
Galerija nije uvezena
Poz ekipa,danas sam vidio pčele,meni je to dovoljan znak da outdoor polako može krenuti,plan je sljedeći ( Big Bud 5 kom i Early Skunk 5 kom obje sorte od Sensi Seeds ) i ( Blue Cheese 5 kom od Barney“s Farm Seeds ) 2 tijedna cck pod HPS 400w pa outdoor,specifikacije sorti sijemena i sl su uvijek može googlati pa to neću pisati,u veg fazi ću gnjojiti sa Valentin gnjojivom za sobno bilje u kombinaciji sa Plantelom list-a u cvijetanju Plantela cvijet. Pripreme sam podijelio u 7 koraka,znaći 15 biljaka je u planu,ako mi jedna ili dvije crknu nije katastrofa raćunam na to.Da ne duljim previše,poćnimo: 1-Sijeme: gore navedeno sijeme stiglo poštom,kupljeno preko jednog hrvatsko-slovenskog grow shopa cck 150 eura sve skupa sa poštarinom i sl. 2-Priprema sajta: dakle otišao sam na sajt,malo sam ga prekopao i poćistio rasljinje koje mi smeta,iskopao sam 15 rupa takvih da kanta od 20 lit stane u rupu,nabavio sam stajskog gnjoja pa sam razbacao po sajtu (štetiti nemože) uglavnom fizikala posao (drugi dan hodao ko da me crnac izhebo ) no sad je sajt skoro spreman za biljke. 3-Izrada privremenog grow boxa: improvizirao sam box od alu folije,box je samo privremeni dom za moje biljke i ne planiram trošit lovu na njega,dimenzije 100x100x100,od drvenih letvica 10x10mm složio sam okvir boxa na koji sam ljepio alu foliju koja u ovom slućaju ima funkciju „zidova boxa“ i reflektiranja svijetlosti,većina ljudi ovdje reći će stavi foliju za aute bolja je (slažem se s njima) no kao šta sam rekao ovo je privremeni dom za moje biljke i ovo će zasad biti dobro,box nije hermetićki zatvoren,zrak ljepo cirkulira kroz njega poluotvoreni je,temp je postojana 25c/18c i nisam stavio ventove (nebi bilo loše da jesam,al nisam se više mogao financiski rastegnut ).Instalirao sam rasvijetu 400w HPS,tu je i digitalni tajmer naštiman na režim rada 18/6 i digitalni mjerać temp.Moj box je složen i spreman za biljke. 4-Priprema zemlje: predvidio sam 20 litara mješavine zemlje i hidrogela po biljci odn