eto ljudi sklepal sam si ja taj ormar fino... i pustil u pogon. menka je easy bud auto klojala u onim nekim kokos pilsevima ( prvi put to koristio), kad je krenula za 24 sata, ja tu buhtlu razmotao lagano ukopao u pripremljenu teglu sa biobizz all mix kojem sam dodao one kuglice na dno ( ne japanske)... buduci da sam ipak odlucio na cfl uzeo 125 dual.... nisam imal mjesta i nije mi se dalo prtljat sa visecim reflektorom sve montirao na vrh ilti krov. ventilacija i propuh je za sad super.. evo u 2 dana slike... Sorry na lošem pisanju i slikama al nisam tu piskarao gooodinama. Išlo bu to kad stignem .. za sad mislim da bu ok...uz dodatke kn ulaze još dodatne manje cfl po potrebi.. lp od mene do sljedeceg javljanja. Volio bi da me korigirate buduci da mi je ovo PRVI vrt u ovako stvarno malom vrtu.pozzzzzz
još i smoke report. udara ful u glavu fina dizalica(dnevna pljuga) sad kad je već fino suha vagnuo sam 95g. okus je sve bolji, jako je mirišljava, ak netko hoće zamjenit menke imam još 2 pa da proba.(može i jedna) .mjenjam isto za automat. javite se porukom! Živjeli!:respect:
Evo sad da napišem kraći osvrt na ovih uzbudljivih 2 mj i 5 dana: ormar je prošao temeljite promjene od početka do kraja. Od početnih 125w dual dodavane su postupno prvo štedne žarulje od 20w pa pri kraju zamjenjene led od 10- 12w 5kom. od gnojiva sam koristio: u vegi isprobani pelleti koji su skoro ubili malu pa je presađena i root booster, u cvatnji samo plantela cvjet i mills ph-. zadnjih 2 tj sam u vodu stavljao žlicu domaćeg meda. mala je stvarno prošla sve od neplanskog topiranja do pucanja stabljike. paljenje gnojem i lampama a na kraju je dala super rezultat. sad nisam vagao nego ću vagnut kad budem manikirao.. eto to je ugl to.. hvala još jednom svima ps easy bud od R.Q.S. je stvarno easy , ovo kaj sam za sad probao je meni ok. miris je jak i nekako slatkast poznat al neznam opisat.. za preporućit (nije pre jaka ima 12%thc-a po deklaraciji)
evo došao je i taj dan.. pustio je 24h u mraku i pod nož...ljepljiv skroz mala je dala! Hvala svima na pomoći i na podršci, sad idu u mrak u box na sušenje.. evo službeno je dnevnik završen, može u završene. Pozz ekipa:let::spliff::vutra:
upravo spalio pljugu vrhića kaj sam skinul prije 3 dana, mislim da je spremna za mrak i škare. zadnje zrake umjetnog:sun2:
uspio ohladit ...amd ov fan hladi ko blesav
Isprobal čob i nije to za mene, barem ne za ovaj minibox. Dao oglas da poklanjam ili mjenjam za nekaj pa pogledajte.pozz
Ne da su bolje nego promjena na ocigled... ono kad vidiš da blooma. Dobro da sam ih dobio jerbo su skupe...idući grow bu ovo vege box a ide novi veliki u izgradnju za cveteke. Led power
Evo iznebuha mi uletilo 3 osram leda od 12w i jedan onaj haj tek dimabilni od 13w sve 2700k pa to fino zamjenio, daklem 4 cfl out 4 led in jel to ok? Naravno skinuo kugle.nabavio i lemilicusad idem polako spajati cobove
Pa to smo zaključili već prije a i potvrdio trihomima. ;) zato sam je i flushnuo tek sad:plac:. Al uglavnom to je to. Nebum više updejte delal do berbe to sam mislil. Pozz do šišanja. Danas vjerojatno izvadim velki cfl i stavim 100w čajna čob fulj špektrum(2x50)za probu
evo predzadnji update...danas striček poštar donio paketiće iz daleke kine, nije stigao mikroskop kojeg sam narućio prvo nego leče za mob i 2 p.r.c. coba 50w fs 220v driverless..a valjda bu i taj micro došel.. uglavnom uspio sam pogledati trihome, slike očajne al dale mi uvid u stanje... ima tu još do kraja... jučer sam flushao i sad kad se osuši budem vidio u kojem bu stanju al ak bu trebalo još vremena onda samo voda + mills ph- idem sad slagati cob makar samo 1 pa možda ubacim u box a možda u smeće ugl probam pa vidim (uzeo ih na wish, besplatno samo dostava, pa toliko i pčekujem od njih)
danas sam je malo izvadio van i zalio. Stvarno joj je vec tjesno. pošišao sam listeke do kojih svjetlo ne dopire i 2,3 zaperka. nisam mogao odolit i ne napravit update
Tak i računam nekak jedno 15, 20 dana. Al si mislim d bu došel taman kad odlučim brati.danas sam ju još nahranio i to je to... Ide na vodu do kraja. Malo sam raspustio grane . Glave se fino pune i bujaju. Bliži se kraj
jel ima u zg netko za posudit mikroskop na par dana? meni tek stize za 15 20 dana, a do tad bu gotova baš je ljepljiva i fino miriši onak nekak voćno.. poznati miris na nekaj me vuće al neznam.... aj plz tko ima nek mi se javi porukom (vratim, bez brige):D
ide to fino... a ja se htio odrec... nooobara hahahaha
kupio ovaj , samo kaj bu stigel taman kad bu ova gotova...
