VUTRA
ForumMarihuanaAktivizamKako dospjeti do stotina hiljada ljudi bez troskova
LEGACY

Kako dospjeti do stotina hiljada ljudi bez troskova

14 odgovora2,194 pregleda
galijaENTUZIJASTA

jun 2010.

#1
Potrebna je manja grupa pametnih mladih ljudi koji puse travu. Napraviti skeceve, nesto poput Top Liste Nadrealista i stavljati to na Youtube. Momci iz TLN i Nele Karajlic su me oduvijek odusevljavali. Ljudi ce to gledat razne zajebancije ako je satiricno i smijesno a mi mozemo ubacivati pro-kanabis subliminalne poruke (obucen sam malo u toj oblasti). Jos ako to bude malo kontraverzno bice jos bolje, to ce samo podici prasinu. Ako mislite da to nece uspjeti pogledajte ove klipove: http://www.youtube.com/watch?v=7MqxcymlF70 Ovu "zajebanciju" je pogledalo 100 000 ljudi. Postoji hrpa slicnih videa, koje je vidjelo na stotine hiljada ljudi. INTERNET JE CUDO I OTVARA NEVEJROVATNE MOGUCNOSTI! Nije nista komplikovano: napraviti smjesne skeceve koje imaju satiricnu pricu. Imam brdo ideja.
optimus_crimeISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#2
daj si nai posao, jebote!

jun 2010.

#3
Na netu samo sranja... U koje vjeruju samo djeca, a youtube ga djeica i najviae koriste... Net nije dobar za ovo!
galijaENTUZIJASTA

jun 2010.

#4
Dobro, ovo gore sto sam naveo kao primjer je mozda sranje, ali to nema veze. Vecina ljudi je glupa i uvjek ce nastaviti smatrati konoplju kao "drogu" ali postoji i 10% onih pametnijih koji se mozda promjene. Ovo je potpuno moguce uraditi i postici veliki uticaj i uspjeh, samo da se nadje neko pozitivan ko vidi mogucnost u ovome. Naveo sam primjer "Top Liste Nadrealista" koji su naizgled bili samo klinci koji se zajebavaju, za vecinu ovaca, oprostite ljudi. Ali oni pametniji su mogli da shvate "sakrivene poruke" i satiru. Internet koriste SVI, i glupi i pametni, zbog toga nema smisla reci "ovo ne bi radilo preko interneta"

jun 2010.

#5
10%, a u mojem postu si napisao: "Koji luak o ekuje da 450 000 tisua ljudi potpiae" 450 000 ljudi je 10% u naaoj dr~avi...
Z&NZMAJ

jun 2010.

#6
Woooooooohooooooo !!!!!!!! Fight !!!! :rofl:

jun 2010.

#7
ma ne.... samo rasprava.
TripENTUZIJASTA

jun 2010.

#8
Mnogo se zanosite, dzeja kod nas nikada(bar ne u narednih 20 godina) netje biti legalizovana jer mnogo velikim mudonjama odgovara da je ovako kako je. A mora na prvom mestu i da se promeni svest vetjine, koja i dalje dzeju smatra opakim zlom, il kako god. . .

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se