::listomahanje:: :spliff: Danas je prvi dan jeseni. Neki bi rekli i konačno :D Bilo vruće ljeto, a Vutro :sun2: Toliko vruće da sam samo udarao slike :cool:a tekst ostavio za na jesen. Sirevi su u teglama,:drull: zadovoljan sam. Prije nego nastimam vremeplov na 3 mjeseca unatraške, par podataka općenito. Royal Cheese Auto x 5 Box: 1,2x1,2x2m Rasvjeta: Lumatek Attis 300 Ventilacija: Blauberg i Vivax Posude:fi 30 /14 litara Gnojivo:Bio Bizz Grow /Bloom Zemlja:pot Ground H Trening:LST Klijanje: vlažna maramica 5/5 Dobro došli u ovaj dnevnik. Kroz par postova ću pokazati ovu sortu, kako je to bilo kod mene. Vrijeme je da iz 9 mjeseca otputujemo u 6 - sti :D Dan 1 :banana_rasta: