
Galerija nije uvezena
Ovo je odrađeno ima par godina,ali slije su slučajno ostale.Inače nemam običaj raditi foto dnevnike.. Da skratim,Sorta je na neki način moja,tj križano je više dobrih biljaka koje sam selekcijom klonirao i ostavljao kao mother plants skoro dvije godine.White widow,White Rhino i Great White shark.Uvijek sam nastojao sačuvati karakteristiku odabrane ženke,ali predugo bi morao tipkati da vam sve objasnim,pa u startu odustajem.Google+vrijeme+volja=dobar rezultat. Posude 30l,zemlja je mješavina TM(1/3,ostatak moj humus i 2l stiropora. Kompletan grow odrađen sa Philips Son-T(po mom iskustvu najbolja žarulja :) ). Gnojivo :dušik u granulama,kokošiji fermentirani gnoj,govnići od kunića,dvije vrste pepela (2:1 pepeo suhog bjelogoričnog lista i pepeo smreka ili jela) supervit,i mikroelementi ali samo u vegetaciji. Nemam slike vegetacije,nego samo od cca 5 tjedna cvijeta do 8-9 tjedna. Biljkama sam u ranoj vege fazi skinuo vrhove nakon izbačenih 8-10 grana,tako da kad skinem najdonje dvije dobijem 6-8 lijepih i debelih. U pitanju su tri stabljike... Vege je trajao cca mjesec dana 18/6,i nakon toga swich :) prvi tjedan odnos svijetlo/mrak-14/10,drugi 13/11, treći četvrti i peti 12/12 i zadnja tri 11/13. ulazak u 6 tjedan tjedan kasnije neka još malo mislim da sam ready Zaboravio sam napisati da sam u vegetaciji čupao velike listove i skoro jednu trećinu donjih grančica.
Da dovršim ovaj smoke report za CBD Skunk Hase1,onaj macro gore: Biljke su malo prerano pobrane i to svakako treba uzeti u obzir,jer nisu long listing!Neki smoke report bi bio ovakav... Nikakve veze sa indikom,osim na samom početku i to vrlo kratko.Nakon toga onaj jedinstveni osjećaj sativine kreativnosti i optimizma,bez značajnog uplita bilo kakve euforije,a o panici da ne govorim :) Naprotiv čini mi se jako kreativna i stabilna.Ne pobuđuje apetit u mjeri da se ide žderat sve po redu,neko više zahtjeva fini kolačić ili sl. u čemu se polako može uživati.Vremena ko u priči,sve liježe na svoje i javlja se neodoljiva potreba za još par dimova :) Za ljubitelje relaksacije. Upravo su je tako opisali,i imali su pravo!!!Cbd Crew radi odličan posao,fakat su breaderi no1 Mogao bih ja sad tu pisati do jutra,ali nema potrebe...samo je zapalite i bit će vam jasno :kiss: Nikako mi ne ide u glavu kako ovo mogu zvati drogom??? Bez veze brate,bez veze :knockknock:
Da završimo ovu navrat na nos temu.. zlo,kao i prije! Udara pravo :) CBDSH je još mlad i tek se osušio tako da je nezahvalno nešto konkretno reći, osim,kad uzmem u obzir da je tjedan dana ranije ubrana jer je ostala zadnja,i treba proći proces curinga ima dosta blag paprenast okus koji podsijeća na mekani indijski hash. Ne dere grlo,a high je vrlo blag,bez euforije i općenito kontra WW,WR,GWS itd. kreativan i imam osjećaj da će kad bude legla na svoje biti taman po mojoj mjeri :) vrlo dobro ga je opisao Shantibaba na nekom forumu..Pravi dnevni dim. Mislim da će ulje biti super...jedna biljka dala skoro 90gr suhog
Malo sam ubrzao i sad je i CBD out :) toliko za sada,smoke report za tjedan dana. Hvala na pažnji :)
Vrlo zgodno,thnx ekipa :respect: Da pomalo privedemo kraju ovu priču... Zlo je pokošeno,trimanje me ubilo :) ovo je srednja,procjenjujem da je isto kao i zadnji put,negdje oko 80gr suhog(sve skupa nešto preko 300gr. Imam još malo skidanja ovih čistih listića,a ovo ostalo u ulje ;) CBD još tjedan dana i ide i ona.
Ništa bitno se nije promijenilo,cilj je ono što sam već napisao,a ovo je bila samo primjedba da je vjerovatno u pitanju biljka koja je "povukla" genetiku industrijske konoplje,najvjerovatnije mušku bogatu CBD-om,ali nisam siguran... Malo je nepovezano jer nisam imao u planu ništa pisati i o tekućem growu,ali eto uskoro je gotov pa ga zaključavam. Znači i dalje idem na visok CBD i normalno THC ;) THC vjerujem da imam,a CBD ćemo znati ako uspije ona kombinacija da pošaljem uzorak na analizu,tj da se obratim autoru sjemena i vidim je li moguće?
