
Galerija nije uvezena
pozdrav! ovak: sjeme- dinafem rasvjeta- sylvania grolux 600 W + cooltube ventilacija- in-190 m3/h out- 280 m3/h box- sirina- 1m, duzina 1m, visina 2m tegle- 7l temperatura- svijetlo 20-23, mrak 15-19 vlaga- 50-60 biljke su nikle 20.3., i do danas su bile u teglama od litre, ipod agrolite 105W, 20/4. danas presađeno u tegle od 7l, i prebaceno na 12/12 ispod hps-a. evo nekih slika, pa ako vas sta jos zanima pitajte, ak imate nest za predlozit recite!
evo nekih slika! zadnji vrh sto je ostao od ovog growa i outdoor ubran prije par dana, durban poison
pozdrav svima! evo jucer sam odrezao 4 cure, i jedna je pala prije. nesto je bolesna bila i cini mi se da je isla putem hermica pa sam je capnuo! probao sam je pusit makar nije osusena kak treba i sve sta mogu rec je da UBIJA! osobno mi se ne sviđa high koji da white siberian jer te ubije totalno, ubije ti volju za bilo cime. za spavat je jedino dobra. jos ce past neki smoke report kad se sve dobro osusi jer sad jos nema okusa pravog.. sve u svemu nisam nesto zadovoljan growom jer je moglo bit kolicinski vise, s obzirom da sam 600 wati kurio, i po kvaliteti bolje, ali s druge strane sam zadovoljan jer sam opet dosta stvari naucio pa ce sljedeci bit bolji.. evo PLODOVA ZEMLJE evo, to bi bilo to, samo jos neki smoke report kad se sve dobro osusi! JOS JEDNOM VELIKO HVALA VUTRI!! (samo da vam kazem da se na balkonu njise 5 durbanskih otrova, sad za nekih tjedan dana ih nosim negdje u planinu, bit ce neki outdoor..)
ups nisam provjeravao ph kad sam gnojio a eto preeenizak je. a to sam skuzio tek sad dok su biljke pocele reagirat, listovi zute, dobivaju smeđe fleke, a i pistili isto poceli smeđit naglo, i biljke zaostaju, ne rastu dobro.. sreca je sto se desava samo na 2 biljke, tri su ok, puno su deblji hedovi a svi pistili jos bijeli..ove dvije sam isprao vodom koja ima ph oko 7 pa cemo vidjet... sve u svemu baraba sam, islo je super pa sam se opustio glavni topovi zdrave i bolesne
De puuuuta maaadreee!
boz, na 12/12 su od 10.04. , imat cemo zajednicko veselje heheh
hvala vam decki, i veeeeliko hvala VUTRI!! bez vas to danas nebi bilo to sto je! evo par razlika između white siberian i critical+, na white siberian zute listovi, skoro pa svi donji veliki listovi su vec pozutili dok na critical tek sad poceli zutit ovi prvi donji.. valjda je do genetike jer ih tretiram na potpuno isti nacin.. i critical cini mi se da jede manje, zaljevam svaka dva dana i dok je kod white siberian skoro potpuno suha zemlja kod critical ostaje vlage. i critical napreduje lijepo al hedovi se nekak manji i sporije napreduje od white, ima manje kristala.. miris je jako slican, vocni, samo sto je kod white malo vise slatkastiji
pozdrav svim kolegama u ovom predivnom "sportu"! evo da va spocastim sa jos nekoliko slika od prije 3 dana na slikama je gospođa iz bjelorusije heheheheh koju toplo preporucam svim pocetnicima, raste brzo, za mjesec dana bi trebala bit zetva a vec je debela ko da u mcdonaldsu doruckuje! miris je slatkasto voćni
chupavci!
da 600w. al ja mislim da je sveukupno zasluzno za ovo sta mi mirise u stanu.. zao mi je sto nisam jos jednu ostavio kad sam rijedio, sa 8 biljaka mi je vlaga skakala prek 80 pa sam se usro, a sad sa 5 biljaka mi se spusta i do 35.. *****liga! al glavno da se ne bune, imam neke vrecice protiv kukaca pa se nadam da mi se nece sad usuljat gamad neka..
evo ih, nekih 11 dana od pokazivanja pistila, ili oko 21 dan od pocetka rezima 12/12 malo sam se zeznuo dok sam ih rijedio, ostale mi sve white siberian i samo jedna critical+.
