Pozdrav drustvo :wave: Evo nakon dugo vremena se ponovno druzimo. Nakon nekoliko vanjskih dnevnika ovaj put ce to biti unutrasnji uzgoj. Za dnevnik sam se odlucio iz razloga da imam negdje zabiljeziti napredak,a i nekako se osjecam da sam ostao duzan barem jedan indoor :) . Sorte za grow mi je bilo tesko izabrati posto imam vise od 15 sorti u ladici pa je bio sistem sta izvucem iz kutije. Odabrao sam sljedece: New York City Diesel (Soma seeds) https://goo.gl/JnsWsQ Lemon OG Kush (DNA) https://goo.gl/rc4yDK Girl Scout Cookies (The Cali Connection) https://goo.gl/I2PUAk Super Lemon Haze (GHS) https://goo.gl/jEFE4 Oprema: Sator za grow je Homebox Q60. Od rasvjete cu koristiti Hansov led panel od 180w. Za ventilaciju cu korisiti 100mm ventilator Manrose MF100S spojenog na trafo Vortice SCNR5-CA s kojim imam potpunu kontrolu nad uvjetima u boxu. Moram reci da sam odusevljen ventilatorom i da je odlican. Kvalitetno je napravljen i dosta tih jedino je malo skuplji pa bi mu to istaknuo kao mali minus. Tu su jos dva manja clip ventilatora,air potovi od 1L i 6L te raznorazne sitnice da ih sad sve ne nabrajam. Zemlju koju cu korisiti je Canna Terra Profesional Plus u kombinaciji sa BioCanna gnojivima,bakterije No Mercy i Alg-a mic od Biobizza. Grow: Sjemenke sam stavio na klijanje 23.1,proklijale su u intervalu od 24h do 48h. Prva je provirila super lemon haze i to nakon 12-13h pa zatim lemon og kush ,girl scout i zadnja nycd. Posadene su u zemlju 25.1 i izasle su van 27 i 28.1 sve cetiri. Nisam niti krenuo a vec problemi na samom startu i to sa nycd-om. Izasla je van sa zutim kotiledonima koji su se poceli susiti i oba su otpala u roku jednog dana da bi ostao samo mali batrljak. Htio sam je izbaciti van i staviti drugu menku na klijanje ali reko dati cu joj dva-tri dana fore pa sta bude. Nakon dva dana cini mi se da ce se izvuci,izasli su joj prvi listovi. Biljke su vec drugi dan dobile Rizotonic 1ml za pocetak. Vjerojatno cete se pitati zasto puno menki u mali box?
Hvala svima na lijepim zeljama,update slijedi kroz koji dan kad bude bilo sta za uslikati. @ tiki eventualno kasnije melasa,ne kupujem vise nista i ovo je previse flasica. :) @ hazeri sad je na toj visini odprilike,45-50cm na vege modu.
Bice dosta mjesta,vani je ventilator i filter ce isto biti. Evo ovdje mozes kupiti https://goo.gl/vSvusr . Meni je malo prejak i trenutno mi radi na 75V bez filtera i odlicno je,na 3m mi je od glave i ne cujem ga da radi. Temperatura je 25c i vlaga 50-55%,iako se sa tim ne zamaram stavio sam mjerac cisto da znam okvirno.
De si Imbra kuco stara,hvala najljepse ;) @anunnaki_ vrlo jednostavo,izaberes koju ces brzinu korisiti i spojis na nju, (L1,L2) jacu ili slabiju. Evo ti ispod shema kako sam ja spojio. Kod mene je na prvoj brzini i radi na trafu na kecu to je 75V ilitiga oko 6-7W. Nije zbog potrosnje vec zbog panela koji ne grije bas nista. Kad dode kasnije filter onda ga samo pojacam i to je to.
Hvala drug,naravno canna je zakon! :thumb: ps rhizo smrdi kao kuga! haha
VEGE 7. dan Evo da okacim koju fotku,danas im je tjedan dana. Panel radi na vege modu 85W. Zalio sam ih sa mixom rhizotonic 3ml,algamic 1ml i vege 1ml. Zasad je sve dobro cak se i NYCD oporavio i gura na bolje. Slike gore lijevo super lemon haze,gore desno lemon og kush,dolje lijevo girl scout cookies i dolje desno nycd.
Uspio sam joj skinuti ljuske al ocito prekasno. Bila je jako tvrda ljuska i od samog pocetka se vidilo da se pati. Nadam se da ce dati sve od sebe,pogotovo sto kosta kao neki paket od 3 sjemenke :) @rKj420 sad kad spomenu outdoor sjetio sam se da sam izgubio sve slike od zadnjega,naime imam sve u backup-u samo ne slike monstera jack herera i ganesh :fuck:
VEGE 10. dan Nisam mislio jos raditi update ali evo jedan kratki da zabiljezim odradeno. Biljke su dobile novi dom,tj veci pot od 6L. Ove tri vece su fino popunile korijenom 1L air pot,dok kod nycd je slabiji i vidi se na rubovima,ali nije jos stigao do dna. Slike korijena nisam slikao jer sam imao prljave ruke :D . Hans sad radi punom parom,presaltao sam ga sa vege moda na full spectrum. Od gnojiva dobivaju samo rhizotonic i to je to. Temp 25-26c vlaga 50-55%. Temp off 20c vlaga 60%
VEGE 15. dan Vrijeme je za jedan update,evo danas im je 15. dan zivota i zadovoljan sam za sad kako se situacija odvija. Sve su u dobroj formi osim kepeca koji ocigledno kaska za njima. Velicina se moze vidjeti prema air potu,ovi su 6L i promjera 23cm. Do sad sam ih zalijevao samo sa kombinacijom bakterija, rhizotonicom i alg-a mic-om,sljedece zalijevanje cu krenuti lagano sa bio-vege gnojivom 1/3 doze da se malo priviknu. Sa zemljom sam jako zadovoljan i cini mi se da je jaca nego sto bi to trebala biti jer i nakon 2 tjedna ne pokazuje potrebe za hranjenjem,u specifikacijama pise niski ec od 1,2 mS/cm. Planiram ih ostaviti jos neko vrijeme na 18/6 da se malo kepec trgne pa onda saltam na 12/12. U planu je cak i novi box, takoder Homebox Q80 izade me full jeftino pa ne bih htio propustiti priliku (109€ iz ducana). Temperaturom i vlagom sam jako zadovoljan,cak sto vise bolje ne mogu niti pozeljeti 27c i 65% dnevna,21c 75% nocna. Eto toliko od mene budite slobodni ostaviti svoje komentare,kritike,pohvale etc :gled: :thumb:
Valjda nece biti takav tvor hehe. Probati cu,sad je sa white ballance i aparat na manualnom,objektiv 15-45mm. Ovo su smanjene slike jer 20mb nema sanse dici na forum :) Mozda postavim i orginalne fotke jer razlika je u kvaliteti valjda 10x bolja Bigeskalibur,samo lolipop kasnije i to je to.
drugi put ce biti zelene obecavam! ;)
Razmisljao jesam da ih topiram,ali opet sa druge strane nycd cvjeta barem 3 tjedna duze od ovih ostalih pa racunam da ce ih vremenom sustici. Ostaviti cu jos dva-tri dana i pratiti situaciju, jer vidim da je tek sad krenuo kako treba pa ako se udupla u ta tri dana necu ih dirati. Ako bude spor onda cu ih capnuti.
VEGE 20. dan Zdravo,evo biljke broje dvadeseti dan vege a ujedno i posljednji. Sutra ih planiram prebaciti na 12/12 i dosta sam zadovoljan kako je vege protekla. Prije 3 dana sam ih ipak topirao ne bi li ih NYCD malo sustigao. Ocekivao sam da ce malo usporiti sa rastom ali to se nije dogodilo,cini mi se bas suprotno da su podivljale nakon topiranja. Novi izdanci su od 7 do 10cm. Nisam ih mjerio ali od oka bih rekao da su oko 30cm siroke i tako visoke,osim NYCD koji se polako pokrece i nadam se da ce uhvatit ritam za ostalima. Najvisa je Girl scout cookies sa velikim debelim listovima i preuzela je palicu od Super lemon haze-a. Lemon kush i lemon haze su sada podjednaki i gusti kao glavica salate. Proslo zalijevanje sam ih pognojio sa full dozom bio vege (6.6ml) , rhizotonic 10ml (folijarno svaki dan) i alga mic 5ml na 4L vode,velike dobiju 1,1L a mala 700ml. Panel drzim na nekih 40-45cm visine. Lemon OG kush New york city diesel Girl scout cookies Super lemon haze
kritike su primljene na znanje i ispravljene :) u pravu si,ipak su najljepse kad su prirodne boje :gled:
Dan 27. ukupno, 7. dan 12/12 Pozdrav vutrici,evo jedan lagani update nakon tjedan dana. Situacija je dobra,sve je pod kontrolom i ide po nekom zamisljenom planu. Prilikom zadnjeg zalijevanja malo sam presolio (full doza) sa bio vege i lemon haze je odmah pokazao par mrljica na fan listu ali nista strasno,ostale se nisu bunile. Napravio sam lagani lst da malo rastegnem grane koliko se da i to je to,uglavnom kao na auto pilotu. Biljke zalijevam obicnom vodom bez kontrole,odstoji pola sata i u potove. Nabavio sam jos jedan box grow lab 40x40x120 u kojeg cu nadam se ubaciti malawi (ace) za gust,to ce biti samo sativa i experimentalni box. Za rasvjetu se nisam jos odlucio,razmisljam o malom hansu,sanlight M30 ili 50w cree 3590 cxb 3500k, vjerojatno ce presuditi to sto me izade povoljnije €. Kazu da slike govore 1000 rijeci,pa da ja ne pisem do sutra evo pa gledajte :p:cool23: lemon og kush girl scout cookies new york city diesel super lemon haze
Imati ce vremena koliko joj god bude trebalo,a strpljenja imam hehe Ocekujem borbu od 16-20 tjedana,ide 12/12 od starta,kasnije 13/11 i 14/10. Nasao sam dnevnik i sa 27 tjedana cvjetanja ali nadam se da me nece pogoditi taj ekstrem :D To ce biti mali box samo za one stvari koje mi ne bi usle u glavni box ajmo reci 'nikada',ovako ce biti gust a ne tlaka.:cool: Jos cu vidjeti hocu li je ubaciti u ovaj dnevnik ili cu napraviti posebnu temu,ali ima jos vremena,prvo treba sve pripremiti.
