Pozdrav svima, odlučio sam da za treći post na forumu otvorim dnevnik uzgoja i njime ukratko obrazložim ideju koja me navela. Nemačka država je odlučila da od 01.04. legalizuje travu tako da su tri biljke i 50g po osobi legalne za držati u kući/stanu. Negde od leta će biti regulisana i prodaja, udruženja i ko zna šta sve još ali ko će to dočekati. Ono što budem uzgajao planiram samo da pušim sam, jednom ili dva puta nedeljno bez prodaje. Po dosadašnjem iskustvu 10-20g "brida" mesečno mi radilo posao. Realno taj brid je bio 6/10 i po radu i po kvalitetu ali bila stabilna šema par godina pa nisam ni gledao dalje. Kao što rekoh, ne znam skoro ništa, ono što sigurno znam je 1 maksimalno tri biljke, maksimalno 50g u svakom trenutku u kući. 2 autoflower jer se čini najzahvalnijim za početnika 3 Opremu i potrošni materijal ću kupujem, radiće online prodavnice. Novac nije problem i laički cenim par do nekoliko stotina evra će raditi posao. 4 Prostor za gajenje je u podrumu zgrade, relativno uštekano i sa prozorom u koji će ići izduvna grana iz šatora. Takođe struja ne bi trebalo da predstavlja problem. Temperatura se čini vrlo stabilna i sledeći post će biti slike podruma sa prosečnim temperaturama. Toliko za sada, pišemo se kasnije