Svjetlo: Fake Spider farmer 60W (Stvarna potrosnja 70W) Vrsta uzgoja: DWC deep water culture Ventilacija: 21-33W 145-187m3/h Boks: aluminijska kutija Dimenzije: 37x37x77 Gnojiva: master blend + tnc mycorr hydro + tnc bactorr Sjeme: Barneys farm Red diesel Klijanje 17.7 Koeijen izaso 18.7 Izvirila: 21.7 ( slike na statusu) Genetics: Californian Indica x New York City Diesel (NYC Diesel) Harvest Date: Mid-October Flowering Period: 9-11 weeks THC Content: 19% CBD Content: 1.1% Nakon testnog growa morao sam dosta promjena napravit u boksu ali mislim da je sad spreman za grow trenutno smo malo vise od tjedan dana u growu. Ph 5.8 Ppm 650 malo previse za pocetak al gura. I pola kasikice gljivica sa hormonom rasta. Jedan donji list malo izbacuje smede al mislim da nije prevelik problem. Plan je samo LST uradit popunit povrsinu i prebacit na cvjetanje. Neiskusan sam sa LST al vidicemo kako ce ici
tesko se mrvila kad sam slomio vrh prstima komplet ljepljiv tako da je masna nije sav miris pobjego iz nje kad se smrvi malo se osjeti al zasrao sam susenje-]suha usta,lagano oci,poslje higha lagana pogubljenost misli lutaju odo gejmat, gledam sad video snimio sam bong hit al to sutra dok skontam kako da uklonim podatke sve i gdje da uplodam ali radio bong hit toliko se ulja istopilo da je sa strane napravilo komadic shita pola upoljaca potrosio na njega da ga sprzim, nije to ni losa ideja sa tim crjevom. kamenje jedan kamen ima velike balone jedan mikronske a treci onako male srednje . ma sumnjam da ce problem pravit vec 2 growa i godinu dana u akvarijimu su bili nisam ih nikad oprao nisu pravili problem al planirao sam novo nesto kupit jer je jedan kamen puko naso sam bio jednu plocicu taman dimenzije kante al to crjevo ako ne pluta bi bilo idealno moram samo vidit kolike ce balone pravit High pocinje zvoni mi telefon baka zove bio sam bolestan pa da se cujemo.inace nepricamo cesto preko telefona nemamo tema. Zapocinjemo pricu sta mi je bilo i ranije prekomjerna doza bong hitova ja ulazim u duboku pricu o proceduri osjecajima idejama i snovima sa njom pricat niti jednom nije doso osjecaj pazi kako pricas da ne akonta da si napusen ljutit ce se. Dok sve to traje pravim si malu stokelu i sjedam ispred akvarija. Trenutno sam u procesu pisanja ali high i dalje siba punom parom otkucaj srca je visok. Ideje mi mi iskakaju sve mi se radi kreativan high. Mogu vam rec ovaj prvi uspjesno zavrseni brendani grow u miniboxu cu se dugo sjecat i kad ga god vidim. Ps Bako volim te!
Boks upakovan. 420041 do sljedeceg growa
Lagano se vraca miris sjena.burpam ih malo i to je to
To bi bilo to sto se tice susenja mozda sam malo i precero grancice krckaju Na kraju sam dobio oko 53g i 200g trima/popcorn koliko je kad se osusi nemam pojma boja je stvarno sad crvenkasta prsti su mi komplet crveni od hedova. Miris je fin jedan head samo sa puno lisca smrdi na sjeno al i on kad se stisne pusti normalan miris. Sa prstiju sam skino kuglicu ali to tek veceras sad moram ic Smoke report za nekih tjedan dana malo da odmore u staklenci... A i vec sam malo opisao dok se susila sto sam kidao tako da mozda i netreba.ako htjednete mogu napravit miris normalna trava neemam nikakvu asociaciju na dizel nit ekstremno smrdi nit ima neki benzin miris sasvim normalna :D To bi bilo to za ovaj dnevnik fina avantura sa hydrom. ko nije probao nek se okusa nije tesko za odrzavat samo redovno treba posjecivat bilju sto vjerujem svi mi radimo i onako hahah
Dobro smo smrsali al jos uvjek je mekana grancica. Poceo se malo mjesat miris sjena sa mirisom trave...
