Ovako ljudi. Prvo da objasnim situaciju da me ne bi previše kritikovali :rolleyes: Kao i verovatno mnogima koji postuju na ovom forumu zadesilo me da mi je ocu dijagnostifikovan karcinom pluća. Naravno, pošto situacija iziskuje hitnu reakciju odmah sam se dao u akciju da mu obezbedim ulje.Zbog toga sam stvari malo zbrzao i nemam sve spremno već u hodu rešavam. Odlučio sam se da pokrenem svoj grow. Pokušaću detaljno da objasnim dokle sam stigao i šta planiram. Nabavio sam seme iz holandske uzgajivačnice (valjda se tako kaže). 10 semenki chamdog feminizirane. Da bih što pre dobio proizvod od koga ću napraviti preko potrebno ulje malo sam zbrzao stvari. Stavio sam 3 semenke na klijanje u vlažne papirne ubruse i pokrio ih najlonskom kesom. Na moje iznenadjenje trebalo im je manje od 24 sata da proklijaju. Ostavio sam ih tu jos jedan dan a nakon toga sam ih zasadio u zemlju za cveće u čašu od jogurta na malu dubinu (par milimetara) i dodatno zalio. Na još veće iznenadjenje sutra ujutru nakon nekih 15 sati izbile su na površinu. 2 su jos bile u onoj opni od semena a treca je pokazala listiće. Pošto sam očekivao da se to sve zajedno neće desiti za nekih 4-5 dana uhvatilo me prilično nespremnog. Tu sam napravio grešku i umesto da odem i kupim štedljive sijalice (kakve takve) rešio sam da ih stavim pod živinu sijalicu kontajući da su jos mladice i da im ne treba bog zna kakvo svetlo. Pošto ta sijalica greje ko grejalica morao sam da je odmaknem nekih 30 centimetara da ih načisto ne sprži. Bile su pod tom sijalicom čitav dan i čitavu noć i ujutru sam vidio problem. Sa listanjem nije bilo nikakvog pomaka. Ova jedna sto je izbacila listove je i dalje imala otprilike iste veličine. Druge dve su i dalje bile u opni od semenke. Al su zato ludače narasle nekih 5-6cm u visinu. I meni ko laiku je jasno da to nije dobro s tim pre sto je ova prva izbacila listove čim je izašla iz zemlje a ove druge su narasle tliko a bile su još uvek u opni. Brže bolje sam ih sklonio na mračno (taman