VUTRA
ForumMarihuanaAktivizamSplitska dica marširaju...
LEGACY

Splitska dica marširaju...

32 odgovora4,900 pregleda
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2007.

#1
Dragi groweri i growerice... Dvoje ili troje splitske dice e iz Zagreba 3.5 krenuti put Beograda na mara... Ukoliko ima zainteresiranih iz Hrvatske da nam se priklju e bilo bi nam zadovoljstvo... Takoer,molio bi kolege iz Beograda da mi na private ako je ikako mogue poaalju neke korisne informacije o jeftinom smjeataju u Beogradu tipa hosteli itd... Joa bolje kad bi nas neke kolege i do ekale tamo da se skupa proveselimo...:icon_lol: Vaaa splitska dica :sun2: :sun2: :sun2:
Silent BobPOZNAVALAC

apr 2007.

#2
Potrudicemo se i nas dvoje-troje iz Podgorice (Montenegro) da dodjemo, pa cemo svi skupa... :) Mada postoji mogucnost da budemo sprijeceni obavezama na fakultetu. :(
ClarenceENTUZIJASTA

apr 2007.

#3
konta ic nas par iz osijeka...al jos nije stoocto...ovakav dogaaj netreba propustit...btw kolko ce bit ljui cca...

apr 2007.

#4
Koliko ce ljudi biti? huh ko zna stvarno mi ocekujemo mnogo mnogo vise nego prosle godine...posto stvarno niko ne organizuje ovaj skup i mislim da u ovoj nasoj drzavi bi bilo malo glupo da neko stvarno stane kao organizator iza marsa...za sad ljudi se okupljaju pojedinacno pa do slijedece godine ko zna... a to za smjestaj...hmm...AJDE BEOGRADJANI JAVITE SE
WeedeemerISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#5
evo, ja bi iso (zg)

apr 2007.

#6
Sto je sa Zagrebom? Nista ove godine? Sto se ne skupite Hrvati ma koliko da vas bude bice vas duplo vise slijedece godine.
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2007.

#7
Pa mi idemo iz Zagreba...Svi zainteresirani javite mi se na private,pa ako nas bude viae da se mo~emo na i dogovorit!! Molio bi Beogradjane da nam ,ako imaju ka~u bilo kakve info u vezi hostel smjeataja Hvala
GreenManAMBASADOR

apr 2007.

#8
http://www.belgradeeye.com/indexs.html http://www.intertours.co.yu/hosteli.htm http://www.smestaj.info/adresar/hosteli/beograd/
SarmaisterISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#9
`teta ato u hr nece bit maraa , jer meni je ono stvarno predaleko u Beograd ic , a vi splicani bi to mogli i u splitu organizirat , jer bi onda dosla i ekipa nas iz juznijih krajeva , mislim da bi i crnogorcima bilo blize , a tu su i sibenik , zadar i hercegovina tako da bi nas se skupilo.
brendPOZNAVALAC

apr 2007.

#10
Za 5 Maj na dan marsa besplatno devojkama ustupljujem smestaj u mom stanu........
kanehbosemAMBASADOR

apr 2007.

#11
to good to be true nisam uo ni za zg niata, a kamoli split u stvari danas budem provjerio s nekim ko e mi znat re kak stvari stoje pa javim
Splitsko diteENTUZIJASTA

maj 2007.

#12
Hebemti server... Mi smo u beogradu,trenutno smjesteni u jednom hostelu... Nadam se,iskreno se nadam da cemo nekog vidit tj. upoznat sa foruma... i jos kisa pada... :sun2:

maj 2007.

#13
cudno ali ljudi iz begesa imaju problema sa forumom i sajtom
Splitsko diteENTUZIJASTA

okt 2007.

#14
Eh napokon problemi sa serverom otklonjeni i vasha splitska dica su se vratila velikoj veseloj obitelji!! Pozdrav svima i uskoro postam prebolesnu recenziju nasheg puta u beograd u koji smo se,naravno,vratili nakon exita!!! Veselimo se novom marshu koji e nadam se biti uspjeaniji hehe...

maj 2008.

#15
splitska dica?:family1: to bie ti i tvojih par ili san neato zabuca
mr.skunkAMBASADOR

maj 2008.

#16
Sos cagon !!!

jun 2008.

#17
Pozdrav sviman ja sam novi, ok znimamen 1 stvar koliko judi ima iz Splita ?? lol! mozda znam kojeg anera haha :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se