Pozdrav Svima ! Evo odlučio da i ja otvorim dnevnik i nadam se uz vašu pomoć da ću izgurat do kraja. Vratio sam opremu u stari box jer ovaj novi nešto mi ne štima. Da ne duljim. Box -home made širina 130 cm visina 170 cm i dužina po potrebi do 250 cm Zemlja Florabela žuta +perlit + humus kaliforniske gliste 30% Sjeme; Peyote Cookies (BF) x2 i Bloody Skunk (SW.S) x 3 Ventilacija : pasivna 2x 120 direkt izvana (regulirana po potrebi)
Hvala svima na lijepin željama !:)
UPDATE Nr.1 Pozdrav Svima ! Evo biljkice imaju 8 dana,peyote dobro napreduje a bloody malo zaostaje kržljavi su sva tri a jedan pogotovo :) Potovi su za peyote 5l za početak a za automate od 3l Svijetlo je trenutno hps 400 w udaljeno 50-tak cm od biljki.Za sada zalijene jedanput vodom čistom (naman ph mjerač).Od gnojiva mislim koristit Plantelu list i cvet.Evo toliko za sada. Malo slika sada :)
Mislim topirat automate pa bi mogli krenut kako treba :)
Ok hvala na odgovoru.Režim svijetla je 18/6
UPDATE Nr 2 Najprije pozdrav Svima ! Biljkice imaju 15 dana i situacija nije dobra što se skunka tiče. Sav je neki zgužvan ,kržljav 1 pogotovo.Peyote je već druga priča :) Biljke su sve presađene u 15l potove prije 2 dana.Peyote sam topiro iznad 3 kata (prije 2 dana) Temperatura po svijetlu 28c a mrak 18-20c svijetlo 18/6 hps 400 w. Evo malo slika sa skunkom počinje :)
To sam se i mislio ,2 Peyota ispod 600 w .(Danas sam ih prvi puta zalio sa Plantellom list sa pola doze) :) Imam još 3 sjemenke tog skunka i stavio sam ih na klijanje.Zanima me dali će i oni biti isto kržljavi
Vidjet ćemo kako će dalje da rastu,a onaj najgori mora van ništa od njega. :)
Hazeri..izbacio sam dva skunka i pustio onaj koji donekle liči na biljku :) Stavit ću slike nocas peyote lijepo napreduju a iman dve Mandarin Haze koje su posađene u isto vrijeme regular su i jedan Moby.Pa se mislim da ih ubacim svih skupa ili ne? Evo slika Mandarina a Moby noćas s Peyotama :)
UPDATE Nr 3 Dobro veče dobri ljudi ! :) Biljke imaju 22 dana ,danas stavljene pod 600w i dodane su 3 nove biljke iste starosti :) To su Moby Dick x1 i Mandarin Haze x2 (sve su regular,dobio na poklon) Mobyu je napravljen FIM (barem pokušan) a Hezice su topirane jedna 3 kat a druga 2 kat.Dva Skunka su izbačena a treći je dobio šansu :) To bi bilo ukratko temp je sada sa 600 w 33c vlaga 52% unutarnji ventilator radi 30 min pa 15 min pauza.Na 12/12 planiran savit 25 dan.Evo malo slika Peyote,Skunk pa Moby i Haze posljedne. :)
Mislio sam da dva pasivna venta od 100mm dosta.Diret izvana su tako da ovisi o vremenu temperatura,Kad je vjetar vani ne treba ni ventilator kako puse kroz ventove :) Stavit ću ventilator 24/0 .Thanx Hazeri :thumb:
UPDATE Nr 4 28 dan i 1 dan 12/12 Pozdrav Svima ! Juče su biljke prebačene 12/12 dobile su plantellu cvet pola doze i lanpa je 50 cm udaljena od biljki.Još sam ih malo zategnuo i sad treba čekat da vidimo spol od Mobiya i Mandarina ,Peyote su fem a Skunk šta je ostao cvijeta već par dana. Svaka kritika i prijedlog dobro došao . :) Evo malo slika : Peyote 2,Moby 1,Skunk 1 i Mandarin Haze 2 redom
Hvala !:)
UP DATE Nr. 5 37 dan i 9 dan 12/12 Pozdrav Svima ! Biljkama je 9 dan 12/12 i sve su cure :) barem mi se čini tako za par dana ću biti siguran 100%.Temp je danju 28c a noć 17c vlaga 55-65% za sada izgleda da im tako odgovara,iako mislim da je noćna temp malo preniska.Zaljevanje svakih 3 dana .Danas su prvi puta dobile punu dozu Plantelle cvet.Evo malo slika (mobitelom slikano tako da bolje ne mogu) Počinje sa Peyotima pa Moby,2 Mandarina i Bloody koji je zamirisao cjeli box :)
Jedan vanredni up date :) Moby je pokazo svoje pravo lice i nije lijepo ! Ali j.. više mjesta za druge. :)
Ne mislim znam :) Pun je jaja :(
Evo dokaza :) (nadam se vidi bolje )