Mislim da cu cuvat opet istu visinu ,uzivo normalno izgleda biljka.al probam iduce godine bubakush 2.0. iako sam na poklon dobio i jack flash haha volim sative sta da kazem. Jedino sto cu iduci grow odradit 2-3 topiranja da je usporim.ovaj grow nije imao nijedan top( jednu sporednu granu sam samo capno da neide uvis kad su sve ostale dobile lst al nevazna je) Par puta su me prevarile pa poljubile lampu mozda od toga je bio bleach al najvisi head nije nista drugaciji od ostalih sto su nize. Edit Grane su jos mekane nrma onog trzaja al jedan komadic je pao na pod pa da nebi slucajno bud dosla da ga probamo haha javim kasnije kakav je ako se mogne pusit i edit bude slobodan. premokro jedva se izmrvilo u mrvilici kako sam pokupio prstohvat da stavim u zdjelicu ko komad hasha se pretvorilo. jedva gorilo borba bilo da ispusim mali komadic. high me hvata za sad fin
17 dana vege 58 dan 12/12 2 dana mraka 77 dana total 8.2tjedana cvjetanja 11 tjedana tocno ko sto brider kaze :D hahaha 200g trim+popcorn. Ima dosta finih hedova al popcorn je sve ispod 60% visine. Ima stvarnog finog debelog popcorna al toliko ga je bilo da nisam imao zivaca samo sam u kesu ubacivao. Vidicu koliko ce hasha izac ako mi se svidi broj nastavicu ovako uzgajat ako ne onda agresivan lolipop. Nevjerujem da sam radi popcorna izgubio neku veliku kolicinu na gornjim hedovima Poliploid mi je na kurac otiso fin je sirok head al sto lisca ima u njemu fuj. ------------ flush se aktivirao ova zadnja dva 3 dana svi listovi na velikim hedovima su izgubili dobar dio boje i izbija zuto oko resica na listovima.... ------------ zapalio sam sa makazica mali dio sto sam uspio skinut malo udara na oci fin sam opusten ne izgleda lose nimalo :D ----- najvise sam obradovan poklopcem i rupicama za LST drasticno mi je olaksalo zivot i omogucilo ovaj grow. 418311
Mrak ne otvaramo al ipak da napravimo daily update haha Novi booster sa okusom trave kad sam otvorio glava mi trznula odma prema boksu.miris je cista svjeza trava ukus nemogu se odlucit jel ukusno ili je detrdent od limuna hahaha.418077
300 6.50 Ph se stabilizovao ppm raste Trihomi su super mljecni po koji amber se moze uhvatit vrjeme je za kraj a i Tripse sam dobio na jednom listu sam ih snimio mozda ima jos.sigueno ima jos sreca voda pa se nemoram brinut jer mi supstrat inficiran. 417979 vidim ove crne tockice i pomislim nisu valjda gnatovi i ovde dosli 417992 onda pomislim da nije mozda nekakva pljesan jer samo mokro izgleda 417990 onda naletim na njega i vidim ga live kako jede i povecava kuglicu govana... vjerovatno bi od ovih govana i pocela pljesan... Veceras se svjetlo gasi pa ide 2 dana mraka.
293 6.53 Stvorio se tanki sloj necega na vrhu vode al i dalje nema mirisa. Al eto sutra mjenjam vodu cisto bez ikakvih dodataka.417871417872
283 digo se ppm Ph 6.83 dobila 2 prstohvata ph- i litar vode mislim da cu sad u srjedu zapocet 48 sati mraka i kidat u petak ili subotu jutro
242 6.89 Spustio na 254 5.56 Dobila jos jednu kasiku mollasesa voda je dobila novu boju nesto ko svjetla karamela od sinoc nrmam pojma sto ili su se bakterije razmnozile od molasesa ili od ph - nesto al eto... Voda idalje nema miris al mollases podize ph ko lud.417564
252 idalje to je ppm moje cesmovace. Ph 6.5 spustio na 5.3 precero sam sa ph minus.... Al dodao sam 0.7L ciste vode pa ce se valjda dignut na prihvatljive brojeve do sutra... Voda nema mirisa tako da nediram nista.u slucaju da pocne mirisat na lose onda vadim al do tad molases idalje ide. iz proslog growa sam primjetio da flush treba barem tjedan dana dok pojede sve iz korijena onda tek pocnem vidit promjene na biljci... 417489
17 dana vege 53 dan 12/12 70 dana total 7-8tjedana cvjetanja 252 6.10 malo ga je teze bilo spustit 4 prstohvata ph- je dobila. Sutra cu jos necu da me iznenadi sutra sa 3 ili slicno haha. 417398 Dobila pola kasikice bakterija i jednu kasikicu molasesa na nekih 5-6 litara. Danas pocinje flush.oprao sam korijen pod tusem dosta je izaslo nutrijenata. mozda ce trajat tjedan ili dva max vidicemo kako se ponasa i kako izgledaju pod mikroskopom.
archwisp kids wanna get high 6.89 604 6.54 577 dodao dva prstohvata ph- i litar vode. sutra ili prekosutra planiram pocet flush sad je pitanje za vas. koristit cu molases da li da stavim i bakterije sa njom ili bez. u bakterijama je hormon rasta i normalna zemlja, molases bi trebao hranit bakterije tako da mislim da nema puno smisla koristit ga bez njih. imaju solidan ppm tako da nece bit bas flush pravi.... 417257417258417262
Ja sam primjetio ako presipem u malu casicu pokaze u par sekundi vrjednost dok u velikoj kanti stalno pumpa mrda pa se mjenja nom stop 740 spustio sa 2l vode na 574 Ph 6.7 sutra cu ga spustit. jedan vrh nece da stoji pravo i ovaj siroki vrh sto svi pricaju da je pozeljna mutacija je najmanji vrh ima puno lisca na vrhu al odma ispod je bezveze tanki par hedova. napraspram normalnih vrhova je mrsav. pocela je novi miris imat. miris kraja hahah. a i cim otvorim boks mirise naspram prije dok sam je morao malo dirat ili cak kidat listove. 417110
648 6.34 Dobila litar ipo i 2ml pk Udebljala se pravo samo cekam kad ce pljesan jedna strana se zbila uz vrata hedovi i listovi ko da ih jr neko zgazio sljrpili se citavi.do kraja tjedna ide onda cu flush pocet 2 tjedna i kraj. Najvisi vrh ima sve mlj3cne dok ovi malo nizi imaju mjesanog.vjerujem za 3tjedna da ce to bit to. jedno 30% je sira nego boks XD jedna grana je pretanka za svoj head cim je izvadim savije se skoro do poda. valjda joj boks davao suport od pocetka pa nije razvila debljine u njima 416876416867
620 6.05
642 vec dva dana stoji isti tako da nisma nista radio nek padne nivo vode malo. Ph 6.03 416553416549
700 5.24 Dobila litar ipo vode Sad 641 6.17416315
810 5.35 drama opalo. Dobula 2 litra vode i 2ml hesi pk 667 6.09416184
ako i jeste nemogu da utjecem na njega. tako da :confused:.visina je ugravirana. iskreno ja ne znam prepoznat foxtail citao sam dosta o njima al nemogu ih uocit.... 5.28 789 Spustio na 722 5.74 416069
17 dana vege 43 dan 12/12 60 dana total 6tjedana cvjetanja jos dva tjedna pa cu pocet flush 5.5 840 Spustio na 691 6.25415982416009
790 spustio na 740( samo cista voda) treba nize al necu puno vode da ubacujem. Ph6.35 spustio na 6.15 Taman na liniji sone imam prihvatljive popcorne sve ispod mrve cisto su cvjet malo jace od preflowera haha. al ih zato ima milijun415883 Malo sam citao da dobijem crvenu boju morat ce malo zivit sa visim ph preko 6.5 pa mozda kad bude flush 2 tjedna drzat cu na 7 mozda bude efekta415886
Sa strane je al ima svjetla jednako po citavom boksu. Ovo sjeme je imalo i spiralne listove a ima i jedan head sto mu sve dlacice idu u sredinu blok bijeli samo vidis Nova hrana danas komplet promjenuto 7L 710ppm ph 5.9 415693
745 5.6 Usuo malo vode od jucer ima visoj ph digbut ce malo. A nisam gledo koliko je sad sutra bi trebo novu smjesu napravit Nisam jr mislio danas ni gledat nego skace ppm pa sam morao. Glava me boli zapalio sam hash indike lagano mi se tjelo gasi tako da do sutra 415642415641

Palo na 620 digo sam sada na 700 Ph5.83 nije se puno mjenjao od jucer. danas usuo litar ipo gnojiva i mozda casa vode uz to Hedovi su malo deblji od mog palca malo ko da su se udebljali od proslog puta. 415505 otkino sam par listova i pocela je mirisat malo drugacije lagano ko kad narandu ogulis pa ti prsti mirisu malo baca na to. ali jos uvjek nevidim asociaciju na dizel hahah.

670 5.85 Nista nisam stavljao danas cisto kontrola. Bas slabo jede. Valjalo bi u nedelju komplet novu hranu stavit415402 otkino sam jedan fanleaf nisam vidio da ima secera al evo dosadno mi pa se malo igram sa mikroskopom :D415447

710 usuo litar ciste vode pao na 590 malo previse sutra nadodam novu. Ph 5.6 digo na 6.05 Jedan popcorn struno ne znam sto i izgleda na dnu je zivio jedan pauk citavo dno stabiljke je bilo puno paucine. Ocistio par suhih listova sto su pali. Ovo je najsiri head ne znam jel defekt al izgleda cool415257415261



Bio preko 720 spuatio na 680 Ph 5.75 Popila da valja vode kanta je bas lagana. Stra me ispod ovog nivoa ic dobila je litar ipo lakse hrane sad je nivo negdje na sredini. Fan listovi se fino secere i to je to nista novo danas With water as their growing media, growers can tailor nutrient solution parameters more specifically. Provoking plant responses such as essential oil production, fruiting and flowering are better manipulated when the substrate can be dialed in. For example, higher exposure of the root zone to atmospheric oxygen can help trigger a plant to increase oil production as a means to conserve water, and can also apply mild root stresses that are often interpreted by the plant as reproductive cues. While higher water levels can cause plants to focus more energy on vegetative production, particularly fan leaves, which in turn speeds transpiration and photosynthetic potential. 415112 evo jedan razlog zasto radit lolipop ispod pola listovi nemaju skoro pa nikako svjetla i izgubili su svu boju popcorni su na velikim razmacima i veoma su mali. al bez problema sve ispod ovog zutog bi mogo skinut 415113

682ppm Ph5.5 414989


Ppm 680 spustio na 650 i nadodo 2ml pk( ukupno 6ml u smjesi od pocetka) Ph 5.4 sa vodom digo na 5.6. Cvjetovi nisu puno veci ali oko njih je mnogo vise kristala Par vrhova izgleda ko da je malo naraslo u visinu mozda mi se otkavila kukica ispod budem vidio iduci put. Miris kad tek otvorim ima neki b3zveze miris nesvida mi se ali kad je malo dirnem osjeti se pravi miris trave iako jos neoajecam nikakav dizel ili neku asociaciju na to meni normalan miris trave414910
Ppn 780 spustio na 630 nece me bit pa da ne ode u kurac sve. Ph bio 5.2 haha al nakon oko litar ciste vode i nista drugo tocno 5.8 :cool23: sad se bas vidi al tek na preko pola ovi mali popcorni ne lice ni na sta samo poso za trimanje hahah cak ni lisce dole nije zeleno gubi dosta boje 414663

Ppm 780 spuatio na 720 Ph 6.05 spustio na 5.5 Otkino par listova odma citava kuca zamirisala prsti ljepljivi.volio bi je osisat al sta god podem neisplati se. Fali njoj prostora vise nego sisanja al jbg. Imam jedan cudan cvjet bas bijel gusto manji je al ko da su se skupile sve dlacice 414521414522


Ppm 750 spustio na 710 malo da probamo jaci ppm. Ph spustio na 5.45 al narast ce malo jer sam nadodo litar ipo vode. Danas nisam dizao vodu do vrha mozda trenutno fali 2 litra nego inace. Pored toga listovi se malo jace secere dosta nizih cvjetova se udebljalo cak i popcorni ne izgledaju lose. Banan sam malo sa cheta radi promovisanja razgovora o growu pa me nece bit malo haha.
17 dana vege 29 dan 12/12 46 dana total Gledam je danas i mislim da ipak nije light burn nego pregnojavanje bas svi vrhovi su dobili male zute kande cak i dosta donjih grana. na slikama izgleda sareno al uzivo tamno zelena ,,, Tako da danas nisam davao gnojivo cisto bakterije sa hormonom rasta malo da se oporavi i da razgrade ako mogu ista. Ppm bio 650 spustio na 630 Ph bio 6.56 spustio na 6.05 sutra cu gnojivo dat i kvalitetno napravit ph. Pije i dalje vodu ko prije samo sad planiram mozda da 3 dana sacekam umjesto svako 2 pa da pocnem sa manjkom vode. Pored toga sve isto par hedova se pocinje spajat al idalje nista wow.414265

586 hmm vjerovatno sam prebrzo mjerio kad sam vodu nadodo aj ostavit cu danas pa sutra korigiram. Ph 6.48 popila je dosta vode preko noci Korigiram ph 5.88 Cvjetovi izgledaju veci a dosta novih fan listova ima secer I dalje nije rasla sto je super :) ima zadnje spustanje nadam se da ce ostat ovako. nego veoma cudno sto je ppm ovako nisko a vrhovi izgledaju ko da su poceli malo gorit... mozda od 4ml pk ne znam vidjet cemo kroz narednih par dana 414155414160
Dobila novu klopu kanta je malo pri vrhu prljava al to je od bakterija i gljivica inace nema algi. Ppm 650 malo previse al sutra cemo kalibrisat. dobila standardnu klopu plus 4ml hesi pk na 8L vode Ph 5.9 i to sutra ide na spustanje. Nije rasla danas tako da molim boga da je strech gotov414058

Ppm 607 ph 6.07 sutra bi trebao novi mix napravit za danas ce prezivit. Odradio malo defoliacije al sta god podem kidat mislim se ma treba joj tako da... gdje god da pogledam puno malih cvjetova jedva cekam 5 tjedan da polude sa debljanjem. miris kad se otvore vrata neosjeca se nista jedino ako rukom predem izbaci onaj svoj fini miris. ali nakon 10 minuta dok gledam vodu i listove pocne se osjecat u prostoriji. fan listovi su poceli malo dobijat secer ovaj jedan vrh u desnom pozadinskom kutu mi zivce malo vadi visi je od ostalih garant ce se preko noci dignut do lampe i sprzit -.- 413891413895

na kraju cu vjerovatno od pleksiglasa napravit posudu i zaljepit akvarijskim ljepilom jer je bas tesko nac ove dimenzije a hocu da bude skoro pa knap sa boksom :D prosli grow je bio test i eksperiment kako nacina growa tako i svjeze napravljenog boksa, iako je samo 10g bilo ja sam mnogo naucio i evo svaki dan pusim travu jos je nisam potrosio tako da je za mene veliki uspjeh :D a sto se tice grana nije do mene hahaha ova nije ni jednom topirana. osim jednog srednjeg vrha al to je u sredini i bio je prije topiranja tanak cisto da ne preraste ostale kad sam savio sve bio. i mogu rec da su se dobro poravnali vrhovi ------_-------------------------- Ppm skocio ph pao pa sam smanjio sad na 620ppm i ph je sada 5.97. Evo imam priliku da vam pokazem kako korijen cim primjeti da nema hrane i da je beskoristan transformise se u zracni korijen cija funkcija je da udise kisik umjesto hrane 413792
17 dana vege 24 dan 12/12 41 dana total 615 5.81 Fino izgleda danas neradim nista samo provjerio da li luduje ppm. mozda je prerano ili je takva sorta al ne seceri se bas mnogo 413658413663
615 5.89 izgleda tu je stalo zanimljivo. Usuo litar ipo nove smjese sa 2ml hesi pk( on je dao 100ppm na litar ipo.sad je 5.85 627 pokusat cu sutra kad popije gonjat taj 615 al previse posla lakse mi je pratit pa nadodavat kako ide.uhvatit zlatnu sredinu je skoro pa nemoguce par za mene. 6.5ml hesija je unutra nisam jos nadodavao novo pojela je vecinu al cisto memo za mene da mjenjam komplet gnojivo kad dodem do 10 imam jos mozda 2-3 centimetra za spustit i onda sam najbo ko i prosli put haha 413583413611
Ppm 580 znaci drzat na 620 i miran nevalja previse nisko brzo pada. Ph je 6 Sutra pravim novu smjesu nek malo uziva u manjoj kolicini gnojiva Malo je jace porasla pa je jedan vrh izgorio al bukvalno djelovi lista koji su dirali lampu sve ostalo prezivilo XD ovo je magicna lampa413519
Opet ppm skocio na 642 ph odma pao na 5.6. Pa sam sad spustio na 610 ph nisam gledo al bit ce u finim granicama s obzirom koliko je pao. Dobila 2litra tekucine, izgleda pije oko litar dnevno. Sa usporedbom one prosle ova nevoli puno da413441 jede al zato ima mnogo vise cvjetova Otkino 5-6 listova i to je to za danas. 413436
625 znaci iduci put da ciljam618-620 i bit ce stabilan Ph 5.91 sto je super nit pada nit raste ovo mi je bio cilj kad sam odlucio spustat sad se nemuci vise. Ubacio sam 1.5ml hesi pk i to je to za danas vodu cu usut sutra popila je sigurno litar ipo ko i uvjek413302413304
Ppm je pao na 590 sto znaci negdje oko 630 ili 650 cu je drzat sad sasvim slucajno to je preporucena doza gnojiva za paradajz haha. Digo sam ga na 622 litar ipo smjese i voda je do vrha tamo nrkad 5-6 tjedan idemo na smanjivanje vode sad je jos rano. Ph je bio 6.2 spustio na 5.9 Odradio sam malo lolija sve male izrasline sa dna sam skino i malo defoliacije na dva mjesta imapar tankih vrhova jedan do drugog pa je gusto sa milijun malih listova skino sam par. I par tankih grana sto sam spustio za vrjeme strecha skroz dole sad sam vratio gore malo su nize od ostalih vrhova sad dobro su tanke al ima mjesta zasto da ne. 413233413234
Ppm je ostao isti 614 i ph je 5.94 tako da mislim da cu je ostavit i danas na ovoj jacini ako bude miran ph ili rasto prihvacam kolicinu gnojiva. I od danas pocinjem sa 6L umjesto 10L vode U nedelju ce nova smjesa hrane. Ne znam jel mi gotov strech ali danas skoro pa nikako nije rasla Malo slikao cvjetove i to je to mozda iduci tjedan bude defoliacija volio bi lolipop al kad god krenem sve mi zao listova.... Ne izgledaju ko da smetaju fino sam je cistio so sad... 413154413161413163
17 dana vege 17 dan 12/12 34 dana total Znam ne planiram ic preko 4-5 max ml na 10L mozda ostane i na ova dva jer to neplaniram koristit kao gnojivo nego kao mali boost.glavno gnojivo vec ima dosta jak pk. Malo je sjebano gledat bocu od 1000ml i za citav grow uzet 8ml al vjerujem da tu ljudi gresku prave pa se rane. Trenutno zamisljam plan 4 tjedna jednom tjedno 2ml zamutit i onda stat. mislim da bi to uredu bilo? Pa tek 1 dan je mucim hahaha neka da vidim sta hoce od mene malo mi cudno na 730 je mirovao ppm a na 670 je narasto sto nema logike pa sam sad brutalno smanjio ako sad opadne onda je 100% premalo. A vjerujem nije to njoj neki stres laksa djeta nije jos strech zavrsio ako joj ista zafali moze iz lisca uzet ima ga tona. Sutra vec ako budem zadovoljan sa onim sto vidim vracam na 700. Muci me ovaj ph sto opada bude prenizak svaki dan a nemam ph+ nit je to resenje pada ph jer se kolicina gnojiva naspram vode mjenja puno. Ipak je dnevnik uzgoja bilo bi fino i da malo naucim o hidru prakticnog dok sam u njemu. Edit: malo je gledamsad nema bas najzdraviju boju lisca na nekim djelovima mogla bi u n3delju komplet nova hrana. Nevidi se najbolje na slikama413060413061
Cvjeta ona sad punim marac al do 25 dana nije nju zanimalo sto je 12h.iduci put vegetiram 21 dan minimalno Ppm skocio na 690 znaci puno joj.... Ajmo sad 615 pa da vidimo sta sutra kaze. Ph opet 5.4 digo na 5.9 Vlaga i dalje 80% :413014
Ppm 743 al sam spustio na 670 da testiram nesto samo.ph mi pada stalno ispod 5.4 citam da bi to mogo biti znak pregnojavanja iako meni ppm stoji uvjek isti ne raste pa ocu sutra da vidim situaciju. Sad je na 5.75 al usuta cista voda pa ce rast. A i svi oni svjetlo zeleni listovi se vracaju u normalu tako da mislim da nije pregnojavanje, mozda cisto pocinje strech. Danas vec vidim razliku u rastu 1-2cm se vidi razlika. Mislio sam ubacit akvarijski grijac danas jer su noci oko 10-15 stupnjeva ne znam hoce li mi pravit problem za sad. Al nemogu ga nac pa cu to drugi put dan je jos uvjek preko 25c. Vjerujem i ako se smrzava to je par sati dok s ohladi voda od lampe taman nek joj simulira zimu i cvjetanje haha.al ide grijac cim ga nadem. 412930412924