nesto iskustva imam i ja.. ima tamo negdje moj dnevnik nezavrseni.. kupio ja zarulju reflektor i sjeme i ajmo! i tad tek otkrio vutra.org gdje sam naucio da sve krivo radim :-) 3 za tri dobre pljuge sam dobio i to nekih mjesec dana na cvjetanju.. al pukla me ko prava! hehe ak sad dobijem za 4 pljuge vec je napredak hehe! aj pozdrav! ne vidim na oci
nesto iskustva imam i ja.. ima tamo negdje moj dnevnik nezavrseni.. kupio ja zarulju reflektor i sjeme i ajmo! i tad tek otkrio vutra.org gdje sam naucio da sve krivo radim :-) 3 za tri dobre pljuge sam dobio i to nekih mjesec dana na cvjetanju.. al pukla me ko prava! hehe ak sad dobijem za 4 pljuge vec je napredak hehe! aj pozdrav! ne vidim na oci
da zlo, vlaga je sad super pod svijetlom, do 56 se digne najvise.. a po mraku od 70 do prek 80 zna bit.. blkarw nije bas profi, šalabajzer sam ja hehe, a i prvi ozbiljan grow mi je to.. sam sto sam svu opremu kupio u growshopu pa izgleda profi :-)
da zlo, vlaga je sad super pod svijetlom, do 56 se digne najvise.. a po mraku od 70 do prek 80 zna bit.. blkarw nije bas profi, šalabajzer sam ja hehe, a i prvi ozbiljan grow mi je to.. sam sto sam svu opremu kupio u growshopu pa izgleda profi :-)
pozdrav! prorijedio sam ih malo, 3 su dobile novi dom. ostalo ih je 5. pistile su sve pokazale i polako dobivaju formu.. na ovoj je donja grana pocela glavni vrh preticat!
pozdrav! prorijedio sam ih malo, 3 su dobile novi dom. ostalo ih je 5. pistile su sve pokazale i polako dobivaju formu.. na ovoj je donja grana pocela glavni vrh preticat!
a znam, i guzva im je malo.. ventove imam za in sa jednom brzinom a za out s dvije al je stalno na max jer za mjenjat brzinu treba ga rastavit i prespajat zice.. dobro je sad, sad je 65.. valjda zbog vremena vani jucer malo skocila, mjerio sam vani i bila je 70.. ja mislim da ce mi uvjek to bit problem jer zivim u najvlaznijem djelu spanije..
a znam, i guzva im je malo.. ventove imam za in sa jednom brzinom a za out s dvije al je stalno na max jer za mjenjat brzinu treba ga rastavit i prespajat zice.. dobro je sad, sad je 65.. valjda zbog vremena vani jucer malo skocila, mjerio sam vani i bila je 70.. ja mislim da ce mi uvjek to bit problem jer zivim u najvlaznijem djelu spanije..
u iščekivanju pistila... vlaga me pocela plasit! danas je bilo 82 pod svjetlom!
u iščekivanju pistila... vlaga me pocela plasit! danas je bilo 82 pod svjetlom!
fala teglo. ovaj grov ce ostat tak kak je sto se tice cijevi.. kupio sam izoliranu cijev za intake i pomaze malo, al malo. a na cooltube ostaje obicna rastezljiva od aluminija.. raspitivao sam se i nisam nasao rjesenje koje bi me skroz spasilo.. ta cijev bi pomogla al ne vjerujem da se po noci nebi culo, uvjek ostaje ono malo buke zaradi koje se bojim da mi susjedi nebi prigovarali, a i meni smeta.. kad sam u novijem stanu a znas kakva je novogradnja, zidovi samo sto nisu od papira.. nista, gasim po noci, otvaram boks i u njega cepa jedan obican vent. do sad se nisu bunile i nadam se da ce tak ostat do kraja.. pozdraf!
fala teglo. ovaj grov ce ostat tak kak je sto se tice cijevi.. kupio sam izoliranu cijev za intake i pomaze malo, al malo. a na cooltube ostaje obicna rastezljiva od aluminija.. raspitivao sam se i nisam nasao rjesenje koje bi me skroz spasilo.. ta cijev bi pomogla al ne vjerujem da se po noci nebi culo, uvjek ostaje ono malo buke zaradi koje se bojim da mi susjedi nebi prigovarali, a i meni smeta.. kad sam u novijem stanu a znas kakva je novogradnja, zidovi samo sto nisu od papira.. nista, gasim po noci, otvaram boks i u njega cepa jedan obican vent. do sad se nisu bunile i nadam se da ce tak ostat do kraja.. pozdraf!
igram se, svaki put kad ih zaljevam idu sve van iz boksa pa ih vracam u drugom rasporedu.. a nit vjerujem da ce ih taj prijatelj htjet jer bi ih morao 20km vozit u autu, a i vec su na cvjetanju 7. dan.. ma podrezat cu malo listove donje. ne cijeli list neg sam vrhove koji se ionako savijaju posto nemaju mjesta.