UP DATE Nr 6 44 dan 16 12/12 Pozdrav ! Biljke za sada dobro napreduju, zaljevanje svaka 3-4 dana svako drugo Plantella cvet punu dozu.Temp.25c svijetlo 15-17c mrak.Sada je više mjesta u box-u pošto je Moby moro van. :) Sada me brine jedan Mandarin ne vjerujem mu još :) Evo malo slika ,Peyote,Mandarin Haze i Bloody Skunk
UP DATE Nr 7 51 dan 23-12/12 Pozdrav !Biljke dobro napreduju ,sad sam siguran i drugi Mandarin je cura :) Temp.25 c dan,13 c noc /nocna me malo zabrinjava ali za sada biljke ne pokazuju da im to smeta (moram kupit neki uljni radijator ili nešto slično)Vlaga 55%-60% ph ne mjerin. Zalijevanje svaka 3-4 dana ,jednom puna doza Plantelle cvet jednom voda čista.Toliko za sada :) Evo i slika : box,Mandarin,skunk i Peyote zadnje :)
UP DATE Nr 8 58 dan 30 12/12 Pozdrav svima! Stanje u boxu je zadovoljavajuće,Skunk je blizu kraja dobija samo vodu već 3 sedmicu , još jednu i gotovo,Peyote se pomalo pune i dobile su divan miris,one su jedno zaljevanje puna doza drugo pola doze Plantelle.Tako mislin još tri sedmice pa samo voda do kraja(inače cvetaju 59-65 dana indika 95% sativa 5%)Mandarin Haze dobro napreduju isti sistem hrane kao Peyote samo duže će trajat cvetanje 70 dana tako kaže Ministry of Cannabis Seed (indika 15% sativa 85%) :) Evo slika Mandarin,Skunk i Peyote :
Polen ako je dobro upakiran i spremljen može trajat par godina,barem ja tako mislim ali bolje da pitaš neke iskusnije članove za biti siguran. :)
Zamolio bi nekog od urednika da promjeni naslov dnevnika pošto su tu sada i mandarini :) Peyote Cookies fem (BF)x2,Bloody Skunk Auto (SW.S)x1 i Mandarin Haze (M.of CS)x2
Hvala Stipe!:thumb:
UP DATE Nr9 65dan 37 12/12 Pozdrav svima ! Nema se šta puno za reć,za sada sam zadovoljan sa situacijom u boxu.Biljke dobro jedu i sve ok! :) Pojavile su se kanđe kod Peyota na jednom vrhu ali mislim da to neće biti problem.Skunk sam danas skinuo,onako kržljav i sav nikakav još je i dobro dao :) biće za par frula.Evo slika Mandarini pa Peyote,Skunk zadnji..
Pozdrav ! Evo još malo slika Peyota pošto su one prije dosta loše. :)
Pozdrav svima ! Danas testirao Bloody Skunk Auto (skinut 65 dan),bio je kržljav i nikakav ali je bio gotov brzo i dim je odličan !:spliff:
UP DATE Nr 10 72 dan 44 12/12 Pozdrav svima ! Stanje u box-u je dobro za sada,počela bura i odmah temp na 7c kad je noć :) Tražim keramičke vaze po kući da im stavim neko grijanje bilo kakvo.Vidio tu na forumu :) keramičko grlo lampadina od 100w ,vaza i to je to. Da digne temp do 13-15c bilo bi ok. Kad su cvatu to bi bilo dovoljno a da je više još bolje :) Da ne duljin evo slika Mandarin pa Peyote :
Spremna prva pomoć grijalica! :) :)
Grijalica radi ok,box je 130cm x 150 cm temp je sada 13c u mraku ali je i bura stala :) I oba venta pasivna za vani zatvorena
UP DATE Nr 11 80 dan 52 12/12 Pozdrav svima ! Situacija u box-u je zadovoljavajuća.Peyote su na samoj vodi ovo je druga sedmica,još sedmicu i jedan od Peyota je gotov a drugi kasni malo.Trihnoni su potpuno mljčni ,dok Mandarin Haze super napreduju opet jedna je desetak dana ispred druge sa cvijetanjem.One su još na Plantelli sedmicu pa voda do kraja.Temperatura je 16c noć 26 dan ,evo malo slika Peyote pa Mandarin .. :)
Hvala ekipa !:)
:thumb::thumb:
Pozdrav ! Večeras sam odlučio skinut vrhove od jednog Peyota,počeli su već amber trihnoni a ja nekako više volim kad su mječni. :) Ostatak ću ostavit još 10-tak dana .Mandarin Haze treba još 15-20 dana
Pozdrav !Skinuo jučer 6 glavnih topova sa jednog Peyote Cookies i ostavoi ostatak još malo dok i drugi ne završi pa sve skupa skinut :) Mogu još reći da se prsti ljepe :)
UP DATE Nr 12 87 dan 59 12/12 Pozdrav Svima ! Situacija u box-u je OK .Nema se šta puno za reć,Peyote je gotov, pustit cu jos ovu sedmicu i skinut ostatak prvog i drugog cjelog tako da Mandarini imaju cjeli box za sebe. :) Jedan Mandarin je na vodi a drugi jos malo na Plantelli koji se je tek sada pravo počeo punit i izgleda da voli Plantellu jako :) Toliko za sada , Malo slika Peyote pa Mandarin Haze,stoj te mi dobro !