sve bolje i bolje..... danas samo voda, sutra opet hrana. dajem joj sad svaki dan 1l vode to joj je taman moram neki mikroskop kupit. jel ok ovaj
To ih spržio bio sad je ok. Nema novih
evo kako to sad izgleda, dobio sam na visini za do kraja nadam se. sve grane u krugu i prema slobodnom vrhovi već se uspravili
Napravio kao svastiku prema van i glave opet u sredinu u prazan prostor
Već je vezana i vezal bum još, zato sam i ostavio extra 10 cm. Al stvar je u tom kak sam joj frknuo glavu stvarno se fino razgranala. U spec menki piše da je max 50 60cm visina
preporod. sredio i onaj odbjegli.. još imam 10 cm fore visinski u širinu puni box već sam zmije poćeo motat
da, ulazi u cvatnju. a ova koja naviše strši .. mislil sam ju lepo pritegnut al je taman pukla stabljika na spoju te 2 grane.. pa budem po potrebi štipnuo i privezal možda na box ili drugu granu.. a gle napravil sam dosta grubih grešaka oko treninga . ovo mi je prvi grow u malom prostoru a na greškama se ući
e da sad pitanje.. stavio sam opet biobiz all mix. kaj sad sa hranom za cvatnju? znam da je predgnojena zemlja pa sam samo sa vodom zalio. kad da počnem dodavati PK ?
evo danas je reko bi mj dana od klijanja, presađena u novi pot jer sam sje sa onim gnojivom korenje je popunilo staru teglu tag da bu joj pasalo(vjerujem).naravno da sam bio krkan i opet polomio al sam mobiliziro i za sad djeluje ok.. kaj joj sve radim i podnosi... al stvarno je krhka stabljika il sam ja fakat bez filingaevo par slika... za tj dana izvjestim dalje kak je prihvatila maltranje
Ispravile se kanđe, ipak kupanje pomoglo. Stvarno ova sorta ne trži puno. Ovi pelleti nisu za nju. Danas sam opet malo pritegnuo grane i doveo u istu visinu. Temperatura po danu max 29 a po mraku uspijem održati na 20 min. Mislim da je temp šok i gnoj poremetili protok N. I da stavio sm u box još 4 cfl 20w 2700k tako da sad uz 125w dual imam oko 200w pretežno 2700. Teram cvjetove. Nakon oporavk ide crvena plantela
pa zaljevam svaka 4 dana sa manje od litre vode, provjerim kolko je teška tegla, mislim da je višak zato kaj se pojavljuje žutilo na vrhovima kanđi i to samo na mladim listovima, nema veze isprana pa sad nebum zaljeval do idućeg petka ili dok se ne posuši zemlja skroz. vlaga u boxu je uvjek 40+% imam nutra onaj viks ovlaživać
Ovak za svaki slučaj sam isprao zemlju. Otuširo i ocjedio. Sad ću čekat da se dobro osuši pa vidjet kaj dalje. Stvarno me čudi da je došlo do problema sa dušikom jer uonim pelletima piše da ima malo N, a isto tako voda je u granici tj 6.5. neznam, bumo vidli... Fakat nemam sreće. Taman je krenula cvast. Valjda se bude oporavila
da, čini mi se da je to... oni pelleti su živo sr*** , a problem je i pre velika razlika u temperaturi a to sam rješio uljnim radijatorom. da krenula je, raste ko luda, a moj zaključak je ne koristiti već klasika tekuće
danas nutra idu još barem 4 lampe, i da budem još podignuo.a sad moram rješit neki filter jer sve šnjofa
Pitam se pitam, da recnem ovwe troprste na dnu?
