Ostao sam dužan zaključka, da zaokružim priču zvanu moj prvi (micro) indoor grow. Verujem da će ovo biti dosadno iskusnim članovima, pišem radi onih koji su kao ja nekada virili po forumu i tražili odgovore. BOX V60 Š45 D35 upuh pasivan, dva pc procesorska venta za ispuh (mislim da su 9mm). Jedan bio dovoljan sem kada su bili topli dani (noći), tada su oba radila, dva pc venta (od napajanja) za "povetarac" unutar boxa. Sam box je stajao na terasi, zastakljene terase soc. arhitekture 70-ih. Svetlo CFL 125w (3x25w 2700K i 2x25w6400K). Pot cc 20x20cm 6l. Zemlja Terra osmocote + coco + perlit. Gnojivo fertico bloom a za bakterije melasa. Ostalo: Bubamare. Strain: Posle neuspelih pokušaja da proklijam seme domaje sa početka ovog milenijuma, odlučujem se za nabavku. Posle sati i sati... dana gledanja, 3 opcije su tu (patuljasti automati)... Sin Tra Bajo (BF) kao prvi izbor , zatim Green-O-Matic (GHS) i na kraju Quick One (RQS). Kako sam se odlučio... nemam pojma, u svakom slučaju naručeno i stiglo: Šta da kažem, jako brza biljka. Nisam verovao dok nisam video. LST otpočet 16. dana od klijanja. Da, seme stavljeno 12h u vodu pa potom direktno u zemlju. Proklijalo sutradan. Naravno, ništa na svoju ruku, mentori su tu da pomognu, usmere i savetuju i to treba koristiti! LST je prosto igra, frka je bila dok nisam počeo a onda sve nekako dođe na svoje mesto. Ok, jedan "krak" mi je malo pobegao ali nije strašno. Jedina mana je baš ta brzina same biljke. Jako je malo vremena. Fenotip koji mi je zapao sa prvim semenom gotovo da nema streča sa cvetanjem. Cela biljka nije prečla 20cm u visini. U boxu mi je ostalo 20cm viška što je opet bolja opcija nego da je falilo 20. Elem, magija je počela tu negde oko 21. dana (pol-dlačice pokazala 15. dana). Dalje sve po redu... hrana, melasa, voda... i prve frke vezane za miris. Miris... da podsetim, box je na terasi sa otvorenim prozorima. Biljka patuljak u potu od 6l i strain nije poznat kao "smrdljiv"... Čekam lift na svom spratu, do
Nema unosa u ovom dnevniku.