Pozdrav svima na forumu! Evo i ovu godinu sam odlučio voditi outdoor dnevnik, doduše malo šarolikiji u odnosu na onog od lani. :banana_rasta: Pa krenimo redom. :) Sjemenke su upravo stavljene na klijanje u pamučne blazinice te obavijene plastičnom vrećicom kako bi zadržale vlagu, odložio sam ih na toplom mjestu. SORTE: 1. Gorilla Zkittlez - Barney's Farm 2. LSD - Barney's Farm 3. Big Bud - Sensi Seeds 4. Skunk #1 - Sensi Seeds SUPSTRAT: Sadit ću u crvenu Terra Brill zemlju, zbog nemogućnosti nabavke neke "bolje". No i ova će odraditi posao! :) GNOJIVA: 1. Piranha 2. Iguana Juice Grow 3. Iguana Juice Bloom 4. Bud Candy Planirani finalni potovi su od 20L, tom litražom se koristim već godinama i sasvim mi je dovoljno. Za početak će biti posađene u 5L tako da prvih mjesec dana će odrastati u toplome uz osunčani prozor, ukoliko vrijeme ne dopusti da ih iznesem i prije! :) Od treninga ću se koristiti samo "toppingom" kao i dosad. Ne želim si dodatno komplicirat ionako već iskompliciran život :D U suštini, mislim da je to to za prvi post, da je sve relevantno navedeno. Do nicanja lijepi pozdrav :rolleyes: