Bok ekipa, dosta čitam forum, informiram se kolko god mogu i stignem. iza sebe imam samo gerila vanjski uzgoj, a sad bi se želio i okušat u indoor uzgoju. kao što sam naslov kaže radi se o northern light autofloweru od R.Q.S. radim na zemlji (composana) pomiješana sa 10-ak % perlita¸ sjeme je proklijano metodom sterilne gaze i postavljeno direktno u dolje navedene posude. Trenutni režim svjetla je 18/6. Molim pomoć Vas iskusnijih članova foruma kako bi ovaj svoj pri grow uspješno privedem kraju :) Možda bi bilo pametno odmah reć da zasad nisam upotrebljavao nikakva gnojiva u nadi da će te mi vi savjetovat oko toga. slike gnojiva su malo dole niže oprema: mamooth pro 120*120*210, 600w HPS, cooltube za ventilacijski sustav nemam točne podatke ali budem napisao, karbonski filter, posude 9 x 25L i jedna mala od 5L koji ju pripremam za prozorušu. evo i par slikica situacije 5 dana nakon otvaranja sjemena i slika gnojiva, temperaura upaljenog boxa je između 25-29°C, a vlaga ovisno o zaljevanju je između 35-45%. u ugašenom boxu temperatura ne ide ispod 21°C, a vlaga se penje do 55%. ako mogu još nešto napisat, a pomoglo bi samo vičite :). kao što rekoh info o gnojenju s raspoloživim gnojivima je ... primarni info koji me sad zanima unaprijed zahvaljujem peace