Dan 34. ukupno i 14. dan 12/12 Danas im je 14 dan na 12/12,samo je super lemon haze procvjetao a ove tri se jos neckaju. Zalijevanje i hranjenje kombiniram jednom voda,drugi put gnojenje. Iduce zalijevanje planiram pognjojiti sa bio floresom uz malo vege jer su jos u prijelaznoj fazi. Rhizotonic sam izbacio jer vise nije potreban da ga trosim. Ovo je prvi update samo sa slikama u boksu jer mi se vise ne da vaditi svaku posebno van i slikati jer cu nesto ostetiti prilikom vadenja 100%. Odradio sam lagani lst da ih rasirim koliko ide. Ispod nycd i super lemon haze sam podbacio knjige da ih visinom izjednacim. Uglavnom nisam do sada imao nekakvih poteskoca i problema,samo zalijevam i podizem panel reklo bi se dosadno :) ali bolje i tako nego da je naopako. Kupio sam novi oscilirajuci ventilator koji je prava zvjer,ne smijem ga upaliti u drugu brzinu koliko ih savija! https://goo.gl/FeBJKQ Stigao mi je i mali panel za mini box,kupio sam Cree 3590 3500k sa meanwel driverom i pasivnim hladnjakom,50w snage bez reflektora. Na klijanje sam stavio i Malawi,to ce biti moj sljedeci projekt ali o tome cu kasnije i u drugoj temi. Evo slike i stay high! gore lijevo NYCD gore desno Super lemon haze dolje lijevo Girl scout cookies dolje desno Lemon og kush
Ima 28w a koji mu je obrtni moment ne znam,niti ne pise u brosuri
Dan 41. ukupno 21.dan 12/12 Zdravo,evo da malo osvjezim dnevnik sa novim slikama. U satoru se ne desava nista dramaticno,hrana,voda i podizem svjetlo. Na biljkama sam odradio lolipop i dosta toga odstranio sto je bilo viska. Lemon og kush i girl scout cookies se nenormalno strecaju i moram podbacivat ispod nycd i super lemon hazea da ih izjednacim. Super lemon haze je tako nizak i gust da to nisam ocekivao,ali je zato prvi procvjetao. Biljke su sve procvjetale, neke malo prije a girl scout cookies zadnja nakon 20 dana 12/12! Ona mi je izbacila i nekoliko banana koje sam pocupao i danas nisam vidio nove, sad da li je zbog genetike ili od stresa nakon lolipopa vidjet cu u danima koji dolaze. Ako krene non stop izbacivat banane leti van istog trena. super lemon haze cvjeta 11. dana nycd cvjeta 6. dana lemon og kush cvjeta 6. dana girl scout cookies cvjeta 1. dan redosljed u boxu: lijevo gore nycd desno gore lemon og kush lijevo dolje girl scout cookies desno dolje super lemon haze
Hvala frend,biti ce to i bolje :) Jeste tako se cini ali u cjelom growu sam potrosio 11ml vege gnojiva do sad :) Izgleda je zemlja puna dusika,ali moram priznat da je vrhunska. zadnji put pognojene sa 15ml floresa,15ml alga mic i 2ml boosta da ih malo aktivira. Iskreno ne smeta mi sto su malo napucanije jer sve ce to one pojeati svakako.
Ukupno 48 dan, 28 dan na 12/12 Update desavanja proslih 7 dana. Zalijevam ih svaka tri dana sa 2,5L vode,gnojim svako drugo zalijevanje sa full dozom. Jucer su dobile 35ml floresa,15ml alga mic i 20ml boost-a i zlicicu bakterija u 12L vode. Znaci normalno gnojenje po canninoj tabeli. Girl scout jos se nije prestala streechati pa sam joj zavrnuo siju posto mi je presla skoro panel. Svi supercropani vrhovi su se lagano krenuli dizati vec iduci dan i dobro je to podnijela. Moram napomenuti i da vise ne baca banane od prvog puta kada su se pojavile, pa cu to pripisati stresu nakon lolipopa jer sam nju najvise osakatio od ostalih. Lemon og kush je stao sa strechanjem na cca 80cm visine. Nycd i super lemon haze su relativno niske i sa njima necu imati problema sto se tice visine. Panel drzim na otprilike 20 cm,negdje i 15 a dizem ga kad vec moram jer cesto otvorim box na sekundu, snimim situaciju i zaboravim ga podici. Nazalost morao sam izbaciti veliki ventilator napolje jer mi zauzima previse mjesta i radi vibracije, pa sam ubacio 3 mala clip ventilatora. Temperatura je oko 26c dnevna i vlaga 42%. Lagano je poceo padati snjeg po vrhovima i bas je fin koktel mirisa od njih 4 zajedno, kako li ce tek biti za 20ak dana jedva cekam da saznam :) super lemon haze cvjeta 18. dana nycd cvjeta 13. dana lemon og kush cvjeta 13. dana girl scout cookies cvjeta 8. dana
Valjalo bi :) Samo ne znam koliko ce dugo cvjetati,tu su oko 9tjedana ako bude sve po planu eventualno nycd malo duze. Za sad nista iako lemon og kush zna nekad biti na samo 10cm,a i sad je hehe Imam jos jedno 20cm za dici i to je to. Navuko se na hansa!
nemam vise mjesta inace bi i ja stavio na 25cm,ide kako mora ;) Za iduci grow svejedno dolazi budbox white 75x75x200 pa ce biti mjesta ko u prici,ali to tek na jesen.
Ukupno 56. dan, 36. dan na 12/12 Vrijeme je za novi izvjestaj. Biljke su tu negdje na polovici zivota,ostala im je sad prava etapa gdje nastaje carolija. Girl scout je lagano stala sa strechanjem, podigla je vrhove koje sam supercropao i nadam se da ce tu i ostati. Super lemon haze i lemon og kush sibaju punom parom i mislim da ce oni prvi biti gotovi. Nycd i girl scout ce trebati nesto vise vremena od pomenute dvije. Panel je podignut do vrha i visina je cca 25-30cm do biljaka. Zalio sam ih dva puta u tih 7 dana od proslog updejta. Prvi put je bilo samo voda sa dvije velike jusne zlice melase. Drugo zalijevanje sam pognojio sa 40ml floresa i 30ml boosta na 10l vode, cca po 2,5l po biljci. Primjetio sam da ne piju puno vode a i zemlja ostaje duze vlazna pa cu probati svakih 5 dana zalijevati. U boxu napokon dolazi do izrazaja miris,dominiraju citrusi od lemon og i super lemon haze ali jos nije izrazito jak. Evo friskih slika: super lemon haze cvjeta 26. dana nycd cvjeta 20. dana lemon og kush cvjeta 20. dana girl scout cookies cvjeta 15. dana super lemon haze lemon og kush new york city diesel i girl scout cookies Drugi put cu ih probati vani uslikati, jednu po jednu. :wave:
jos malo slika...znam da ih svi volite :) girl scout cookies new york city diesel lemon og kush super lemon haze
Panel ga je sprzio jer je bio samo na 10cm visine par dana, zamjenio sam mu poziciju i malo ga rasirio koliko je islo. Samo taj vrh je svjetle boje ostalo je normalne boje. Gnoijm ih vec sa jacom dozom od normalne cannine sheme. Pratim situaciju i na iducem gnojenju cu vidjeti hocu li mu jos vise dati. Kad malo bolje pogledas vrh izbliza vidi se da su spicevi na vrhu skureni,sad jel od hrane ili panela vidicu u narednim danima,al 99% da je panel. Ventilator mi stize sutra,uzeo sam jos jedan tako da ce svaka imati svoj i to ce onda biti poso. Panel je na vrhu zakucan i dalje od toga ne ide,najmanje je na 26cm najvise na 35cm.
Je deda pecne i to pravo,ove cree ledice su jake ko vrag! Malo sam limitiran sa visinom,ali to cu rijesiti u iducem growu. Imao sam kratku vege od 20 dana ali trebo sam jos krace recimo 15ak dana max. U boxu sve naopako, sative ostale niske a indike se izduzile ko lude. Na ovoj visini su sad do kraja pa kako bude :) srecom stale su se strechati.