igram se, svaki put kad ih zaljevam idu sve van iz boksa pa ih vracam u drugom rasporedu.. a nit vjerujem da ce ih taj prijatelj htjet jer bi ih morao 20km vozit u autu, a i vec su na cvjetanju 7. dan.. ma podrezat cu malo listove donje. ne cijeli list neg sam vrhove koji se ionako savijaju posto nemaju mjesta.
pozdrav vutroljupci! sta kazete dal da dam dvije najslabije prijatelju, meni se cini da je malo guzva u boksu, rastu jedna prek druge, listovi upiru u stranice boksa.. il da malo podrezem te listove koji su presiroki? il da ne diram nista? evo ovaj čokolino jedu :-)
pozdrav vutroljupci! sta kazete dal da dam dvije najslabije prijatelju, meni se cini da je malo guzva u boksu, rastu jedna prek druge, listovi upiru u stranice boksa.. il da malo podrezem te listove koji su presiroki? il da ne diram nista? evo ovaj čokolino jedu :-)
hola! vec su 5. dan na 12/12.. sutra idem po gnojiva za cvijetanje i filter protiv mirisa. rastu ko blesave, morat cu nekom poklonit bar 2 da im mjesta napravim hehe.. i da, zoki, ne brini :-)
hola! vec su 5. dan na 12/12.. sutra idem po gnojiva za cvijetanje i filter protiv mirisa. rastu ko blesave, morat cu nekom poklonit bar 2 da im mjesta napravim hehe.. i da, zoki, ne brini :-)
da, ne brini, je manja doza od preporucene. neznam zasto sam uopce kupio to gnojivo kad nisam mislio dugo vegetirat, al dobro bit ce za outdoor. pozzzdraf!
da, ne brini, je manja doza od preporucene. neznam zasto sam uopce kupio to gnojivo kad nisam mislio dugo vegetirat, al dobro bit ce za outdoor. pozzzdraf!
gud ivning maj frends! samo da vas izvijestim da su biljke od jucer na 12/12, i da su gnojene sa svakim zalijevanjem ovaj tjedan. hir dej ar:
gud ivning maj frends! samo da vas izvijestim da su biljke od jucer na 12/12, i da su gnojene sa svakim zalijevanjem ovaj tjedan. hir dej ar:
jucer su dobile prvu dozu gnojiva. evo ih, prije par min
evo nekih slika s neta, ako bog da tak bi trebale izgledati :) white siberian http://img196.imageshack.us/img196/7577/whitesiberian208.jpg critical + https://www.seedboutique.com/store/images/critical+.jpg
da tako sam i mislio haze.. kupujem po potrebi i mogucnostima.. sad za koji dan cu ima dat malo toga prvi put i valjda kasnije jos jednu dozu,mozda 2... vidjeti cu jos. a za cvjetanje sam mislio uzet jos canna bio flores i canna bio boost. i da divno je po tom pitanju, puno je liberalnije.. dođem u growshop trazim northen lights i lik kaze da trenutacno nema al moze narucit, al da bas ima jedan hed northen lightsa kod sebe i baci mi ga na stol! a meni osmjeh od uha do uha hehe..
nije da volim bacat novac ali vjeruj mi da mi je tak najjednostavnije ispalo.. da sam doma sam bi napravio box al nisam, ma duga prica.. i imam growshop blizu pa eto.. jel probao netko ovo gnojivo? http://www.sinsemillast.com/growshop/fertilizantes-y-aditivos/cultivo-biologico/canna/canna-bio-vega
evo sad je na 50 cm od vrhova.. i temp je na 24, ja mislim da je to ok.. kad bi jos spustio trebao bi vent uperit direktno u njih a to se bojim jer mi se cini da ih previse muci vent, jos su male.. napisao sam da su na 12/12, e nisu, u zadnji tren sam odlucio ostavit ih na 15 sati svijetla jos nekoliko dana dok se malo ne razgranaju.. i posto ta 2 venta dosta buke stvaraju a ja zivim na dosta malom stanu i stvarno nam smeta, a i bojim se da susjedi ne popizde.. odlucio sam da ce hps bit ukljucen po danu sa tom ventilacijom a po noci otvaram boks i u njega puse jedan obican vent.. nadam se da im nece smetat taj nacin.. evo ovaj je box http://www.secretjardin.eu/index/galerie/lang-es/id_page-102/ 100 evra me kostao, i nema veze s mylarom, neko platno ofarbano u tu kao srebrnu boju.. i box je nekvalitetan skroz, ko da sam kupio trenirku u kineskom ducanu.. al dobro kostao je 90 evra manje od onog s maylarom.. i zanima me posto je to mali ormar za 400w, a ja sam stavio 600W.. jel to isplativo? jel se sa 600 na tom prostoru dobije vise ili se samo trosi vise?