UP DATE Nr 13 94 dan 66 12/12 Pozdrav Svima ! Situacija u box-u je dobra :) Skinuo sam i drugu Peyoticu i zadovoljan sam jako ,prva je dala 117 g odličnog dima (probao jučer i danas 2 puta :) ) Mandarini se dobro drže imaju cjeli box za sebe,smanjio sam box na 130 cm x 100 cm temp je 26-15c . jedan Mandarin je jako blizu kraja a drugi kasni barem 2 sedmice tako da će ubrzo imati svih 600w za sebe :) Evo toliko za sada i želim svima sretne praznike ! slike u prilogu.
Hvala ekipa !:respect:
Jedan mali UP DATE ! Pozdrav Svima ! skinuta prva Mandarin Haze u 70 danu na 12/12 . u box-u ostala druga Hejzica sama i pustio sam par donjih cvijetova od prve. Pošto će biti barem još dvije sedmice mislim da će i na ovoj drugoj malo popunit pop-korne :) Evo malo slika..
Hvala 1310 .To je šamot,drzim ga na trafu od HPS -a tako dog gori svijetlo on ga grije,kad se gasi HPS pali se lanpa a blok je već topal od trafa. :)
Trim ide u kolače :)
UP DATE Nr14 1o1dan 73 12/12 Pozdrav svima ! Polako se bliži kraj ovog dnevnika,situacijom u boxu sam zadovoljan.Ostala je Hezica i pol :) Ova druga stvarno se počela pravo punit a samo na vodi je .Ovaj grov sam imao sreće sve je prošlo glatko i bez problema osim temperature,preniska je bila.I drugi Peyote je suh i dao je 135g,tako da sam zadovoljan Peyotima 250g skupa.Moglo je to bolje puno bolje ali sa plantellom je i to super. :) Još da kažem za Peyote da ima miris kao što BF kaže kava,vanilija a rad je super relax . Toliko za sada i želim vam Svima SRETNU I USPJEŠNU 2018 !
UP DATE Nr 15 108 dan 80 12/12 Pozdrav Svima ! U boxu Mandarin Haze jučer dobila zadnju vodu tako da do kraja sedmice skidan i nju,ostatak one prve skinuo sam neki dan.Nema se šta više reć za ovaj grow jedino da sam probao jutros malo Mandarina i zadovoljan radom,prava sativčuga .Stavio sam Auto Skunk u zemlju pa možda poslije ovog otvorim još jedan dnevnik, otom potom :) evo malo slika..
UP DATE Nr 16 113 dan 85 12/12 Pozdrav Svima ! Evo došli do kraja :) Skinuta i zadnja Mandarin Haze,mislio sam pustit do subote ali Skunk je proklijo i treba box :) Nemam šta puno za reći nego da sam zadovoljan ovim growom,faoriti su mi bili Peyote Cookies ali Mandarini su ih prešišali :) Odličan dim jedna i druga sorta,Peyote lijepo skulira ,relaxira a Hejzica je rođena za izlazke i ljep provod. Još da kažem da od prvog Madarina je izašlo 170g a ovaj drugi malo veći pa se nadam da ću ovaj puta pogodit čarobnu brojku g-w :) Evo slika od zadnjeg Mandarina. Stojte mi svi zdravi i veseli !
Thex bro !:)
Hvala Svima najbolji ste !:respect: Ovo može u završene.:)