
Galerija nije uvezena
Pozz svima ovo je moj prvi grow.Citao sam po forumu par dana i probao da sklopim nesto. Box PC midi tower dimenzije 40*40*20 Zemlja: teramagma Semenke: od neke dobre domacice :D Svetlo: CFL 3*25w 2700k i 1*25w 6500k Ventilacija: 1*80mm pc vent na 5v,duva izmedju lampi i biljkica Kuciste oblozeno alu folijom(mat strana) 3 dan kako su nikle 2 biljcice u posebnim saksijama od po 2L Rezim svetla 18/6 dok traje vegetacija posle cu preci na 12/12 Temperatura pod svetlom 26c, u mraku 21c Vlaga oko 30% evo nekih slika boxa: http://www.dodaj.rs/f/1Y/BQ/yhLk9kU/1.jpg http://www.dodaj.rs/f/3X/us/182QuBIA/2.jpg http://www.dodaj.rs/f/47/qJ/1trhZImu/3.jpg http://www.dodaj.rs/f/1I/En/WPj5uvU/4.jpg evo i moje 2 male lepotice: leva Meri i desna Dzejn :) (stavio sam ih na nekih 3-5cm od lampi) http://www.dodaj.rs/f/3X/ob/1evPwQwk/5.jpg Zanima me Vase misljenje,koliko bih otprilike trebao da ih drzim u vegetaciji i da li da napravim mrezicu za lst ili da ih samo vezujem za saksiju?Hvala unapred :)