deda hoce to tako :) 64. dan ukupno, 44. dan na 12/12 Zadnji put sam im zamjenio mjesta i druga biljka je isto dobila po lampi na istom mjestu. Odlucio sam ih opet zarotirati i na to mjesto sam stavio najnizu biljku pa cu vidjeti kako ce biti dalje. Osim problema sa visinom ostalo je sve uredu manje vise, skinem tu i tamo najdonji list koji se osusi ali to je normalno. Pognojene sve sa duplom dozom floresa i boosta. Svakim novim tjednom cvjetanja miris je sve jaci, dominiraju citrusi kod skoro svih biljki. NYC diesel ima najbolji miris od svih, tesko ga je opisati ali je skroz egzotican i mogo bi ga snifati satima :D Iduci update za 10ak dana. super lemon haze cvjeta 33. dana nycd cvjeta 27. dana lemon og kush cvjeta 27. dana girl scout cookies cvjeta 22. dana fotosesn
Hvala ljudovi na podrzci,znaci mi puno :) Nisam dugo growao pa mi je ovo pravi gust i uzivam u njemu maksimalno. Zaboravio sam gore napomenuti da se paljevina povukla sa lemon og kush sto se vidi na slikama, ali sad je dobila girl scout cookies. Ne znam zasto ali imam hotspot na desno gore cetvrtini. Pokusavam dokuciti u cemu je stos al ne ide. Panel je tocno u sredini boksa i visna je identicna. Sad sam na to mjesto postavio lemon haze pa cu viditi kako ce njemu ici,on je kepec sto se visine tice i svjejedno ga moram klocati da bi dosegao ostalo drustvo. Pa ako krene paliti i njega ide prema dolje. Moram pohvaliti Nycd koji je moj favorit definitivno. To je prava bestija poslije pocetnih problema koje je imala. Hranu guta kao blesava i na njoj esperimentiram sa dozama! Lemon og kush bas nije velikog apetita kao niti lemon haze, dok girl scout trazi i repete kao i nycd :)
To je lemon og kush, jednom topiran i lst-iran. Ona ce prva biti gotova,vidi se iz aviona da je napredinija od ostalih. Kontam da je na pola puta ali vidjet cemo jos do kraja,ne zuri mi se nikud.
73. dan ukupno, 53. dan na 12/12 Zdravo,vrijeme je za novi update! U proslih 10ak dana dva put sam zalijevao,prvo zalijevanje su dobile melasu i bakterije. Drugo zalijevanje nakon 5 dana sam ih pognojio sa duplom dozom floresa, boost normalna doza. Malo su mi limuni ogladnili pa sam im podebljao dozu, cijeli grow gnojim minimalno koliko moram tek ako se pokaze potreba za vise onda reagiram. Otkad sam im zamijenio mjesta u boksu panel vise ne pali lisce. Malo je jos dobila gsc jer je najvisa i tesko mi je smjestiti a da nije blizu svjetla, ali to me vise ne dira ni malo. Prema podatcima ulazim u posljednju trecinu, nadam se harvestu tamo od 1.5 do 10.5 sve ovosi sto pokaze mikroskop. Probao sam malo slikati sa mikroskopom pa sam stavio i slike trihoma, cisto da isprobam :) nije bas jednostavno za slikati sa tim kinom, ruke se tresu kao kod pijanca :D Slike: new york city diesel cvjeta 36. dana super lemon haze cvjeta 42. dana girl scout cookies cvjeta 31. dan lemon og kush cvjeta 36. dana
80. dan ukupno, 60. na 12/12 Polako dolazi jesen u moj box. Gnojim,zalijevam i tako u krug, uglavnom dosadno. Super lemon haze i lemon og kush su dobile zadnju dozu gnojiva i od sad su samo na vodi do kraja. Racunam da bi ih mogo skidati za nekih 14 dana, tamo poslije prvog maja. Nycd i gsc ce trebati vise i mislim da ce ici jod 4 tjedna obje. Eto toliko za sada, iduci update kad budem skidao limune. Slike: super lemon haze cvjeta 49. dana new york city diesel cvjeta 43. dana lemon og kush cvjeta 43. dana & girl scout cookies cvjeta 38. dana