Budem sad će plata, pa složit čim bolje
:mario::uff kaj je pocela mirisat.. (ukucanima smrdit...) moral bum sad na plati skemijat neki filter i vent. pobušio sam ovaj ko da bu hps nutra, a sad sa ovim hladnim cfl .. nema smisla... mislim na mjestu di je 14masjstica maknut vent i s flex cijevi smjestit filter na stranicu kutije da ne zaklanja svjetlo, ove ostale o tvor(ov)e zaljepit i još stavit 2,3, cfl kaj boljenajdem i rasporedit oko biljoze... bemti kolko zafrkancije... prije oko polu šatora nisam imao ni bliz u toliko problema. ugodan dan ljudovi. pozz od mene idem sad nekaj delat ipak sam poduzetnik;)
APTUS All-in-One Pellet (1kg) APTUS All-in-One Pellet (1kg) je sporo otpuštajuće 100% organsko gnojivo u obliku peleta. Pruža cjelovitu prihranu bilja u razdoblju od tri mjeseca. Vrhunsko nizozemsko gnojivo. Svaka aplikacija traje od 10 do 12 tjedana i može se ponovno primijeniti na duže cikluse. Posebno je formulirana sa dodatkom makro i mikronutrijentima, aminokiselinama i biostimulantima kako bi se unaprijedio razvoj biljaka tijekom vremenskog razdoblja. Ovaj All-in-One proizvod se može primijeniti tijekom presađivanja ili pripreme tla izravno u tlo ili kao gornji sloj za produljenje ciklusa uzgoja. Kompletan profil hranjivih tvari smanjuje stres biljke koji mogu uzrokovati stvari iz okoliša, štetnnici i patogeni. APTUS All-in-One Pellet (1kg) – zašto ga koristit? jednostavno i potpuno 100% organsko gnojivo nakon primjene ovog gnojiva dovoljno je dodavati samo vodu sporo otpuštajuće gnojivo koje se može mješati u tlo ili dodati na vrh supstrata lako i jednostavno za korištenje – primjena traje 2-3 mjeseca poboljšava zemlju, poboljšava razvoj bilja stimulira korisne mikroorganizme dugi vijek trajanja uz odgovarajuću pohranu APTUS All-in-One Pellet (1kg) – kako ga koristit? Možete ga aplicirati na nekoliko načina: pomiješajte odgovoarajuću količinu peleta u medij za sadnju prije same sadnje… ili stavite pelete na dno svake sadne rupe… ili posipajte pelete oko same biljke Korištenje u kraćem ciklusnom periodu uzgoja do 3 mjeseca: koristiti 50-100g po biljci za zemlju bogatom glinom (tkz teška zemlja) aplicirati 100g po biljci za ugoj u kokosu ili lakšoj zemlji aplicirati 200g po biljci Ako je ciklus uzgoja dulji od 3 mjeseca, ponoviti gnojidbu posipanjem peleta oko biljaka ili ih pomiješati oko biljke na oko 5 cm dubine pazeći da ne oštetite korijen, zaliti vodom. APTUS All-in-One Pellet (1kg) -sastav: NPK (6-5-13) gnojivo sa dodatkom Mg 2% i SO3 15% organski mikroelementi Boron (B); Željezo (Fe); Mangan (Mn), Cink (Zn) L-aminokiseline
nakon isprobavanja danas sam dodal po preporuci hranu . aptus all in one pellets to bi trebalo biti dosta za do berbe... To je prvi put da bum koristil tak neš pa da ova obezglavljena barem bude od koristi ko pokusni kunić :ajnstajn:
bezglava ide dalje.. nebum digao ruke od nje. Kao da je živnula !?Dobila jesti i piti pa bumo vidli dalje
a bumo vidli sad kak bu reagirala.. hoš je mlada--- ili :grob:
Pritego....
ode glava.. rekoh da nebu low
Sve mi je žao zlostavljat više. ... ovaj moj lst nije baš tak low
evo poslušah
Izgleda da baš nebum treniral ,nemam vremena ni malo. . Zbog problema s centralnim sam opet bilju stavio na 18/6 prek noći lampa održava temp pa razlike i nisu tak šokantne.
borbas temperaturom... Loša lokacija,al dobro da je otporna
Bemtinadudal se sinoć, mislil joj pročitati još enu knjigu i zalit je al nisam.... Danas je malo otužna al ispravljeno na vreme
da zaboraio reci da se vratio na 24/24 pa ipak je automatika i ima i sve uvjete odlucio sam ne topirat, nego samo lagano pitu frkat.
RASTE RASTE.. eh da sam zasipo do vrha tegle, al sad cu ja druge metode dresure, cini mi se da je sa obzirom na mladost u dobrom stanju