdize prek zarulja i ide prema izlazu. Izlazni ventilator... malo sam ove dvije slike krivo uslikao ali kuzi se bit. Isti princim kao i ulazni samo je namjesten na jaci napon... Ulazni je negdje na 4.5V a izlazni na 6V i vidi se razlika u vrtnji. Prije sam znao pretjerivati sa tim ventilatorima i onda sam ih smanjivao tijekom par growowa dok nisam dobio neko optimalno rjesenje a da se ne cuje.. i to je to. Rade tiho ali efikasno. VLAGA... nutra se nalazi onaj mali analogni uredjaj..Ali nisam pogledao na njega godinama. Po meni glupost. Vlaznost zraka u cijeloj HR je dovoljna da biljka uspjeva, iako na samom startu, prvih dva tjedna stavljam mokre krpe nutra po zemlji da s