Hvala ekipa,ciljna ravnina se nazire,jos malo :sun2::watch:
95. dan ukupno, 75. na 12/12 Pozdrav ekipa,evo kod mene je danas bilo dosta posla. Pobrao sam super lemon haze i lemon og kush, na njihovo mjesto sam ubacio malawi iz maloga boxa. Nycd i girl scout po mojoj procjeni trebaju jos minimum 10 do 15 dana,nycd mozda cak i vise od toga. Zalio sam ih sa 12ml floresa i 8ml boosta svaku. Malawi mi je malo pokazala da je gladna i jednom tjedno joj je izgleda malo pa cu sada svako zalijevanje dodavati hranu ali u manjoj kolicini,ona je dobila 10ml floresa i 4ml boosta. Bocne grane su joj krenule dosta u vis pa sam je supercropao sa novom tehnikom (stisens stabljiku kombinirkama) sto mi je kolega Himalaya predlozio i super sam zadovoljan. Njezine slike slijede za par dana kada se oporavi u temi ''Malawi''. Super lemon haze i lemon og kush sam pocupao vece listove i ugrubo otrimao vrhove sto mi je oduzelo nekakvih sat vremena. Kada se sve posusi onda cu jos jednom fino otrimati ako bude potrebe mada je to jedino estetski i zapravo mi nije ni vazno toliko. Posto imam cetiri razlicite sorte racunao sam sa ovakvim razvojem situacije i skidanja u fazama ali to mi ne smeta jer imam gdje susti. Slijede slijeee :) Super lemon haze cvjeta 64. dana (obrana) Lemon og kush cvjeta 58. dana (obrana) New york city diesel cvjeta 58. dana Girl scout cookies cvjeta 53. dana Nastavak, evo i od otrimanih sa susenja :)
99. dan ukupno, 79. na 12/12 Mirisi soba kao ducan sa slatkisima,najbolji miris ima nycd. Girl scout mi ima miris na tamnu cokoladu sa puno kakaa,tako nesto. Danas sam odradio harvest na Gsc,skinuo sam je u 59. danu cvjetanja. Fino je napunila vrhove i ima bas nekakvu karakteristicnu maslinastu boju vrhova (slike kad se posusi),mozda je mogla jos 3-4 dana ali nisam vise imao opcija i morala je van. U box je zasjela nova kraljica Malawi, dobila je prijestolje kao u game of thrones :D ,napravio sam max lst koliko je islo i sad autopilot do kraja. Oproavila se od zadnji put kad je pokazala znakove gladi i zalio sam je sa 18ml floresa i 6ml boosta u 2,5L vode. New york city diesel sam prebacio u mali box pod cree 3590 do kraja, dat cu joj vremena koliko god bude trebala. Nju cu harvestat u dva puta,prvo glavni top a onda ostalo. Super lemon haze i lemon og kush su osuseni i spremljeni u teglu. Na kraju sam zadovoljan kako je ispalo, super lemon haze je dao 42 gr. a lemon og kush 15 gr. vjerujem prvoklasne ganje. Evo da krenem redom: Girl scout cookies skinuta u 59. danu cvjetanja (8,5 tjedana) New york city diesel, cvjeta 62. dana Malawi 63. dan ukupno, 56. dan na 11/13, cvjeta 25. dana Super lemon haze Lemon OG kush
Hvala,biti ce za sljedeci grow :) Vjerojatno Q80
Gril scout cookies, dry 42.gr Djevojka me iznenadila totalno pozitivno,od izgleda,kompaktnosti hedova,mirisa i naravno kolicinski. Da budem iskren nisam ocekivao da ce ovako dobra biti,vidi se da ima odlicnu genetiku i da je satkana od najboljeg sto Kalifornija moze ponuditi. Hedovi su tvrdi kao kamen,a tek kad sam je trimao osjetio sam u ruci kako su teski iako tako nije na oko izgledalo kad usporedim sa lemon og kush. Miris ne mogu tocno definirat,rekao bih tamna cokolada sa notom mentola i konjaka. Jedina je sacuvala miris i nakon susenja,dok lemon haze i og kush bas imaju