Galerija nije uvezena
Preloš sam za dnevnike, ali dobro mi ponekad dođu jer zaboravljam kad sam što učinio, pa mi dnevnik dođe kao podsjetnik. Idemo s led growom, žena mi je kupila na Seedsmanu poklon, malo me streslo kad je rekla 145 eura, ali 8 je sjemenki u paketu pa mi je malo lakše :) Vege box je Hans led, onaj manji, mislim od 100w, imam ga godinama, još služi ok. Onaj jači, od 180 je riknuo, pa će u bloom boxu pod Zeusa. Upravo su nakon 24h u vodi išle u čašice sa zemljom, planirani vege je oko mjesec dana, a onda putuju u autopotove u bloom box. Gnojivo opet Hesi, prestao sam s Biotabsom, ne naručuje mi se nova doza kad imam dosta Hesija za još par growova. Hesi radi kako treba, tek ponekad pofali kalcija i magnezija, to je očito bolest leda. To je to za početak ovih mojih natuknica u formi dnevnika. Detalje o vrsti pogledajte tu: Linkovi na ne-sponzore nisu dozvoljeni. Strain info googlajte :) E da, stavio sam svih 8 sjemenki, u 24h klica se mogla vidjeti na njih 6. Po izbijanju iz zemlje stiže po koja fotografija. Par biljaka možda ode outdoor. Neka igre otpočmu...
Nema unosa u ovom dnevniku.