Postovanje, Evo moj prvi grow. Box: Secrett Jardin HydroShoot 100 Lampa: Lumatek Attis 300w Pro Ventilacija: Prima Klima pk 125 220/400m3 po satu Biljke: 3 Auto Skywalker Barneys Farm 2 RQS Auto Royal Runtz 1 RQS Auto Sherbet Queen Zemlja: Plagron Lightmix 11l potovi Za moj prvi grow sam uzeo Auto zbog lakseg uzgoja za pocetak. 26.6 u vlazne maramice stavljene. 28.6 sam ih stavio u Zemlju I 30.6 sve Biljcice su mi nikle. Danas 6.7 Biljke se fino razvijaju osim sto imaju malo ẓ̌utila po sebi. To me malo brine.Box se nalazi u dosta vlaznoj garazi bez otvora.Stalno provjetravam garazu. Konstanz vlaga izmedu 59 % i 71%. Ventilacija radi u prvog brzini. Fan ventilator palim 5 6 puta dnevno po 10-20min. Kad ga god upalim vlaga mi se povecava. Kupio I ovlazivac koji snizava do 59maksimalno. Po biljkama koje su brzo izrasle (moje misljenje ) se javlja zutilo po listovima. Na jednoj zutilo krece iz sredine Biljke. Mislim da je problem vlaga,ali mozete mi I sami vasa misljenja dati. U garazi je normalno vlaga oko 75-83posto. Zalio ih s oko 1ipo Literatur vode prvi dan kod stavljamja u pot. Danas zuliebe sa 2l vode svakoj. Sto bi mogao biti Problem I da li sve ide u krivom smjeru?