Pozdrav prijatelji kanabisa :joint: Posto nisam poceo dnevnik na vreme ubacicu fotke koje imam do sada,a od veceras cu da azuriram redovno :thumb: Obicna semenka iz keta neka unknown(doduse braon boje) izrasla u ovu lepoticu malu :) Slike izmedju nemam jer jbga :D Paranoja xD Presadio sam u vecu posudu 8 litara polevao redovno i to je sve dok se nije pojavio prvi problem :D Zuto lisce svuda :eek: Zahvaljujuci ljudima sa foruma saznao sam da trebam da pocnem da joj dajem djubrivo za vegetaciju. Ovako je izgledala posle davanja djubriva za vegetaciju :let:Primetna razlika u boji jel :D Nakon toga drugi problem :D Zbog male posude u kojoj je bila biljka morao sam da zalevam svaki dan jer brzo ispari voda.Ponekad ako ne zalijem dva dana ona se sva sparusi ko da ce da se osusi za sat vremena. Napravili smo joj vecu posudu :bocni:: 25 litara zemlje i nesto zeolita sam dodao u zemlju. Posle izvesnog vremena javlja se treci problem.Listovi su beli i imaju po sebi nesto cudno.To se zove Spider mites. Kupio sam Biokill u poljo apoteci i isprkao celu biljku sacekao 3 dana i onda opet.Nema vishe malih paukova(tenks gaad). Sad biljoza izgleda ovako.Jedva prezivesmo ove tropske vrucine :D Dajem joj na svakih nedelju dana 10ml Jugnle Juice djubriva i cekam :) Svaki savet sta dalje je dobro dosao <3