LEGACY
Kako dospjeti do stotina hiljada ljudi bez troskova
14 odgovora2,194 pregleda
galija
ENTUZIJASTA282 REP21%
→ Poznavalac
galijaENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#1
Potrebna je manja grupa pametnih mladih ljudi koji puse travu.
Napraviti skeceve, nesto poput Top Liste Nadrealista i stavljati to na Youtube. Momci iz TLN i Nele Karajlic su me oduvijek odusevljavali.
Ljudi ce to gledat razne zajebancije ako je satiricno i smijesno a mi mozemo ubacivati pro-kanabis subliminalne poruke (obucen sam malo u toj oblasti). Jos ako to bude malo kontraverzno bice jos bolje, to ce samo podici prasinu.
Ako mislite da to nece uspjeti pogledajte ove klipove:
http://www.youtube.com/watch?v=7MqxcymlF70
Ovu "zajebanciju" je pogledalo 100 000 ljudi. Postoji hrpa slicnih videa, koje je vidjelo na stotine hiljada ljudi.
INTERNET JE CUDO I OTVARA NEVEJROVATNE MOGUCNOSTI!
Nije nista komplikovano: napraviti smjesne skeceve koje imaju satiricnu pricu. Imam brdo ideja.
optimus_crime
ISTRAŽIVAČ147 REP65%
→ Entuzijasta
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#3
Na netu samo sranja... U koje vjeruju samo djeca, a youtube ga djeica i najviae koriste... Net nije dobar za ovo!
galija
ENTUZIJASTA282 REP21%
→ Poznavalac
galijaENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#4
Dobro, ovo gore sto sam naveo kao primjer je mozda sranje, ali to nema veze. Vecina ljudi je glupa i uvjek ce nastaviti smatrati konoplju kao "drogu" ali postoji i 10% onih pametnijih koji se mozda promjene.
Ovo je potpuno moguce uraditi i postici veliki uticaj i uspjeh, samo da se nadje neko pozitivan ko vidi mogucnost u ovome.
Naveo sam primjer "Top Liste Nadrealista" koji su naizgled bili samo klinci koji se zajebavaju, za vecinu ovaca, oprostite ljudi. Ali oni pametniji su mogli da shvate "sakrivene poruke" i satiru. Internet koriste SVI, i glupi i pametni, zbog toga nema smisla reci "ovo ne bi radilo preko interneta"
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#5
10%, a u mojem postu si napisao: "Koji luak o
ekuje da 450 000 tisua ljudi potpiae" 450 000 ljudi je 10% u naaoj dr~avi...
iSensation
ZMAJ21.472 REP
Trip
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
TripENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#8
Mnogo se zanosite, dzeja kod nas nikada(bar ne u narednih 20 godina) netje biti legalizovana jer mnogo velikim mudonjama odgovara da je ovako kako je.
A mora na prvom mestu i da se promeni svest vetjine, koja i dalje dzeju smatra opakim zlom, il kako god. . .
jun 2010.
1 / 8
jun 2010.
jun 2010.