Tako je :) Smoke report od one koju sam skinuo nije vrijedan spomena... tek se osušila i sad ću je malo zatvoriti,pa ćemo vidjeti kasnije,ali ne obećava :( Čini mi se da je povukla gene obične konoplje koja je vjerovatno bila bogata CBD-om?! Nema kristala,i slabo miriše,uglavnom ćorak je sasječen u svakom pogledu. Ova što je ostala je sasvim druga priča,i vjerujem da će biti ok. No o tom kad dođe vrijeme,pozz svima
Da se malo pohvalim,danas mi je stigao ph mjerač od Hanna-e. Da se ne mislim upustiti u hydro ne bi ga ni kupovao,EC imam,tako da sad imam svu opremu uključujuči pumpe za zrak grijače za vodu i sl.. Bunarska voda mi je 6.8,a kad se ubaci malo Hesi bloom-a padne na 5,4. Drugim riječima nije mi ni bio potreban :dada
Ostavio sam dole po 5-6 komada,i oni bi trebali već otpasti,a ovi sad zeleni,ko tek rođeni :) Visoke su malo preko metra,i problem mi fotkat.. Ne mogu sa profi aparatom,jer mi bijela pozadina sjebe flash,pa koristim mob.
Danas punih 8 tjedana cvata. CBD kao da nema namjeru prestat bacat cvijet :) Zlo kao da je zrela za branje,kao da uzgajam ljepilo,ali niti jednog žutog lista...čekam još par dana možda izbaci još jednu turu cvijeta? Dao sam im prije par par dana jednu turu Hesi BOOST-a
Za razliku od bijelih sorti,ova je nekako profinjenijeg mirisa. Nije ni blizu WW.Ima još minimalno 2-3 tjedna,pa ćemo vidjeti hoće li se što promijeniti?
U dva dana je krenula druga eksplozija cvijeta CBDSH1,vrlo ugodno sam iznenađen kako napreduje :)
Istina,baš momački sam svo troje odradio :) Temperatura mi je skočila sa 26 na 30,za 50% sam pojačao kalij i fosfor,a prije toga je 7 dana bila na čistoj bunarskoj vodi obogaćenoj kisikom.Ostale sam dobro pregledao povečalom i nema bananica ;) U pravu si kad kažeš da se ne treba zezati sa stresom,i da treba malo više sistematičnosti u crossingu. Svo zlo s ovim,jer ova biljka mi nije ni bila nešto interesantna.. za dva dana još jednom gnojim sa regularnom dozom gnojiva,i do kraja samo voda.Temperaturu sam stabilizirao na 26 a u mraku 20
Nije to toliki stres ako se radi kontinuirano još iz vegetacije. U 2 dana nisu tako brzo mogli narasti orašćići.. bar tako mi se čini!??! Ostalima to nije smetalo niti malo,primjetio bi..Tko će ga znat?
Slažem se u potpunosti,prije tjedan dana je bilo oscilacija u temperaturi,a i nutrijenti su joj malo dali po glavi...satro sam je da mi ne bi pokvarila crossing,jer onda neću znati što sam dobio ? Inače ove ostale idu kako treba,što bi rekli predictible :) Primjetio sam da su sativaste biljoze osjetljivije od indica... Jedino AMS (što znam)može podnijeti svašta. meni je išao do 40celz. i nije mu bilo ništa,možda malo slabiji urod ali ne bitno.. Ipak nekako mi se čini da genetika igra jako bitnu ulogu? Možda mi se samo čini,ali kao da ima nekih "šupljina" u sebi pa je osjetljivija nego bi trebala biti.To je ono kad kažu da je još uvijek nestabilan strain. Što sam više u ovome to mi je sve teže :sick: Volim izazove,a ponavljanje provjerenih i obilnih sorti mi je pomalo neinteresantno..Trenutno sam zaokupljen stvaranjem nečeg "posebnog",i živo me zanima hoću li u tom uspjeti??? Ne znam kojaje to vrsta poremećaja,ali da je zajebano,jeste :) Edit: Da se ovom prilikom malo pohvalim... na putu mi je ph metar,kako zalijevam bunaračom i kišnicom nisam ga nikada koristio :) uzmem čašu.popijem,i ako je meni dobra,dobra je i njima :))))) tu i tamo sam koristio papirnate listiće,ali jako rijetko...
Nešto me kopkalo oko CBD SH 1 i kad sam ga malo bolje pregledao,skužim par orašćića,srećom samo upola dozreli. Momentalno je otišla pod nož... Nije napravila nikakvu štetu ostalim,koliko sam uspio vidjeti!?! To su čari fem seeds-a novih vrsta :shit:
Zlo 7 tjedana CBD skunk haze 1 fenotip kao čista sativa obilan urod,7 tjedana Cbd skunk hase 2 ono što sam očekivao da bude,također 7 tjedana. Još 3 su pred njom :)
danas sam napravio masakr listova,i biljke su ogoljene maksimalno :) sutra ću nabacit koju sliju...
sorry omaklo mi se :( možeš brisat i ovaj i tvoje upozorenje...