onaj klasicni bzvz miris ali i oni polako dobivaju. Na kraju bih dodao jos da tko se odluci na uzgoj kolacica neka pripazi na visinu ako je ogranicen prostorom jer kada se presalta na cvjetanje ode u nebesa. Kod mene je bila najvisa biljka u boksu,cca 90cm iako sam je lomijo,savijao i nema sta joj nisam radio ali izdrzala je svu torturu koju sam joj priredio. Takoder treba pripaziti na lolipopanje da se odradi u dvije-tri faze. Ja sam skinuo odjednom sve pa mi je bila pohermila,srecom bilo je samo trenutno i nakon skidanja nije vise izbacivala nova. Evo slika,uzivajte
Hvala kolega,moram priznati da nije bilo lako pogotovo u tako malom boksu. Iduci grow dolazi definitivno 80x80,to ce biti puno komfornije i lakse :)
Je,bas je specifican i fantasticno mirisi. Kod mene nije bilo vise mjesta i vjerujem da je to osjetila inace bi isla jos u zrak :)
Hvala puff :) Nastavljamo dalje,sitno brojim ne mogu da stojim! :D Danas je 107. dan ukupno i 87. na 12/12. Nycd cvjeta 70 dana,znaci usla je u 11 tjedan cvjetanja. Dobila je zadnju dozu gnojiva i sad samo voda do kraja, racunam jos 14 dana i harvest. Planiram prvo odrezati glavni vrh i po potrebi ostatak ostaviti jos extra tjedan. Biljka mirise bozanstveno, savrsenstvo od mirisa, ako bude tako i radila biti ce to win win. Zadnjih tjedan dana se nalazi u malom boxu pod cree cxb 3590 3500k, i vidim po njoj da joj godi maksimalno. Htio sam je ostaviti ispod hansa do kraja ali malawi je jednostavno prevelika da bi obje bile zajedno. foto
:makaze: Danas je 114. dan ukupno, 94 na 12/12 i cvjeta 77. dana (usla u 12. tjedan) Pozdrav,evo polako se blizi kraju ovaj grow. Odrezao sam gornji vrh i ostavio ostatak na suncanju jos jedan dodatni tjedan. Biljka je vec sad spremna za harvest ali posto nema puno ambera moze jos gurati sigurno 7 dana a i vise. Dobila je zadnje 2L vode i kad se zemlja posusi,subota nedjelja ide pod noz. Eto toliko za sada,jos jedno javljanje nkon harvesta i finito!:gled: top head ostatak biljke
Pozdrav,vrijeme je da zakljucim ovaj dnevnik. Biljka ipak nije docekala punih 12 tjedana,obrao sam ostatak u utorak u 79/80 dan (ne znam ni ja vise :) ), osusena i spremljena u teglu. Susio sam prvi put u papirnatoj vrecici i moram reci da sam zadovoljan. Cini mi se da je za nijansu bolje osusena nego kad radim vani povjesane na spagu. Dobio sam na kraju 143gr. suhe materije, NYCD je dao 43gr mirisljavih vrhova,SLH 42.gr, GSC 42gr i LOGK koji je malo kolicinom podbacio 15gr ,ali vjerujem da je extra kvalitetan. Sve u svemu ja sam jako zadovoljan kako je cijeli grow protekao. Naravno nije sve bilo savrseno i bilo je i malih problema ali nista sta bi pokvarilo ukupan dojam. NYCD 43.gr - ima svojih musica ali u globalu jako otporan, dobro podnosi hranjenje u vecim kolicinama,raste u obliku bozicne jelke SLH 42.gr - autopilot, velik apaetit, dosta gusta biljka sa puno grana LOGK 15gr - jako se strecha, nema bas velik apetit, ne voli puno vode GSC 42.gr - strech 2-3x, pokazala lagani stres nakon lolipopa, dobar apetit, otporna na motanja,lomljenja To bi bilo sve od mene i dnevnik moze u zavrsene. Vutru jos nisam probao jer moram jos nabaviti vape, smoke report u posebnoj temi za koji mjesec kad se to sve fino iskjura i poslozi. Zahvaljujem se svima koji su pratili dnevnik i vidimo se na jesen ponovno u novim pobjedama :thumb: :vutra:
Hvala svima :)