Pozdrav evo prvi grow Amatercina.... dakle zemlja composana za cvijece i za trop plodove mix sa pjeskom stiroporom supstrat i jos necega malo sta sam naso po kuci... dakle dvije biljke u cca 15 l zemlje svaka. vegetaciju su prosle pod raznim lampama malo na suncu dok nisam nabavio box 90x50x150 sa lampom ventom i coco filter.. ima par dana od pocetka cvjetanja Gledo sam videa na youtubu pa sam maknuo nesto lisca par donjih grancica sam odstranio, glavne stabljike sam svinuo jednu i napuknuo jer su isle munjevito u visinu.. Poceo sam ih hranit tek prije tjedan dana s alga bloom tad sam i stavio period 12/12.. Za kasnije imam atami bloombastic.. Temperatura mi je previsoka..cekam da mi dode vent..biljke rastu super.. neznam sta jos treba rec... evo par slikica pa vidite savjetujte... ipak mi je prvi put...