Neka još iova slikica,jer znam da volite gledati :) mala kolekcija mother plants,koja vapi za jednom Z7 biljčicom. Nikad se ne zna,...
probat ću,pa što bude
Ma kakvi,otkud bi to mogao znati :ohno: nego idem nekom usporednom logikom preko njihove službene stranice.Poslat ću im slike kad bude gotovo pa bar da mi daju neku informaciju.Razmišljao sam da im pošaljem jedan topić,tko zna možda mi pomognu????
Ovo se odnosi na analizu CBD crew-a http://cbdcrew.org/varieties/cbd-skunk-haze/ ,radili španjolci,a ja tu mogućnost nemam ?!?! Jedino što sam uspio izvući feno kao onaj kojeg su oni predstavili! evo slike pa procijeni ;) meni se čini da je fenotip isti..moja je napunila 6 tjedana cvata. Nisam bio dovoljno precizan i naglasio da nemam nikakve mogućnosti za bilo kakve analize..Za Thc također,jedino mogu pretpostaviti. Evo i par slika zla,također 6 tjedana. Još minimum 3 tjedna im treba
ako netko ima info za dobar z8 nek mi pošalje link u inbox
Meni se čini da ovo što sam vidio na forumu,a i na nekim stranim forumima uglavnom nije onaj z7 o kojem mi pišemo.Želio bih doći do jedne grančice kvalitetnog fenotipa. Fizički ne mora biti idealnog izgleda,samo da je CBD visok,i da nije hermi. O nemogućnosti ispitivanja koliko THC-a i CBD-a sadrži biljka ne treba trošiti slova,jer je frustrirajuće!!!! Idealno bi bilo da je klon skinut u fazi vegetacije sa biljke growane iz sjemenja,i onda selektirati najbolju. Tako ja radim... u startu skinem pet klonova i održavam ih dok ne odradim grow. Kad sve završim onda ostavim samo onu koja mi je najbolja i onda radim križanje sa nekom od predhodnih sorti selektiranoj na isti način. Od tih pet klonova jedan ostaje kao mother plant. Ovo što si spomenuo da fem seeds ima dosta hermija je vjerovatno zbog toga jer još uvijek breederi rade feminizirano sjeme sa giberaličnom kiselinom ,a ona se pokazala kao dosta nepouzdana,pogotovo kod sativastih hibrida,a čiste sative pogotovo!!! kod indice je situacija bolja i rijetko ili malo se pojavljuju hremići.Meni je metoda sa koloidalnim srebrom cc 40ppm najpouzdanija i najstabilnija i još nikad nisam dobio hermi :) samo da se ne ureknem! Obično dobijem 30-40 sjemenki,jer tretiram samo jednu granu po biljci. Prskam grančicu od trenutka kad sam bacio na cvat,i u roku 20 dana dobijem orašćiće. Dakle biljka je i dalje ženka,samo što baca muški cvijet ;) Polen prikupim,granu otkinem i bacim,ubacim u novu prozirnu najlon vrećicu i navučem na granu odabrane ženske biljke. Stisnem pri dnu,da mi polen ne leti svuda okolo,i tresem koliko mislim da je dovoljno da dođe do što više cvijetova i tako ostavim par sati,ili cijeli period mraka. Poslije pažljivo skinem najlon i čekam na razvoj fem sjemenki :) Uglavnom se prenose geni ženske biljke,tako da se dobiveno sjeme križa u dva do tri navrata,ovisnoo našim željama. Zagrebao sam po površini..ima tu još dosta detalja :ludak Nastavit ću gulit što sam zamislio,a valjda će se jednom pojaviti neki CBD very rich Z7???? stojte,ili lezite dobro :)
Dobro zboriš mario339. Uopće nisam kompliciran po tom pitanju i ovo mi se čini jako zanimljivo! Nego stvari stoje ovako,moja ideja i osnovni cilj je dobiti vrstu koju bih pokušao stabilizirati koliko je max moguće u što kraćem razdoblju. Misija je jako zeznuta i ne znam hoću li uspjeti. Z7 mi je ideja zato što se uglavnom opisuje kao unique,tj. kad probaš Z7 ne pada ti na pamet ništa drugo. Cilj mi je dobiti odnos thc-cbd cca 20%-12%..Što ćena kraju biti ne znam? Izvukao sam dobar feno CBD SH,CBD preko 10% Bit će valjda nešto,tko zna :) Meni je jako važno da bude pravi lijek.To mi je osnovna ideja,za rekreaciju manje više...pojedem tu i tamo malo ulja i nina nina beeebaaa :))))
Thnx,bilje je zaista super. Možda malo prejako za prvi put,ali nema euforije i panike :) Više je medical strain.Jedino takve me i zanimaju. Nadam se polovinom prvog mjeseca početku jednog growa,pa budem od početka malo opširnije i sa više slikica CBD Skunk Hase-second edition. Moram pronaći stabilan Z7,ali ništa na vidiku za sada :( bilo bi fora križati ga sa ovim gore :ludak