Poz vutraši! Toliko sporo mi sve izgleda pa sam odlucio podjelit s vama da mi brze prođe vrime :D Dakle u naslovu već piše, al opet ću ponovit o cemu se radi: -Afghan kush ryder autoflowering sjemenka, world of seeds -reflektor 400W -nije box već soba od 10ak kvadrata -obični kućni ventilator -zemlja Florimo 74% prirodnih sastojaka +bio humus -pitar 15l S obbzirom da sam danas već na prvom danu cvjetanja, nemam puno informacija sa pocetka al podjelit cu koliko mogu... Sjemenka je posađena u Root riot propagation cube (one male uloške napravljene baš za to) :) , nakon 7 dana kad su već bili vidljivi korjeni, sve skupa je presađeno u pitar u kojem je i sada. Nakon treceg para listova, otkinuo sam vrh da se grana. Od prvog dana su na rezimu 12/12 a temperatura u sobi je oko 25 dok radi svjetlo a 18-20 u mraku. Vlaga je oko 35%. Biljku sam zaljevao u vege fazi sa Ph Perfex A i B + B-52. S obzirom da je danas več prošlo 40 dana od stavljanja sjemena da proklija, več je ušla u fazu cvjetanja, te pocinjem sa zaljevanjem Sensei Bloom A i B + Sensizym, sljedeca sedmica ide i Big Bud. Eto to bi bilo ukratko o dosadašnjem djelu, a dalje ću biti puno detaljniji jer ću pisat u "real time" -u PS: nemojte da vas smeta ovo ostalo oko afganistanca, samo sam posadio neke paprike, jagode i jos neke pizdarije da iskoristim lampu, jer mi je velik balkon pa liti bude kao jedan ljepi vrtal na zadnjem katu :) Ovo mi nije prvi grow, al jeste ovakvog tipa. Prije sam uglavom sadio na balkonu i bilo je OK, tako da svaki savjet, kritika ili pohvala , sigurno nisu na odmet. Poz!